Skocz do zawartości

Twoja pierwsza gleba na moto


bakardi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Kat B, 125 ccm.

 

Sęk w tym że przerobiłem. Zanim kupiłem moto to zacząłem przerabiać, dlatego w końcu stanęło na nówce z ABS przód + tył.

 

Te tory brałem przez dwa miesiące codziennie w drodze z roboty. Najpierw spacerowo i pod kątem 90 st, potem coraz prędzej, coraz bardziej na luzie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najgorsze w tym wszystkim jest to, że mi psychika siadła. Już się giąłem przeciwskrętem na łukach branych 60 i powyżej. Teraz prawie cały fun mi wyparował i jedyne co widzę to koleiny, wzdłużne spękania, ranty, łączenia asfaltów i inne badziewie. Jeszcze w międzyczasie zobaczyłem ten filmik z nogą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja pierwsza gleba ........ 3-cia nad ranem, Borki ......... zapomniałem stopki rozłożyć :)

 

Ale kit !

 

Po wrzuceniubiegu silnik gasnie ! :icon_mrgreen:

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno nie była pierwsza ale jedna z lepszych.

Nie zdjąłem blokady kierownicy (CZ350) i ruszyłem z fasonem z torbą pełną zakupów (czytaj: browarów).

No lipa na max :D

O, jeszcze mi się przypomniało...

Też CZ350.

Zatrzymuję się na światłach, planuję oprzeć się na lewej nodze a tu pętelka od kokardki sznurówki wplątała mi się w ostrogę od kopki/biegałki. I, elegancka wywrota na skrzyżowaniu przy prędkości 0 km/h :D

Edytowane przez hikor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 grudnia, piękne słońce i wielki błękit. Opłatek pod pazuchę i ruszyłem do dziewczyny. Jak ktoś zna to z Kobiernic do Bielska przez Przegibek. Jedzie sie super, zakręty przed Międzybrodziem, przed mostkiem za szeroko w prawo i nie mieszcząc sie w lewy położyłem, szurło mnie po asfalcie i zatrzymałem sie plecami na barierce mostku. Gs 500 bez dekla prawego, przestawiona kierownica, klamka wygieta, o dziwo lusterko ok. Pozbieralem się i wrocilem do domu. Straty ludzkie to tylko starty prawy bok, stłuczone biodro i pożądanie rozcieta skóra na miednicy. Wniosek taki ze w zimie się nie jeździ , bo zimny asfalt i opony, to się nie klei. Teraz jeżdżę jak lama , bo uczucie wyprzedzajcego motocykla towarzyszy mi zawsze, wspomnienie barierki, przypomina o pokorze do prędkości i asfaltu. Mam teraz cbr 954 (już drugą ) pojeździć szybciej mozna na torze.

 

Wysłane z mojego ANE-LX1 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba tylko niemiecki…

:cool:

Oooooo nastepny zna F ca

 

Lysy, to ze twoj zlom na to nie reaguje, to juz mnie osobiscie nie interesuje, jak sie jezdzi niesprawnymi technicznie zlomami to pozniej tak sie ma,

 

Pomijam juz fakt, ze gdy boczna stopka nie reaguje na wrzucenie biegu to nie dostaje sie przegladu technichnego

 

tyle odemnie.

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wytłumaczcie KSowi że gleba była na zgaszonym silniku przy próbie zaparkowania bo za chwilę zacznie nam cytować przepisy, i normy albo co gorsza wrzuci schematy elektryczne które udowadniają że nie da się przewrócić przez brak rozłożonej stopki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I spieprzyłeś intrygę...

:banghead: :wink:

Klod napisz mu to po niemiecku, bo gość specjalnej troski jest.

:cool:

 

Widzisz, pierdolnoles babola jak spity wrobel jajcami o lade a teraz kumpli szukasz !

 

Zanim nastepnym razem bedziesz chcial byc glupio madry, to przemysl czy warto, no ale z tego co wiem to lubisz sam osmieszac sie na publicznym Forum :icon_mrgreen:

 

:crossy:

Edytowane przez ks-rider
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Widzisz, pierdolnoles babola jak spity wrobel jajcami o lade a teraz kumpli szukasz !

 

Zanim nastepnym razem bedziesz chcial byc glupio madry, to przemysl czy warto, no ale z tego co wiem to lubisz sam osmieszac sie na publicznym Forum :icon_mrgreen:

 

:crossy:

 

ja nie wierze w to co widzę . Po prostu nie ma takich ...... niezbyt mądrych ludzi . Pewnie mi się to śni po wczorajszych baletach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...