Skocz do zawartości

VTX 1300, 1800 & Mean Streak 1500, 1600


Miłek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...

ja bym optował za kawasaki meanstreak 1600 a najlepiej tą wersje limitowaną z czewono czarnym malowaniem i płomieniami, piękny i oryginalny, jeśli chodzi honde to 1800 ma największą moc z tych power cruiserów, tyle tylko że pali ok 8L standardowo z wyzką przy odkrecaniu, minusem jest to że wygląda identycznie co 1300 więc po co wydawać te kilka tysięcy więcej jak możan miec t\niemal to samo za mniejsze pieniądze, Warrior jest jedyny w swoim rodzaju i to mnie do niego przkonało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

minusem jest to że wygląda identycznie co 1300 więc po co wydawać te kilka tysięcy więcej jak możan miec t\niemal to samo za mniejsze pieniądze

No jasne- "niema to samo" dobrze powiedziane ;)

A 8/100 to i tak nie jest źle, w końcu to ogromny piec.

Fotografia ślubna, dziecięca, portretowa, akty, etc...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Czytając post dodam swoje parę groszy .Otóż miałem przez 2 -sezony Vulcana Classica 1500 z 2003 roku .I co się okazuje ,że wychodziły wersje na wtrysku i na gaźniku .To w brew pozorom jest ważne bo przy wtrysku można poprzez mały gadżet dodać parę koników.Z gaźnikiem jest nieco gorzej .Ogólnie miło wspominam motocykl ,ale przy Sporcie 1200, Vulcan siada w przyspieszeniu (mój miał gaźnik).Tak że ,MEAN STREK,Nomad i Classic to te same silniki ,potem rozwiercone do 1600 .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Do "borysj5". I nie tylko.

Podziel się uwagami dot. jazdy i eksploatacji Twojej kawy.

Jak się zachowuje na dłuższych trasach?

Chcę kupić ten model ale z silnikiem 1500-opinii i danych jak na lekarstwo więc każde info jest bezcenne.

Za odpowiedź Wszystkim chcącym coś dodać z góry Serdecznie Dziękuję.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcę kupić ten model ale z silnikiem 1500-opinii i danych jak na lekarstwo więc każde info jest bezcenne.

Za odpowiedź Wszystkim chcącym coś dodać z góry Serdecznie Dziękuję.

Pozdrawiam.

Czemu 1500 a nie 1600?

Silniki 1600 są już bardziej dopracowane a i co ważne są już na wtrysku i nie ma problemów z braniem oleju tak jak w 1500 .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie Privat. Dobry artykuł porównawczy był na ten temat w roku 2009 w świecie motocykli. Warto dołożyć i kupić 1600 bo jest już pozbawiony wszystkich niedociągnięć modelu 1500

Edytowane przez forrest2000
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam.

I 1500 i 1600 Mean Streak są na wtrysku -tak przynajmniej wynika z opisówki i artykułów promocyjnych również . jak w wyżej wspomnianym art.

Przewaliłem już wszystkie fora i choć zalety 1600 są bezwględnie prawdziwe a wersja limitowana dodatkowo piękna-przynajmniej dla mnie- to o 1500 użytkownicy wypowjadają się również w samych superlatywach.

Może ktoś ma negatywne oceny - to było by ciekawe- zazwyczaj jednak użytkownicy kochają swoje maszyny jakimi by one nie były i to jest piękne.

Podobać się może wszystko ale nie każdego stać na wszystko i wtedy relatywizm i rozsądek dochodzą do głosu -samo życie - i jeżdzi sie tym na co kogo stać.

Ale Panowie piszcie o Kawie 1500 i 1600 bo dzięki Waszym opiniom następni łatwiej podejmą decyzje. Wasze sądy to info bez spamu a odzielenie go od prawdy nie bywa łatwe.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorki Vin ale nie zrozumiałem Cię z Privat-em. My pisaliśmy o Nomadzie a tobie chodziło o Mean Streka. Teraz wszystko jasne

nie chodziło mi o Nomada , to ze jest na wtrysku nie znaczy że silnik jest już zmodyfikowany , po prostu panowie z Kawasaki stwierdzili że zmienią system zasilania a bebechy w motorze zostały bez zmian

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...