Skocz do zawartości

a gdzie ten stunt part.2 ?


pushek_CBR
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

jako ze moderator zamknal temat, a ja nawet nie zdarzylem sie wypowiedziec.

 

wiec tak serio to mam 18lat i prawojazdy posiadam.

co do filmiku to owszem jestem na nim ja i moj kolega, z tym ze na 600f1 a nie 900rr czyli to bylo hmm jak mialem 13 lub 14 lat, bo wtedy mialem f1 :notworthy:.

 

Do Pana tanczacego na ladzie Stan'a: zdjecie jest z poczatkow mojej nauki i jakbys nie wiedzial to do nauki jezdzi sie na flaku zeby bylo stabilniej;].

 

 

Stan napisal: "wlasnie sie orientuje dlatego mowie wlasnie ze sztuka jest wejsc ale nie na flaku wtedy jest trudniej smile.gif

plus wieksza zebatka z tylu i juz wogole moto nie chce opadac"

 

 

Jezeli jestes takim kozakiem to pokaz jak ty jezdzisz;] podejrzewam ze jestes pipka ktora na sama mysl ma kupe w gaciach. a co do zebatki - jezdze na seryjnej:). Wieksza montuje w poniedzialek.

 

olorol napisal "pushek_CBR wrzuć swój filmik w którym widać twoją gębe, wchodzenie i odpalanie moto. Potem twoje wyczyny smile.gif

 

W sumie takie zdjęcia to ja też moge sobie zrobić D.gif"

 

 

wpadaj do bialegostoku albo sciagnij filmik letnie wygibasy z strony badboyz

 

 

Stan:"sami mowia ze jak sie ma zebatke i popuszczone powietrze to podniesc moto do gory nie jest ciezko, "

podniesc moze i nie, ale utrzymac gorzej;] ogolnie jak to moj wujek mawia w temacie stuntu jestes "j*b*k teoretyk, co o seksie wie wszystko ale nigdy nie zamoczyl".

 

co do tamtych fotek to byly one z poczatku sezonu, tutaj mam kilka fotek ktore byly zrobione tak z 3,5 miesiaca temu.

 

 

www.thesims.pl/1pushek/rra/1.jpg

www.thesims.pl/1pushek/rra/2.jpg

www.thesims.pl/1pushek/rra/3.jpg

www.thesims.pl/1pushek/rra/4.jpg

 

a tu filmik z przed roku

www.thesims.pl/1pushek/siedzak.avi

 

 

wystepuje rowniez w tych filmikach:

http://youtube.com/watch?v=fChNH1GnSmc

 

nic nowego nie mam;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo ładny temat :notworthy:

 

Czyli jak miałeś 13/14 lat to jeździłeś na 600-tce.

Spoko.

 

Mój brat ma teraz 13 lat i nie umiał utrzymać nsr-ki 125.

 

 

Kolejna baśń z cyklu " Jaki to ja jestem zajebisty "

 

Pozdrawiam gorąco

Edytowane przez olorol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze ludzie, ale sie rozczulacie - Pushek sobie zazartowal, chcial po raz kolejny zareklamowac stronke chlopakow z Bialegostoku i tyle. A co do wieku w jakim zaczynal, to rzeczywiscie smigal na F1 jak mial 14 czy 15, potem pamietam jeszcze tematy z czasow jak mial chyba F2, wiec nic dziwnego, ze teraz (po jakby nie bylo 3-4 latach) dorobil sie 900rr.

Pamietam tez jak sprzedawal jeden ze swoich moto - jedna z eF-ek, ktora byla chyba z papierami na CB500 czy cos takiego - spora dyskusja byla w dziale Skradzione/Podrjrzane. Pamietam tez Pushka z czasow jak mial w nicku NSR zamiast dzisiejszego CBR i tez na NSR jezdzil.

Ze swojej strony gratuluje stunterskiego zaciecia, odwagi, rodzicow, ktorzy tak wczesnie kupili ci prawie 100-konna maszyne, a przede wszystkim tego, ze mimo tak mlodego wieku sie na zadnym ze swoich motocykli nie polamales - to swadczy albo o wielkim szczesciu, albo o rozsadku. Mam nadzieje, ze jednak o tym drugim :notworthy:

 

Pozdrawiam

Edytowane przez zalmen3

Internetowy sklep komputerowy http://mirwit.com.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napisalem na temat podrywania a nie jezdznia ciagle co jest zapewne trudne

ale jak sie chce miec fotke ze sie jest kozak to nie ciezko

yy co do jebania to mysle ze jak ci wlosy na jajkach urosna to pogadamy

co do jezdzenia to jestem na to za stary i na sama mysl zsiadam i okrutnie placze w rowie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, że sobie jeździsz, fajnie że umiesz to co umiesz ale te tematy są żeby się popisać czy co?? Ja rozumiem dać swoje fotki i cos napisać ale Twoje wypowiedzi świadczą o tym że mas zradoche tym że pomimo tego wieku jestes juz taki wymiatacz... Nie znam Cie wiec nie krytykuje i nie znam powodów dla jakich to piszesz ale wykłucanie się o to kto co umie jest bez sęsu.. Ja dawniej jeździłem tylko na parkingu i to, że triki wychodziły mi coraz lepiej były dla mnie najważniejsze a to, czy ktoś to widział czy nie nie miało znaczenia... Teraz troche załuje, że tego nie nagrywałem ale wspomnienia pozostają i mam nadzieje ze jakiś czas kupić cos typowo do stuntu .. Cieszcie się jazdą a nie wymyślajcie sobie z głupich powodów..

