Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

To w takim razie mój Kat jest z serii SIX DAYS

http://bikepics.com/pictures/1072035/

 

Mam kieszonkę na siedzeniu i koła takie same jak u Filowego.

Zgadza sie tym bardziej, że masz bak model 03 a six days jest zawsze robione pod koniec roku i jest to model z nastepnego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza sie tym bardziej, że masz bak model 03 a six days jest zawsze robione pod koniec roku i jest to model z nastepnego

racja :smile: kumpel ojca miał własnie w Październiku 2002 six daysa 525 na model na rok 2003 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Troche z innej beczki...

 

Oto opis aukcji kolesia z 300EXC:

 

"KTM EXC 300 00 r Kupilem tlok 700zl starter 400 zl lozyska na wal 380 zl lozyska do skrzyni biegow 300zl tlulejki na zebatke i sprzęglo 120zl uszczeli ok 200zl nowe tarcze sprzeglowe 300zl , nowiutki zestaw napedowy 700zl , nowe oringi do pompki sprzegła 190zl + nowy płyn do pompki 1 ml. kosztuje ponad 1zl wiec ok 320zl za plyn , opony ok , tarcze hamulcowe jak nowe, nowe klocki , amortyzator tylni ok zero roski a przod wylal na postoju:| (koszt ok 200zl )"

 

Czy te ceny części które podał są prawdziwe? Razem wychodzi coś ponad 3600zł :icon_mrgreen:

Proszę, powiedzcie, że mocno przegiął, bo jeśli części do 300EXC tyle kosztują, to odpuszczam go sobie z miejsca. 320zł za płyn hamulcowy? Ku... 190zł za ORINGI ?? ORINGI ?? Tłok do 2t, 700zł ??

Co jest?

Edytowane przez Morpiel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Płyny nie sa (aż) takie strasznie drogie ale wiekszosc czesci wymieniowych do tego KTM jest taka droga. A do innych casami droższe! tłok do 300 2t za 700zł to scrednia cena.Też jakiej firmy i z czego jest wykonany dana czesc. He mam taki przykład cen do cross 125 wacha sie od 150ł do 600zł. Raz widziałem jakiś rajdowy i super wytrzymały do RM. Dlatego zojtaje narazie przy 125- piątce bo jest tansza w utrzymaniu(dla b.dużo) od 250 crossowej. :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troche z innej beczki...

 

Oto opis aukcji kolesia z 300EXC:

 

"KTM EXC 300 00 r Kupilem tlok 700zl starter 400 zl lozyska na wal 380 zl lozyska do skrzyni biegow 300zl tlulejki na zebatke i sprzęglo 120zl uszczeli ok 200zl nowe tarcze sprzeglowe 300zl , nowiutki zestaw napedowy 700zl , nowe oringi do pompki sprzegła 190zl + nowy płyn do pompki 1 ml. kosztuje ponad 1zl wiec ok 320zl za plyn , opony ok , tarcze hamulcowe jak nowe, nowe klocki , amortyzator tylni ok zero roski a przod wylal na postoju:| (koszt ok 200zl )"

 

Czy te ceny części które podał są prawdziwe? Razem wychodzi coś ponad 3600zł :banghead:

Proszę, powiedzcie, że mocno przegiął, bo jeśli części do 300EXC tyle kosztują, to odpuszczam go sobie z miejsca. 320zł za płyn hamulcowy? Ku... 190zł za ORINGI ?? ORINGI ?? Tłok do 2t, 700zł ??

Co jest?

Nawet wiem o ktory motor Ci chodzi :biggrin: on stoi na allegro od ok 2,5 roku :wink: i cały czas ma ten sam opis. koleś wystawia go tak co ok 3 miesiące :)

Koleś po prostu podał ceny części oryginalnych a raczej mało prawdopodobne zeby takie wąłsnie założył :wink:

Zamienniki: Tłok to ok 450zł, korba tez 400zł łożyska 100zł. i juz jest dużo taniej :) ja nie wiem co on za płyn kupił :clap: heheh no i ten zestaw napędowy za 700zł :banghead: no ja wiem ze są takie ale kto takie kupuje :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ceny łożysk, płynu hamulcowego mocno przesadzone, jednak musisz się liczyć z tym, że utrzymanie takiego pojazdu kosztuje.

