Skocz do zawartości

Do uczniow Marka Godlewskiego :)


Gusto
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Hej,

 

Z dobrze poinformowanych zrodel wiem, ze Marek uczniow liczy juz w dziesiatkach, jesli nie setkach ;) Zrobil sie wiec calkiem pokaznych rozmiarow elektorat, ktory wypadalo by zagospodarowac. Pojawia sie wiec pytanie gdzie smigacie, gdzie trenujecie przed kolejnymi lekcjami?

Slyszalem, ze jakas grupka zbiera sie czasem za Arkadia (3 piekne rondka ;), jeszcze jakies fajne miejscowki? :P Nie powiem, w ramach motywacji fajnie by bylo czasem zobaczyc, jak inni sobie radza, czego sie nauczyli, co wyniesli, i jak bardzo np. ja jestem w tyle :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na przykład, jeżdżę do Marek pod centrum M1 jeśli mam czas w godzinach wczesnoporannych. Jeśli chcę coś poćwiczyć później, jeżdżę na parking Makro na Bielanach - ul. Pstrowskiego (koło Huty). Obie miejscówki OK. Pod M1 kilka rond, puste place parkingowe i w ogóle luz. Wadą jest to, że po godzinie 10:00 robi się ciasno :-(. Na Bielanach natomiast jest cały kawał pustego olbrzymiego parkingu (ponad połowa). Wadą są natomiast latarnie i budki na kosze... Ale da się przeżyć ;-)

 

-JU-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypominam wszystkim, to nie są moi uczniowie, tylko Naszej szkoły - ProMotor.

 

Jesienią zrobimy spotkanie wszystkich naszych absolwentów z treningów doskonalenia jazdy. Ustalimy plany treningowe na jesień i zimę i powymieniacie się doświadczeniami. Planujemy następne etapy szkolenia na torach i drogach. Na razie pozdrawiam wszystkich.

Edytowane przez konikkonik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypominam wszystkim, to nie są moi uczniowie, tylko Naszej szkoły - ProMotor.

 

Oj dobra, dobra, gadanie :icon_mrgreen:

 

Marek, to jak juz wyczailes watek to moze podrzucisz dokladna lokalizacje zakretow w Wolce Weglowej? :icon_mrgreen: Preferuje google maps :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to może ja wyręczę Marka:

 

Wejdź na www.zumi.pl i wpisz 'Warszawa, dziekanowska' i jesteś. Ostatnio byłem tam w weekend i nie polecam, bo sporo ludzi i samochodów. Chyba lepiej przyjechać w tygodniu, też byłem raz i było zupełnie pusto.

 

Czy ktoś jeszcze korzystał z parkingu pod Makro na bielanach? Jak reaguje ochrona?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja trenuję trajektorie tu: http://maps.google.com/maps?f=d&hl=pl&geoc...59302&z=13&om=1

i tak się składa, że mieszkam w tej okolicy. Nowy równy asfalt i kilka naprawdę wymagających zakrętów.

Na pewno wiecie gdzie to jest, zaczyna się od dwóch rondek na płochocińskiej w kierunku na zegrze a potem do Legionowa.

 

Możecie mnie tam spotkać każdego dnia około 19-20, czasem wcześniej, niebieski FZS600 http://picasaweb.google.pl/piotr.szefer/Viki

i jak to Marek powiada, jeżdżę do obsrania :icon_mrgreen:

Edytowane przez Corben
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja trenuję trajektorie tu: http://maps.google.com/maps?f=d&hl=pl&geoc...59302&z=13&om=1

i tak się składa, że mieszkam w tej okolicy. Nowy równy asfalt i kilka naprawdę wymagających zakrętów.

Na pewno wiecie gdzie to jest, zaczyna się od dwóch rondek na płochocińskiej w kierunku na zegrze a potem do Legionowa.

Jak w zeszlym tygodniu bylem na "zlocie" w Radzyminie to podczas parady przejezdzalismy chyba tamtedy. Byl taki odcinek ze swietnym asfaltem i ekstra zakretami. I tak jadac 40 km/h :buttrock: :icon_rolleyes: juz obmyslalem plan zeby tam wrocic i pojezdzic z normalnymi predkosciami :biggrin:

Why... So... Serious

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak w zeszlym tygodniu bylem na "zlocie" w Radzyminie to podczas parady przejezdzalismy chyba tamtedy. Byl taki odcinek ze swietnym asfaltem i ekstra zakretami. I tak jadac 40 km/h ;) :D juz obmyslalem plan zeby tam wrocic i pojezdzic z normalnymi predkosciami :crossy:

 

 

Dokładnie tak. Asfalt jest malina, a zakręty miodzio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

Witam.

 

W zwiazku z tym, ze nie jest to miejsce na przedstawianie sie, tylko krotkie info o fajnej miejscowce:

 

http://maps.google.pl/maps?f=d&hl=pl&geoco...05&ie=UTF8&z=16

 

 

 

4 fajne zakrety w okolicach pruszkowa, na mapie terenowej widac lepiej; czesto jestem tam w weekendy kolo poludnia, czerwona r6 :lapad: jedyny mankament to czasem spory ruch i niekoniecznie dobra widocznosc...

 

pozdr,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ejno, ludkowie - co to za "teren do cwiczen" tu podsylacie, toz to normlana otwarta ulica - co to za cwiczenia w takim miejscu jak poza skupianiem sie na cwiczeniach trzeba sie jeszcze pilnowac :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

ejno, ludkowie - co to za "teren do cwiczen" tu podsylacie, toz to normlana otwarta ulica - co to za cwiczenia w takim miejscu jak poza skupianiem sie na cwiczeniach trzeba sie jeszcze pilnowac :/

Emil - na fragmencie Legionowskim nie ma zbyt wielkiego ruchu. Nie zawsze trzeba Twoje "poznańskie" wygibasy wyczyniać aby poćwiczyć :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy ta ulica Dziekanowska koło cmentarza północnego jest asfaltowa?

 

Dokładnie, dosyć nowy asfalt jednak na łączeniach jak to w Polsce bywa zdążyły się już zrobić dziury, ale za bardzo nie przeszkadzają. Jak chcesz tam smignąć to pewnie będę tam jechał na dniach..

 

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

ekhm...

pewnie się wygłupię, ale o ile o szkole słyszałem, o doszkalaniu już nie. Napiszcie w paru słowach (bo rozumiem, że warto) czego uczą, jak długo, jakie są koszty, jak ktoś woli na priv, ale trochę info się przyda.

Ja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...