Skocz do zawartości

No i po latach staran udalo sie kupic nowe moto. Kawasaki zx6r :-)))


Domieniek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dominik nie spodziewalem sie ze na takiego sprzeta sie zdecydujesz po przesiadce z poczciwej etz 251. Na szczescie duzy i odpowiedzialny chlopczyk jestes i na pewno sobie poradzisz. Mam nadzieje ze kiedys bedzie nam znowu dane razem po Bieszczadach polatac jak za starych demoludowych czasow.

pozdrawiam serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:biggrin: Witam

Dzięki serdeczne :cool: ;) ;)

 

Też zastanawiałem się dlaczego ktoś sprzedał ją zaraz po kupnie, ale nie wiem... :crossy:

Moto poki co będzie jeżdzone w Szkocji, tu narazie mieszkam, akurat mieszkam w fajnej miejscowosci, gdzie drogi pozwalają na odrobinę szaleństwa więc :buttrock: a moto znalazłem w auto trader, w ogłoszeniu, decyzja z kupnem była dość szybka!

Zrobiłem więcej fotek, wkleję je później :icon_razz:

 

Dzięki

pzdr.

GRATULACJE. Szerokości życzę. :notworthy:

Wklej te foty, bo chętnie se obejrzę. 300km przebiegu? Może ktoś kupił jako pierwsze moto i doszedł do wniosku, że go przerasta?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje - motocykl naprawde super. Jezdziłem nim jeden sezon i najgorszy okres to docieranie. Życze duzo cierpliwości bo 6 tys obrotów to jakies 100km/h. Zrobiłem tak 1600km. Potem juz było zajebiscie :buttrock: No i 136KM w 636 nie daje szans konkurentom :P.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje - motocykl naprawde super. Jezdziłem nim jeden sezon i najgorszy okres to docieranie. Życze duzo cierpliwości bo 6 tys obrotów to jakies 100km/h. Zrobiłem tak 1600km. Potem juz było zajebiscie :cool: No i 136KM w 636 nie daje szans konkurentom :notworthy:.

no tak katalogowe wartości zawsze podnoszą na duchu właścicieli :icon_mrgreen:

WERA#111

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Trochę mnie nie było w necie, wszystko związane było z przeprowadzką do nowego mieszkanie :clap: Już jestem znów na forum. Więc tak, moto jest świetne (dodałem więcej zdjęc do galerii) narazie oszczędzam silnik, ale od czasu do czasu oczywiście odkręcam :wink: Póki co mocy mi nie brakuje, jeszcze nie przekraczam 10 tys obrotów a i tak jest szaleństwo. Zrbiłem już prawie 400 mil więc maleństwo woła o serwis. Zamówiłem wizytę na następną sobotę.

 

Kropelka miło Widziec Cię na forum :biggrin: Takie moto jednak najbardziej mi odpowiada... :lalag: Mam również nadzieję, że pośmigamy jeszcze po moich kochanych Bieszczadach... Wszystko jest możliwe. Przynajmniej drogi w tamtych okolicach są dobre :)

 

Co do Szkocji to faktycznie jest tu co zwiedzac. Dzis zrbiłem ok 150 km. Zwiedziłem naprawdę fajne miejsca, no i te drogi... tylko proszą o dodanie gazu :flesje:

 

Dzięki serdeczne wszystkim za życzenia :bigrazz: :) :)

 

pozdrawiam

Motorynka - Komar 50 - Jawa TS 350 x2 - Mz Etz 251e - Kawasaki zx6r 636

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...