Skocz do zawartości

ZRX 1200 R


Rekomendowane odpowiedzi

O curva, ale żagiel :banghead:

 

Fakt, ta "szybka" wygląda niespecjalnie, ale oryginalną dodają. Czego to na tym zgniłym zachodzie nie doczepią do motocykla :banghead:

 

Za to kanapa "anatomiczna"- siedziałem :banghead: Jak dla mnie za bardzo "zniebieszczony".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, i stało się. Od niedzieli jestem właścicielem ZRXa 1200 R w klasycznym kolorze lime green :bigrazz: Cieszę się jak dzieciak. Motocykl z 2005 roku, 16600 przebiegu, grzane manetki, gmole i kufer. Doskonały sprzęt. Polecam :)

Edytowane przez Machiek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fotki zapodam jeszcze dziś...

 

Poniżej foty mojej nowej zabaweczki :biggrin:

 

http://img406.imageshack.us/my.php?image=img8101fs6.jpg

 

a na tym razem z moim dotychczasowym sprzętem. Obydwie piękne, obydwie śliczne :lalag:

 

http://img215.imageshack.us/my.php?image=img8102xb3.jpg

Edytowane przez Machiek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Witam . pewnie pomyślicie co za samobójce ze mnie bo chce sobie kupić zrx 1100 na pierwsze moto . znaczy miałem suzuki gn250 . ale jako prawdziwy motor czyli powyżej pojemności 600 to byłby pierwszy moto . jeździłem trochę na suzuki GS500 z ZRX 1100 nie miałem styczności:( . czytałem wiele opinij o tym motocyklu większość pisze ze jest łatwy do prowadzenia . nic nie poradzę jak zobaczyłem pierwszy raz ten moto to już się w nim zakochałem. nie idzie go pomylić z innym motorem (poza 1200)

mam pytanie czy waszym zdaniem to jednak za duża przesiadka ??

 

 

PS. Machiek gratuluje motorka bardzo ładny

Edytowane przez Reaper
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka przesiadka nie ma sensu. Motocykl będzie nad tobą panował i nie będziesz się czuł na nim pewnie. A niepewny kierowca to tragedia... Ani przyjemności z jazdy, ani bezpieczeństwa... I od tego pośmiewisko na drodze...

 

I nie rzucaj typowo polackimi opiniami typu:

ale jako prawdziwy motor czyli powyżej pojemności 600 to byłby pierwszy moto

Pierwszy z brzegu Bandit 600 nauczy cię paru niezbędnych nawyków i odruchów, które później na ZRX będą przydatne. Średni bandziorek też ma pazury.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj da chłopak rade o ile ma troche oleju a głowie:). Ja z etz 251 przesiadłem sie na VFR i pierwsze odczucie było super- moto idalnie sie ze mną komponowało ale było ( i jest w sumie) trochę cieżkie. Teraz mi to nie przeszkadza ale wcześniej troche marudziłem.

Metoda ewolucji w motoryzacji (od mniejszej do wiekszej maszynki) jest wg mnie ok tylko jest jeden duzy mankament-rynek motocyklowy jest już dosyc rozwiniety i nie zawsze łatwo jest potem sprzedac moto co może w nastepstwie blokowac kupno nowej, wiekszej maszynki. Ale to takie moje dywagacje :)

 

Ps: gratuluje nabywcy ładnej kawki :)- sliczna:)

Edytowane przez kiki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem że zrx waży około 250kg . mam tylko 20lat ale masa mnie nie martwi mam 182cm wzrostu i 98kg wagi

więc powinienem sobie poradzić. pytam się właśnie bardziej doświadczonych motocyklistów żeby nie zrobić czegoś takiego jak mój kolega który przesiadł sie z simsona na Thundercat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...