Pozdrawiam

Mikołaj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja myslalem ze na motocykl sie wsiada i jedzie a nie trzyma :) no ale moze chu*a sie tam znam :banghead:

Możliwe, że ty pozwalasz trzynastolatkom WSIADAĆ I JECHAĆ.

 

Jeżeli ktoś ma problem żeby utrzymać moto w prostej pozycji to chyba nici z jazdy prawda kozaczku ?

 

Znasz sie, znaasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Możliwe, że ty pozwalasz trzynastolatkom WSIADAĆ I JECHAĆ.

 

Jeżeli ktoś ma problem żeby utrzymać moto w prostej pozycji to chyba nici z jazdy prawda kozaczku ?

 

Znasz sie, znaasz

 

 

Koleś, po co prowokujesz do głupich dyskusji i kłótni?? Chcesz odpocząć od Forum czy co?

 

Nie interesują Cię zdjęcia kolegi na gumie, to się nie wypowiadaj, albo na temat proszę, a nie jakieś wtręty o wieku!

 

A Pushka pamiętam, bo już przed kilkoma latami się tu udzielał i już wówczas jeździł na CBR. Nie każdy musi skończy 18 lat, aby umieć utrzymać motocykl bez dwóch bocznych kółek. Luudzie...

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możliwe, że ty pozwalasz trzynastolatkom WSIADAĆ I JECHAĆ.

 

trzynastki to dla pedofila jakiegos. za to fajnej 18 pozwalam wsiadac i jechac :)

 

Jeżeli ktoś ma problem żeby utrzymać moto w prostej pozycji to chyba nici z jazdy prawda kozaczku ?

 

 

w takim przypadku trzeba poczekac az wytrzezwieje! po alku sie nie jezdzi to jest oczywista sprawa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli jak miałeś 13/14 lat to jeździłeś na 600-tce.

Spoko.

 

Mój brat ma teraz 13 lat i nie umiał utrzymać nsr-ki 125.

Kolejna baśń z cyklu " Jaki to ja jestem zajebisty "

...Tobie pewnie się to w głowie nie mieści :biggrin:

 

...to zerknij na popisy 14-latka: http://www.youtube.com/results?search_quer...n&search=Search

 

a tu dzieciak ok. 6 lat: http://www.maxior.pl/?p=index&id=62414&0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

to nie dzieciak tylko pełnoletni karzeł... na zblizeniach widac, ze ma zarost!!!

ale dajecie sie wypuszczac...

 

a tak w ogole to wejdzie sobie na bajer.pl... i dajcie upust testosteronowi

Edytowane przez skoal
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rodzicow, ktorzy tak wczesnie kupili ci prawie 100-konna maszyne,

 

 

poprawka, na kazdy swoj motocykl [poza simsonem ktorego dostalem od ojca w wieku 7lat] zarobilem sam i zarabiam sam na jego utrzymanie, uczciwie.

 

wlasnie przez takie dyskusje praktycznie nie zagladam na te forum,

strona bb nie potrzebuje reklamy kto chce na nia wejsc znajdzie adres.

 

zauwazylem ze w tym dziale jest wiecej o wypadkach i zwyklej jezdzie, a prawie nic o stuncie nie ma - nawet tematu z fotkami.

 

skoro na tym forum jest ogolnie stunt uwazany za glupote itp. to po co jest dzial "stunt"?

 

nie chodzi mi w tym temacie o to zeby mnie podziwiano, bo jeszcze malo umiem [moze tak - umiem duzo mniej niz bym chcial] - tylko moze sa osoby ktore rowniez by powrzucaly swoje fotki, przemyslenia itp.

 

a co do wieku - moze i to bedzie usprawiedliwianie sie - ale uwazam ze nie wiek jest wazny, tylko to co swoja osoba czlowiek prezentuje.

 

 

stan: to byl frazeologizm, chodzilo o to ze w temacie stuntu w (_!_) byles i gowno widziales, bo teoria to jedno - praktyka to drugie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skoro na tym forum jest ogolnie stunt uwazany za glupote itp. to po co jest dzial "stunt"?

 

dla zasady, przez przypadek, z powodu historycznej zaszłości, dla porządku..? jak widać to forum nie przyciąga domorosłych kaskaderów, może to i dobrze. a jak kogoś to będzie interesowało, to sobie znajdzie miejsce z takimi popisami...

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz zgięte nogi to zajebiście jest :lalag: .Ja mam teraz 17 lat a mam za sobą GSX600F i YZF750 :wink: i też sam sobie na to zarobiłem sam tylko mi Ojciec dał na simsona 600zł.A pushek daje dobrze i nie ma tu co pie**olić.Ale ta dyskusja nie wiem do czego prowadzi?? :biggrin:

Edytowane przez na koło
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...