Skocz do zawartości

przerobki streetfighter


Rekomendowane odpowiedzi

co sadzicie o przerobkach na streeta(oczywiscie o pozadnych a nie zakladaniu owiewki z alegro na powypadkowy motor)

Generalnie to nie moje klimaty, chociaż niektóre streety podobają mi się wizualnie (pod warunkiem że są to sprzęty po profesjonalnym tuningu [optycznym i nie tylko], a nie streetfightery "z przymusu", odarte z owiewek po szlifie/dzwonie).

Romet Pony > Romet Ogar 205 > MZ ETZ 251 > Suzuki GSF 600 S Bandit i Peugeot SV 50 > Yamaha YP 250 R X-Max > Merida Freeway 9300

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie jestem fanem robienia streeta z nowego motocykla.. Lubie streety ze starych ścigów, ale tylko te robione profesionalnie.. Jeśli ma być przerabiany jakiś "nowy" naked to tylko przednia lampa, kierownica, lusterka, kierunki i tego rodzaju drobiazgi.. Mój Hornecik też jest troche modyfikowany ale dopiero po sezonie bedzie malowany bo szkoda mi teraz czasu..

Edytowane przez Stifler
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

A dla mni Street to nie tylko sam motocykl, fakt iż możesz go zbudować w głowie a pózniej użeczywistnić jest czymś napradę wielkim.

 

Rodzi się w czasie z wieloma problemami a na koncu jest wielka nagroda, i nie wazne czy wszystkim się podoba wazne ze jest to twoja wizja i napewno nigdy obok ciebie na swiatłach nie pojawi się taki sam motocykl.

 

To jest to.

 

Koralik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lubie jak motocykle sa ladnie poprzerabiane...a nie,ze wypadek to z musu wstukuja allegro i szukaja upiekszenia:|

 

Np owe przerobione moto mi sie podoba :D :biggrin:

 

http://i124.photobucket.com/albums/p20/bob...hter.at_001.jpg

 

http://i124.photobucket.com/albums/p20/bob...hter.at_002.jpg

 

http://i124.photobucket.com/albums/p20/bob...hter.at_003.jpg

 

http://i124.photobucket.com/albums/p20/bob...hter.at_004.jpg

 

Zdjecia kiedys znalezione w necie :crossy:

"Pamięć i szacunek dla tych którzy odeszli nagle,pozostawiając nam jedynie wspomnienia.Dla wszystkich tych którzy pomogli mi w życiu a już nigdy im nie podziękuje.Dla tych którzy odeszli tragicznie,mając przed sobą całe życie...na zawsze w pamięci"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kumpel ma starego olejaka, może w przeróbki nie była wsadzona walizka kasy ale mi sie naprawde podoba :P w ciągu roku czasu miał ze 3 kolory ale zdecydowanie najbardziej podoba mi się ten w którym jest teraz - czarny mat z piachem!!

ja cały czas w głowie mam ze 3 wizje streetów i którą w przypływie gotówki urzeczywistnie :) myśle że wiele osób powie że jest brzydki, wiele osób powie że jest piękny ... najważniejsze że mi sie będzie podobał i będzie jedyny w swoim rodzaju

SPRZEDAM CZĘŚĆI HONDA XR XL NX 600 650, kontakt 600031499 lub [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam Suzuki Bandita 1200 N i jest lekko przerobiony na streeta tzn ma podwójną lampe z przodu, hamulce w stalowym oplocie przód i tył, wydech sportowy BOS. Narazie to wszystko ale po sezonie chcę założyć płóg do bandziorka w koloże moto (bordo/wisienka) albo oklejony karbonem, polerke na rantach kół oraz siedzenie na bardziej profilowane z bordo przeszyciem do tego crash paday i końcówki kierownicy + sportowe lusterka myśle że bedzie wyglądać spoko za w sumie nie dużą kaske, a może o jakimś areografie się pomysli. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Zastanawiam się nad przeróbką swojego maleństwa (R-one `01r. - zdjęcia ).

 

Skąd pomysł?

 

Malenstwo trochę przeszło..., w tym sezonie wypadek, poobcierane plastiki, pęknięcia itp., oczywiście moto sprawne ale wymaga gruntownego odświeżenia. Zastanawiałem się nad proszkowym malowaniem ramy i felg, wymianą owiewek i układu wydechowego ale coś ciągnie mnie w kierunku przerobienia na

streeta .

 

Ogólnie to szukam jakiegoś ciekawego pomysłu. Jeżeli ktoś ma jakieś foty albo doświadczenie związane z tego typu projektem, będę ogromnie wdzięczny za każdą podpowiedź i/lub radę jak się do tego zabrać.

 

 

Edytowane przez TYSON
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...