Skocz do zawartości

elektryka simsona sr50


Brt
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No spox seba o to mi chodzilo wlasnie (chodzi o to ze trza trzymac). Tak wogle kupilem sobie dzis akumulator :P Aha no teraz jusz wiem ze nie trza miec akumulatora:)

Simson SR 50 > Honda Transcity NX 125 > Honda XL 600 RM > Honda CBR 1000f SC 25 > Suzuki GSX-R 750 K1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Zle sie wyrazilem

 

Chodzilo mi oto' date=' aby swiatlo pozycyjne,kontrolki, migacze i sygnal pobieraly prad z pradnicy a nie z akumulatora.[/quote']

światło pozycyjne jest standardowo z prądnicy

kontrolki kierunków podobnie jak i same kierunki MUSZSĄ być z akumulatora

klakson też musi z aku

kontrolka luzu i podświetlanie licznika jest z aku, można zrobić z prądnicy (ale czy jest sens?)

kontrolka długich jest z prądnicy i tak musi być.

 

Nie widzę sensu zmieniania tego. Czy na pewno chcesz tego :?: Bo nie będe pisał na marne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlasnie - po co komplikowac zycie jak ktos cos wymyslil i to dziala ? wg mnie nie ma. jest tak jak jest i dziala - nie zmieniac. no chyba ze jakies modyfikacje, ale wszystko z GŁOWĄ NA KARKU !

kolejny raz powtarza sie temat ze ktos robi z "wielblada konia arabskiego".

pzdr

LUDZIE JAK NIE POTRZEBA TO NIE KOMBINUJCIE !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze poprostu koles nie ma aku i chcial uniknac wydatku na jego zakup :-)

 

Dokladnie!

Mam zje**ny akumulator i bardzo szybko rozladowuje sie' date=' a zal mi kasy na nowy(cala kase wydaje na Jawe).

 

Seba - Kontrolke luzu i podswietlanie licznika juz przerobilem.

 

 

Seba - jedno pytanko - jaka moc ma pradnica w simie ?? Bo chyba nawet by nie pociagnella tego wszystkiego.

 

A jak bylaby dobra???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...