Skocz do zawartości

malutka dziurka w baku


17seba
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam taka mala dziurke kolo wlewu paliwa jakies 5cm od i caly czas mam tam wilgotne od paliwa.

Myslalem co by to sie moze dalo zalutowac ??? a potem delikatnie szpachla... . Mam jeszcze jedno pytanie, czy policja nic mie nie zrobi jak bede jechal w nocy z takimi swiecacymi wentlami ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze świecącymi wentylkami to jest dobry motyw niby pały Cie zatrzymuja że masz coś tam źle a te wentylki przestają swiecić na postoju :PPhehe a tak na poważnie mnie nigdy z tym nie złapali i te wentylki wcale nie są takie fajnie myślałem że będą zataczały takie fajne koła jak jest pokazane na allegro a żeby tak było to bys chyba musiał jechać ze 200km/h ja leciałem w nocy 120 na maxa TZR i nie zataczały pełnych kółek://

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bak plastikowy tam jest czy blacha? na forum byl juz temat o naprawach baku i mozna tylko trzeba zachowac srodki BHP. Uwazaj zebys nie wybuchł :notworthy: wymyj bak woda. pozostaw go suchego az nie bedzie smierdziec beną, a podczas naprawy zalej go woda po brzegi. mimo to bedzie to niebezpieczna misja;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bak plastikowy tam jest czy blacha? na forum byl juz temat o naprawach baku i mozna tylko trzeba zachowac srodki BHP. Uwazaj zebys nie wybuchł :) wymyj bak woda. pozostaw go suchego az nie bedzie smierdziec beną, a podczas naprawy zalej go woda po brzegi. mimo to bedzie to niebezpieczna misja;)

 

Zartujesz??

 

 

 

Lutować można bez obaw.. Dla pewności przemyj wodą z płynem.. Jak nie bedziesz szlifował to możesz to spokojnie zrobić zwykłą lutownicą.. Jak chcesz szlifować to przepłukaj kilka razy płynem i zostaw na dzien dwa... Właśnie przerabiałem ten temat w moim cinquecento, bo baczek mi troche przerdzewiał, tyle że tego baku nie widać i dałem dla pewności paski miedzianej blachy i na wszystko żywice z matą..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bak plastikowy tam jest czy blacha? na forum byl juz temat o naprawach baku i mozna tylko trzeba zachowac srodki BHP. Uwazaj zebys nie wybuchł :icon_mrgreen: wymyj bak woda. pozostaw go suchego az nie bedzie smierdziec beną, a podczas naprawy zalej go woda po brzegi. mimo to bedzie to niebezpieczna misja;)

[/quote

bak jest z blachy i mysle ze spawanie tutaj napewno nie bedzie potrzebne :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A od czego jest takie coś jak poxilina?

odtłuść miejsce, które chcesz zakleić, weź w palce trochę poxiliny i nałóż jak plastelinę ;] to jest o tyle dobre, że możesz sobie wyformować palcami jak chcesz i po pełnym wyschnięciu możesz papierem ściernym równać ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...