Skocz do zawartości

Przyszła kolej na Dziada


DZIADU
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A więc tak, wczoraj dane mi było ujrzeć Kawusię na własne oczy :( , muszę przyznać, maszyna cacy :lalag: , tylko trochę ciężka. No i gdy zasiadłem za sterami, nasunęło mi się nieodparte skojarzenie z MZ-etką. :crossy:

Romet Pony > Romet Ogar 205 > MZ ETZ 251 > Suzuki GSF 600 S Bandit i Peugeot SV 50 > Yamaha YP 250 R X-Max > Merida Freeway 9300

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DZIADU, to i ja gratuluję :wink:

Zaskoczyłeś mnie marką, którą wybrałeś :wink:

 

Pozdrawiam

Januszm

 

Ja zawsze lubiłem Kawy, za każdym razem gdy wcześniej kupowałem sprzęta to przymierzałem się do Kasawaki i dopiero teraz się udało ;)

 

Zanim kupiłem GSXa to chciałem LTD 750 lub KZ 750, jak przyszło mi kupić FZ to szukałem GPZ 900R a jak przyszło kupować TRXa to rozgladałem się za ZX-7R :wink:

Tylko głupiec ma na wszystko gotową odpowiedź :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcie nie wchodzi, aukcja zakończona.

Więc Dziadu bądź miły i wrzuć nowe zdjęcie.

Iiiiiiiiiiiii ... teraz złośliwość :wink: Witaj w klubie ustawiaczy zaworów co 12tys.

Poza tym masz okazję zrąbać dupska sportom, zobaczysz, fajne uczucie :wink:

 

Ty Olsen nie marudź że ciężka, maszyna dla prawdziwych facetów a nie jakiś tam ... :wink:

Edytowane przez Zbycho
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Owszem, gościu szybko zdjał ogłoszenie z otomoto, zatem tutaj możecie obejrzeć fotki wykonane jeszcze przez niego: http://marcinfz.fotosik.pl/albumy/250672.html

 

Motocykl każdego dnia zaskakuje mnie czymś nowym, wczoraj zaskoczyła mnie efektywnością przyspieszenia (ledwie ruszyłem spod świateł i juz musiałem się klaść w winkiel) i wczoraj kręcilem nia ósemki na placu przewidzianym dla SR 250 :)

Tylko głupiec ma na wszystko gotową odpowiedź :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zeszłej nocy dane mi było odbyć przejażdżkę na ZRX-ie Dziada i wrażenia z jazdy skwituję określeniem: cud, miód, malina. ;)

 

Potwierdzam, że motocykl mieści się w egzaminacyjnej ósemce, co świadczy o jego niebywałej zwrotności (zwłaszcza przy tej masie). Jednak pęd powietrza napierający na klatę - zwłaszcza przy wyższych prędkościach - na dłuższą metę mógłby być męczący. Cóż, taki już urok nakedów.

Edytowane przez Olsen

Romet Pony > Romet Ogar 205 > MZ ETZ 251 > Suzuki GSF 600 S Bandit i Peugeot SV 50 > Yamaha YP 250 R X-Max > Merida Freeway 9300

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, skończcie już o pedzie powietrza!! Nejked to nejked i finito!! Jak bym chciał statecznego kanapowca to kupiłbym B12 ;) Lubię czuć, że jadę a poza tym dzięki brakowi owiewki nie będzie mnie tak korciło zeby latać po dwie paki, zatem grzeczny Dziadyga się ze mnie zrobił :)

 

Wbrew wszystkim rozsądnym i poprawnym politycznie informuje,że kiedyś kupię se Bertę :P

 

 

Berta - VMX 1200 zwana w niektórych kręgach jako Jamacha Fałmaks :offtopic:

Tylko głupiec ma na wszystko gotową odpowiedź :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zatem czas na podsumowanie. Właśnie przełożyłem kierpce na Dunlopy Qualifiery D209, do wymiany są lożyska tylnego koła, do uszczelnienia dekielek impulsatora, do sprawdzenia wawlesy i łańcuzek nierządu (prawdopodobnie do wypieprzenia) i do wyprostowania przednia felga (ktos chyba przypieprzył w krawężnik) - motocykl zachowuje się poprawnie natomiast to brzydko wygląda i chcę mieć świety spokój. Poza wymienionymi wyżej uwagami zamierzam wyrzucić oryginalne przewody hamulcowe bo gumiaki to moim zdaniem samobójstwo. Wobec powyzszego dalej jestem zadowolony ze swego nabytku :crossy:

Tylko głupiec ma na wszystko gotową odpowiedź :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziadu, zawsze jawiłeś mi się jako osoba, która zanim kupi motocykl prześledzi jego historię, zapozna się z zaletami, ale przede wszystkim z wadami, znajdzie użytkowników danego modelu i wypyta ich o wszystko, a tutaj... Kawasaki...

 

Pozostaje trwać w przekonaniu, że wiesz co robisz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, zapoznałem się z motocyklem w teorii, rozmawiałem z użytkownikami 1.1 i 1.2 porozmawialem z mechanikami - ci akurat mają jakąś awersję do marki niezależnie od modelu :icon_arrow:

Wiem co robię i wiem już, ze na Sobieskiego przy 200km/h chyba każdy motocykl wymięknie... a może za miniętko ustawiłem sobie przedni zawias? :icon_biggrin:

 

:)

Tylko głupiec ma na wszystko gotową odpowiedź :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...