To nie płyn hamulcowy tylko magura do sprzęgła ale on ta cena to chyba za płyn i reperaturkę.. Ja i moi znajomi leją taki co kosztuje 13 zł za 500ml i sprzęgła chodzą dobrze.

Cena tłoka pomnożona razy 2, łożysk też.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam !! Dzis byłem w sklepie po świece do KTM i po katalogu sprawdzalismy i jest swieca do ktm exc 125 98r za 181,90 co to jest za Świeca przerazilems ei tej ceny. zamowilem ja ale narazie wziolem jaks za 15 zly. Ale powiedzcie mi co toz a ŚWIECA za ta Cene 182zł :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

beny ty juz zglupiales na ta orginalnosc:D wez kup swiece irydowa i wszystko cena 50zl u mnie jest ta stara to ci ja dam i kup taka a nie orginalna bo szkoda kasy.

 

W benego ktm-ie bylo lozysko kryte na wale od strony sprzegla i ostro dal w palnik nie bylo smarowania i zmielilo lozysko, jeszcze troche pojezdzil, wal nie rowno sie ukladal i wyjechalo zeby na trybie i koszu sprzeglowym, zlozylem silnik i lupalo wraz w wzrostem obrotow, rsciagnolem pokrywe sprzegla i byl luz miedzy trybami, beny kupil orginalne czesci ktm-a wczoraj mi je przywiozl zloylem ktm-a i motocykl nie puka, jeszcze musze wyregulowac gaznik.

 

Sporo bylo przy tym ktmie kobinowany przez poprzednich wlascicieli, kartery spawane, odlamany kawalek kartera kolo magneta, tylna piasta spawana. Ale ma ladne sprezanie 12atm.

 

Jak wyregulowac przednie zawieszenie? 98rok. Jesli ktos moze to niech opisze ktora sruba w ktora strone co daje itp, poniewaz jest troche za twarde.

Pozdrawiam i z gory dziekuje

Edytowane przez pikus91
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam !! Dzis byłem w sklepie po świece do KTM i po katalogu sprawdzalismy i jest swieca do ktm exc 125 98r za 181,90 co to jest za Świeca przerazilems ei tej ceny. zamowilem ja ale narazie wziolem jaks za 15 zly. Ale powiedzcie mi co toz a ŚWIECA za ta Cene 182zł :icon_rolleyes:

kum poprostu jakiś dobry zamiennik w sensie zeby miał tą samą ciepłotę i parametry. kupisz spokojnie do 50zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troche z innej beczki...

 

Oto opis aukcji kolesia z 300EXC:

 

"KTM EXC 300 00 r Kupilem tlok 700zl starter 400 zl lozyska na wal 380 zl lozyska do skrzyni biegow 300zl tlulejki na zebatke i sprzęglo 120zl uszczeli ok 200zl nowe tarcze sprzeglowe 300zl , nowiutki zestaw napedowy 700zl , nowe oringi do pompki sprzegła 190zl + nowy płyn do pompki 1 ml. kosztuje ponad 1zl wiec ok 320zl za plyn , opony ok , tarcze hamulcowe jak nowe, nowe klocki , amortyzator tylni ok zero roski a przod wylal na postoju:| (koszt ok 200zl )"

 

Czy te ceny części które podał są prawdziwe? Razem wychodzi coś ponad 3600zł ;)

Proszę, powiedzcie, że mocno przegiął, bo jeśli części do 300EXC tyle kosztują, to odpuszczam go sobie z miejsca. 320zł za płyn hamulcowy? Ku... 190zł za ORINGI ?? ORINGI ?? Tłok do 2t, 700zł ??

Co jest?

Koles na mase przesadzil z tymi cenami... Tloczek Wossnera kuty mam za niecale 500zl korba za 400zl i w ogole te plyny za taka kwote :| Po prostu chce przyciagnac kupujacych jego walkami... Naped za 700zl :P KTo taki kupuje :) Tarcze sprzeglowe widzialem za 150 zl na allegro :icon_exclaim: a oringi sa po pare zl :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Seta: 50km, V-max:180km/h, a od 0-100km/h :2,3

a 2502T: koni 85, V-max 280km/h, a od 0-100km/h 1,5 sec

Tyle to mają te zblokowane :icon_mrgreen: po rozblokowaniu i tuningu dobrymi naklejkami to jest dopiero rakieta

Edytowane przez Strzalek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...