Skocz do zawartości

Jak dla mnie - bomba.


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

kurcze, tylne zebatki o srednicy felgi prawie :crossy:

 

ale slide'y fajne

Kozak w h***j :icon_rolleyes: to trzeba sie z tym urodzić :flesje: ale co wy tu sie emocjonujecie lepiej spojrzcie na naszego stuntera rekord 201 m endo Raptowny :) on to kozak jest :)

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie power slide'y to robił Aaron Colton, jak miał 14 lat :crossy: ;)

Filmik już był na forum ale dla tych, którym nie chce się szukać... -->

 

Kutwa.. jak wstawić link bez uzupełniania tego, jak ma się nazywać itd.. NO wstyd się przyznać ale nie wiem :)

A od Raptownego niestety są już lepsi co nie zmienia faktu, że jest kozak na maksa i wielki szacun dla niego ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to se to obczajcie

 

i pierwsze w Polsce wheelie bez zawiechy :biggrin:

to wheelie to dla mnie szczyt glupoty po co tak niszczyc motor ? po pierwsze to nie jest pierwsze wheelie na zawodach w polsce (nie jestem w stanie sprecyzować których) bylo ze koles podjechal do publiki postawil maszyne pionowo podbiegli mechanicy sciagneli przednie kolo i jazda :) ale z lepszym finalem od tego ... :D

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.youtube.com/watch?v=iMNvU6idyHY - to się nazywa mieć opanowaną masę motocykla. Gość śmiga tą RRką jakby to był zwykły BMX ;)

 

 

zebys sie nie zdziwil, ale jezdze w podobnym stylu wlasnie na roweze, i to wcale takie latwe nie jest :) ale nie bede porownywac moto do rowera, bo wiadomo ze na moto jest trudniej tak jezdzic :biggrin: a po drugie czekam az ktorys z forumowiczow napisze "tez tak potrafie" i wysle filmik ze swoimi wyczynami na moto :D

 

pozdro.

Edytowane przez Paczakuti
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...