Skocz do zawartości

100 PK karnych :)


Arni22222
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

link do "Wydarzen" Polsatu z wczoraj - bylo na temat tego kolesia

 

http://wideo.gazeta.pl/wideo/0,0,4394596.html

Tja, najciekawsze :wink: są wypowiedzi tych dwóch samochodziarzy, zwłaszcza tego drugiego (a obaj wyglądają, wydawać by się mogło, całkiem normalnie, "niemoherowo" :wink: ).

 

Chociaż trochę racji twórcom tego programu trzeba przyznać, wariatów drogowych (nie tylko na motocyklach) nie brakuje, jednak trzeba im (autorom programu) zarzucić całkowity brak obiektywizmu oraz chęć połechtania ego szarego pospólstwa. :wink:

Romet Pony > Romet Ogar 205 > MZ ETZ 251 > Suzuki GSF 600 S Bandit i Peugeot SV 50 > Yamaha YP 250 R X-Max > Merida Freeway 9300

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.dziennikwschodni.pl/apps/pbcs.d...38/-1/tematdnia

 

Pełny pościg...heh przynajmniej swoje rodzinne strony mozna zobaczyc na obczyźnie

Obejrzałem sobie cały ten filmik i tak się zastanawiam, czy panowie policjanci aby na pewno prowadzili pościg w sposób bezpieczny, nie stwarzając zagrożenia dla innych uczestników ruchu. :rolleyes:

Romet Pony > Romet Ogar 205 > MZ ETZ 251 > Suzuki GSF 600 S Bandit i Peugeot SV 50 > Yamaha YP 250 R X-Max > Merida Freeway 9300

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze specjalistą nie jestem ale trase znam bardzo dokładnie, od 5 lat(bez wakacji) przemierzam ją codziennie.

W prawym górnym rogu jest zegarek

 

17:44:30s.- motocyklista "wchodzi" w prawy zakręt w miejscowosci Elizówka, a zaraz za nim radiowóz. Zakret jest ostry, ale nie wierze że zarówno motocyklista jak i policjant byli pewny czy wyprzedzając TIR-a nie wjadą na czołówkę. Wiadomo gabaryty robią swoje ale samochodem....odważny musi byc pies, trzeba przyznac.

 

17.47.50s.- Miejscowosc Niemce. Policjant w celu wyprzedzenia pojazdu zjeżdza na lewy pas wymijając przy okazji 1 wysepkę, a ledwo co wyrabia się przed drugą. W tym miejscu nie ma kompletnej pewnosci co i z jaką prędkoscią może poruszać się po tym pasie. Moze na filmie tak sie wydaje ale jest to bardzo mała odległosc i w tym miejscu bardzo często maja miejsce wypadki.

 

17.49.28s.- Miejscowość Wandzin, a dokładnie skręt do tej miejscowosci. Widoczna jest górka na której takze policjant wyprzedza, nie mając jakiejkolwiek pewnosci co będzie za górką. Jak ktos przytnie na tej klatce zauwazy zjeżdzający na prawo pojazd jadący z naprzeciwka.

 

Motocykliste na czołówce pominę:rolleyes:

 

Ja dopatrzyłem się 3 naprawde niebezpiecznych sytuacji.

Ale jak ścigac to scigac;]

 

BTW W razie wypadku radiowozu odpowiedzialnosc zbiera policjant?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co mnie najbardziej wkurza... "Wieki sensacyjny pościg" motocyklisty szaleńca jako główny news we wszystkich mediach a dzień wcześniej - tragiczny wypadek, w którym zginął motocyklista (pisałam Wam o tym) z ewidentnej winy prowadzącego samochód i nic... cisza.... Nawet wzmianki w lokalnej prasie, gdzie zazwyczaj jak chłop na rowerze do rowu sie wywróci to już o tym piszą na pierwszych stronach. Musieliśmy obdzwaniać gazety ,żeby zechciały zamieścić jakieś info i to nie dla taniej sensacji ale po to, żeby sprawcy wypadku ( zawodowy żołnierz) trudniej było ewentualnie wyciszyc temat i mataczyć w sprawie prowadzonej przez prokuraturę wojskową (wiadomo - jedna wielka wojskowa rodzinka)

Daleka jestem od tworzenia spiskowej teorii dziejów, że było to zamierzone działanie ( wyciszenie wypadku , wyolbrzymienie pościgu za uciekajacym motocyklistą) ale ciekawy zbieg okoliczności, nieprawdaż?

Aha - z tego co sie zorientowałam to nagrania tego konkretnego pościgu nie było a w materiałach filmowych przedstawianych w mediach, użyto archiwalnych taśm dawnego brawurowego i głośnego ujęcia dokonanego przez naszego asa policjanta p.Lisa. ( Stąd różnice drobne jak Suzuki - Kawasaki ) Dotychczas O ILE MI WIADOMO nikt z naszego miasta nie skojarzył ściganego motocyklisty. Ciekawe kto to? Moze ktoś wie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie to tylko jedno zastanawia w tych brawurowych ucieczka - po jaki chuk oni uciekaja po prostej?? tak to mozna bylo przed polonezem uciec,

po 5 latach jezdzenia bez prawka i kilku ucieczkach wydaje mi sie ze ja spier**lac, to tam, gdzie psiarnia nie wjedzie - chodniki, waskie przejscia, lesna sciezka...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie to tylko jedno zastanawia w tych brawurowych ucieczka - po jaki chuk oni uciekaja po prostej?? tak to mozna bylo przed polonezem uciec,

po 5 latach jezdzenia bez prawka i kilku ucieczkach wydaje mi sie ze ja spier**lac, to tam, gdzie psiarnia nie wjedzie - chodniki, waskie przejscia, lesna sciezka...

 

gdzies na forum juz jest link do filmiko o takim jednym co po polu uciekal :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

BTW W razie wypadku radiowozu odpowiedzialnosc zbiera policjant?

 

Kumpel miał wypadek na skrzyżowaniu wjechała w niego straż pożarna na sygnale a on miał światło zielone . I była wina straży pożarnej ponieważ nie zachowali ostrożności i dostał normalnie odszkodowanie normalnie... dodam że jechał autem .

 

A przez takie artykuły jak ten na interi mama długo mi nie chciała pozwolić kupić motocykla... A jak poczytała troszkę to forum to się przekonała że motocykliści nie są tacy źli ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

A przez takie artykuły jak ten na interi mama długo mi nie chciała pozwolić kupić motocykla... A jak poczytała troszkę to forum to się przekonała że motocykliści nie są tacy źli ...

 

No wiesz Twoja mama myślała, że motocykliści to jak gang... hehe... same łobuzy.... złe towarzystwo...

 

 

Wracając do 100 pkt, to ja tam gratuluję... na mnie wrażenie robi, że w takim krótkim czasie dostać tyle punktów... za upartość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...