Skocz do zawartości

BREVA vs, SV 650


Rekomendowane odpowiedzi

Jeżeli interesuje Cie trwałość, to MG z niej nie słynie. Suzuki też nie, ale na pewno jest to wyższa kultura techniczna, niż MG. Może mniej szpanu, ale na pewno więcej tego, czego trzeba do jazdy.

To z opisów, testów, opinii ... nie ganiałem ani jednym, ani drugim. SVką bardzo chętnie bym polatał (czekam, aż Rafikowie sie w takowego sprzęta zaopatrzą :P ), a MG ... na pewno ma jakieś zalety (Janusz będzie tu ekspertem)

Moja opinia: Suzi 100% zwycięzca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dodam swój totalnie subiektywny głos:

 

MOTO GUZZI

 

Suzuki na pewno pod względem technicznym guruje ale nie wierzę,że "guzik" nie spełnia wszystkich wymagań trwałości i niezawodności jakie się stawia nowczesnym maszynom.dziś te różnice zacierają się bo żaden szanujący się (tym bardziej z historią - jak MG) producent nie może dać ciała.inaczej wypada z obiegu i tyle...

a dlaczego wziąłbym Guzzi?? jest według mnie naprawdę ładne,nieszablonowe i u nas prawie egzotyczne :P (mimo wszystko).widziałem Brevę na targach w Wawie.cuuuuudoooooo :P .natomiast Suzi?? ani mnie grzeje ani ziębi.sprzęt bez swojego "ja".takie odnoszę wrażenie :roll: .

 

pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Motocykle podobnej klasy, ale.... SV - moc 70 KM, Brewa 46 KM. To bardzo duża różnica. Wygląd to kwestia gustu. Nie ulega wątpliwości, że SV jest bardziej dynamiczna i szybsza. Jakość wykonania? No cóz, MG nie ma najlepszych opinii, ale czasy się zmieniają i być może jest to już tylko opinia a nie fakt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc, przeczytalem porownanie Brevy z Bulldogiem, i wiem juz troszke wiecej. Otoz, Breva zaskakuje zwrotnoscia, jest niesamowicie latwa w prowadzeniu, pomimo zawstydzajaco niewielkiej mocy porzadnie jezdzi- za sprawa niezlego przebiegu momentu obrotowego. Ma twardo zestrojony przod, pozycja kierowcy lekko pochylona, wygodna. Kiepskie sa hamulce, przednia, pojedyncza tarcza nie jest w stanie sobie poradzic, przy jezdzie z pasazerem jest to naprawde odczuwalne. No i te opony...

 

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

wiem bo mam i jestem z niej bardzo zadowolony. MG nigdy nie miałem ale jej parametry mnie do niej zniechęcają... SV w Polsce jest niemal równie egzotyczna co MG więc wybór jest dla mnie jeden...

No ale jestem właścicielem tego wyboru wiec nie jestem obiektywny :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...