Skocz do zawartości

jazda po wodzie i blocie


Rekomendowane odpowiedzi

jak posmigam troche bo jakims blocie czy wiekszych kaluzach zaczyna mi cos sie dziac z hamulcem, strasznie slabo hamuje, ostatnio tak mialem, to po kilku dniach cos sie odetkalo i bylo ok, a wczoraj znowu pojezdzilem po blocie troche, i znowu mi slabo hamulec dziala, czego to moze byc wina?cos sie zapycha chyba, tylko co i jak to zabezpieczyc?

(napewno niejest to ublocona tarcza)

Edytowane przez Jimmy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz mieć kiepskiej jakości klocki. Kiedyś w listopadzie, na torze w Sochaczewie, gdzie błoto było albo do kostek, albo do kolan, czarne EBC zjechałem w ten jeden wyjazd. Siła hamowania także była kiepska.

Pomijam fakt, że LC4, nie tylko moje, zresztą, kocha wykańczać tylne klocki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ma twarde kupić? twarde ja bym poleicł raczej na ulice, bo żeby hamowąły dobrze musza si e rozgrzać a w błocie i wogdzie jest to niezbyt możłiwe,ja bym kupił średni twarde, żeby sie czyściły dość łatwo i hamołwały we większosci warunków...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ma twarde kupić? twarde ja bym poleicł raczej na ulice, bo żeby hamowąły dobrze musza si e rozgrzać a w błocie i wogdzie jest to niezbyt możłiwe,ja bym kupił średni twarde, żeby sie czyściły dość łatwo i hamołwały we większosci warunków...

 

 

to załóż średnie/ miękkie i pojeździj po błocie .

Na zawodach CC takie klocki zajedziesz do gołej blachy

transport bus + 4os

stała trasa Łódź-Paryż-Łódź
PW, GG lub 663 231 860

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja ogolnie mam slaby hamulec tarcczowy.. a jak jade po blocie to roznicy nieczuje:P jakie klocki najlepiej kupic do jazdy takiej pol na pol. moj kolega na dt moze stopy zrobic a ja ledwo hamuje... ;/ doradzcie Panowie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja ogolnie mam slaby hamulec tarcczowy.. a jak jade po blocie to roznicy nieczuje:P jakie klocki najlepiej kupic do jazdy takiej pol na pol. moj kolega na dt moze stopy zrobic a ja ledwo hamuje... ;/ doradzcie Panowie :D

 

Może najpierw odpowietrz układ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...