Skocz do zawartości

LUBLINerring MotoGP !!!


TUREK
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

szkoda tylko, że tor był w kilku miejscach zapiaszczony...

 

Przyznam, ze mnie to tez zaczyna meczyc, tlumaczenia typu, wlasnie dosypali piasku zeby wyrownac pobocze i zostawili go tez na torze, ze driftowcy wyjechali na pobocze i zanieczyscili tor, ze po opadach woda naniosla piach z pobocza staja sie podobne do siebie i wlasciwie niczego nie zmieniaja.

 

Czy jest szansa, zeby przy rezerwacji toru UCZULIC wynajmujacego tor, zeby piach byl sprzatniety.

 

pzdr

A

Edytowane przez Antoni
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Szanownych Śmigaczy!

 

Terminy zarezerwowane we wrześniu:

1. 19.09.2009r. - godz. 10.00 - 15.00

2. 20.09.2009r. - godz. 10.00 - 15.00

3. 26.09.2009r. - godz. 10.00 - 15.00

 

Pozdrawiam --- Joaśka

PEES WIELKIE DZIĘKI ZA sms-y :notworthy: :notworthy: :notworthy:

 

Terminy są pewne tak? :icon_razz:

 

..kurcze tak czytam, czytam i troche nie ciekawie z tym piachem (tymbardziej że to tor, a nie ulica :icon_rolleyes: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jest szansa, zeby przy rezerwacji toru UCZULIC wynajmujacego tor, zeby piach byl sprzatniety.

chyba nie, od poczatku naszych jazd w Lublinie jest ten sam problem, nawet sie nie dalo wymusic zeby nam szczotke przyniosl i sami posprzatamy (zapomnial), na chwile obecna znalazlem inne rozwiazanie - przestalo mi to przeszkadzac :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na chwile obecna znalazlem inne rozwiazanie - przestalo mi to przeszkadzac :D

 

gorzej jak ktoś wyjebie! - nie z braku doświadczenia na winklach, a z powodu tego zasranego piachu! :lapad:

.. a i tak na Lublinie sami przyznacie że gleb nie brakuje.

 

ja gdybym miał możliwość pojechania tam samochodem z moto na przyczepce chętnie bym zabrał ze sobą jakąś szczote i sam to nawet zamiutł.. bo wyjątkowo nie ciekawie, tymbardziej że się jeszcze za to płaci. :icon_evil:

Edytowane przez Tylik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No trochę lipa z tym piachem... jak byłem ostatnio to latałem do strażaków po miotłę... i mimo to , że chłopaki w newralgicznych miejscach sprzątnęli ten piach to i tak ostatnim winklu przed prostą startową przepałowałem i pojechałem szeroko..a tam piasek... i potężny uślizg tyłu...wyglądałem jak żużlowiec ... jakimś fuksem udało się odprostować i dzwona nie było, ale było bardzo blisko... Nie ma co wybrzydzać, dobrze, że w ogóle jest możliwość polatania za rozsądne pieniądze... trudno nie jest to prywatny interes, o który dba właściciel... konkurencji póki co też nie ma w okolicy więc nikomu z włodarzy nie zależy. Może jak powstanie w pobliżu tor w Pionkach, czyli konkurencja to może komuś zacznie zależeć żeby przyciągnąć ludzi na ten bądź co bądź całkiem fajny obiekt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skoro temat piasku został poruszony, faktycznie gdyby ktoś dał mi dobra szczotę to bym kilka miejsc przetarł, ze dwie gleby z tego powodu miałem, wyjazd poza głównie uznaną (rozjeżdzoną) nitkę jazdy grozi glebą.

ale, z braku laku i kit dobry.... :bigrazz:

8.96s 1/4mili GSX-R K1 1000 TURBO/NITRO
SPEEDBIKE.PL TURBO TAKŻE W TWOIM MOTOCYKLU!

SERWIS MOTOCYKLI- WARSZAWA, HAMOWNIA - STROJENIE

https://www.facebook.com/bados84/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio i szczotka za bardzo nie pomogła, zalegało wyschnięte błoto i to właśnie głównie na zakrętach.

Niestety nie dało się korzystać z całej szerokości toru...

http://picasaweb.google.pl/lolekimonia/Tor...742310177606802

http://picasaweb.google.pl/lolekimonia/Tor...744220206828610

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio i szczotka za bardzo nie pomogła, zalegało wyschnięte błoto i to właśnie głównie na zakrętach.

Niestety nie dało się korzystać z całej szerokości toru...

http://picasaweb.google.pl/lolekimonia/Tor...742310177606802

http://picasaweb.google.pl/lolekimonia/Tor...744220206828610

 

Hmm, faktycznie ciekawie to wyglada :)

 

Co do konkurencji w postaci toru Pionki, poki co nie liczylbym na to. Bardzo bym sie zdziwil gdyby okazalo sie, ze bedzie mozna w Pionkach pojezdzic w pierwszej polowie przyszlego sezonu (jesli wogole w 2010 roku).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś miał zajebistego pomysła, żeby wysypać te pobocza piachem... :banghead: nawet jak chłopaki sprzątnęli ten piach miotłą , to i tak pozostał drobny pył, na którym też ślizgają się opony, zatem te zamiatanie też nie wiele daje, tylko wodą pod ciśnieniem dałoby się to usunąć.. a wiadomo, że nikt tego nie będzie w taki sposób czyścił... zatem jesteśmy w czarnej żopie i w cenie po prostu mamy większe emocje... można sobie drift poćwiczyć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawda jest taka, że tor jest wynajmowany przez różne klub i stowarzyszenia (min. drift) i to właśnie samochody narobiły tego bałaganu - i zarządca powinien był wziąć dodatkową kasę za sprzątnięcie tego piachu, ale ma to generalnie w dupie...

 

Niestety, jestem trochę w temacie i wiem, że nie ma co liczyć na zmianę na lepsze ... Można próbować dzwonić do Pawła i nękać, żeby tor był przygotowany, żeby straż dzień wcześniej zlała takie miejsca wodą..... żeby były przynajmniej szczotki na torze .... Kto wie, może to coś da...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...