Skocz do zawartości

Co sądzicie o KINGWAY'u?


Kart
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie róbcie teorii spiskowej, bo i to przypomina hasło "Balcerowicz musi odejść". Nikt Was nie tępi jako posiadaczy Chińszczyzny, a tylko pietnuję hamstwo, niezależnie od dosiadanego motocykla, wrotek, czy też roweru :crossy:. Luzik Panowie :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie róbcie teorii spiskowej, bo i to przypomina hasło "Balcerowicz musi odejść". Nikt Was nie tępi jako posiadaczy Chińszczyzny, a tylko pietnuję hamstwo, niezależnie od dosiadanego motocykla, wrotek, czy też roweru :biggrin:. Luzik Panowie :bigrazz:

Dobre, hehe :crossy:

Przyznaję, skoro ja nie mam jeszcze żadnego ostrzeżenia, to pomimo awataru, Paweł nie jest taki groźny i źle nastawiony.

Już zdążyłem się przyzwyczaić, że chiński sprzęt jest postrzegany tak a nie inaczej. W końcu sam wyrobił sobie markę wypuszczając buble na rynek a nasza w tym rola, aby obalać mity i pokazywać jak jest w rzeczywistości.

Posiadacze tego sprzętu nie powinni się załamywać z powodu krytyki na forum, bo w realnym życiu podejście do nas przez innych jest naprawdę życzliwe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt Was nie tępi jako posiadaczy Chińszczyzny, a tylko pietnuję hamstwo, niezależnie od dosiadanego motocykla, wrotek, czy też roweru smile.gif. Luzik Panowie smile.gif

 

Luzik, luzik... I tak nie ma sprawiedliwości na świecie. C'est la vie - jak mawiają na zagranicznych filmach.

 

 

No doooobra, powiem co i jak mrugacz.gif -jak będzie okazja to bardzo chętnie, ale ja się jeszcze ucze i póki co nie czuję się za pewnie. Jak mam coś popsuć to wolę zacząć od własnego wink.gif crossy.gif

I chyba szybciej dam radę w wawie niż w domowych okolicach.

 

Prezentacja Jinluna jest jak najbardziej realna. Ewentualnie na privie można coś ustalić.

 

Posiadacze tego sprzętu nie powinni się załamywać z powodu krytyki na forum, bo w realnym życiu podejście do nas przez innych jest naprawdę życzliwe.

 

Coco jumbo i do przodu. Cóż innego pozostaje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prezentacja Jinluna jest jak najbardziej realna. Ewentualnie na privie można coś ustalić.

 

Temat jest jak najbardziej otwarty, ale najpierw musze opanować te podstawy do perfekcji :flesje: -inaczej się ludziom na oczy nie pokaże :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to oby tak dalej było.

Szacuneczek do Was panowie i do zobaczenia na drogach.

Mimo wszystko miło jest podczas drogi, gdy ktoś machnie do ciebie ręką jak mija się na jednośladach. Prawie tak samo jak na mazurach, podczas pływania na jachtach, i w górach, podczas górskich wypraw.

Takie zachowanie mi sie osobiście podoba.

 

Pozdrowionka.

 

A teraz jadę na urlop na mazury.

 

See you.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie długo sie zastanawiałeś nad tym twórczym komentarzem. Ja nad ostrzeżeniem nie :eek: :)

 

Nieletni powinni przedstawiać zaświadczenie od rodziców, a niektórzy to może też i od psychologa szkolnego. A może by tak małolaty były wpuszczane na forum za okazaniem świadectwa? :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...