Skocz do zawartości

Honda Africa Twin vs Suzuki DL 650 V-Strom


Rekomendowane odpowiedzi

No i prosze państwa.... ani nie Africa ani DL .... od dziś zagościła w moim garażu widlasta pomarańcza czyli Kawasaki KLV 1000...czyli jakby nie patrzeć duży V Strom ;) ... tak się prezentuje http://www.bikepics.com/members/piorekc/04klv1000/ .... właściwie to zamiar powazny i namiar miałem na Africę...i po Africę wyjechałem moim zacnym i poczciwym Lanosem z przyczepką... ale jak to zazwyczaj bywa przy zakupie motocykla w POlsce..nie wszystko złoto co się świeci...na fotkach owszem wygląda ładnie, ale to co można zobaczyć z bliska (mając chociaż trochę doświadczenia i obycia z motocyklami) to powoduje że witki opadają ... załamka...tym większa, że naginałm 700 km po to żeby stwierdzić, że to co widziałem na fotkach i co mówił sprzedający na temat tego moto a rzeczywistość to dwa różne tematy... mowa o tym moto http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M465623 za tą cenę kupiłbym pod warunkiem że ma złote tłoki... nie wiem może chłopaki znajdą jelenia .... ale jesli mieszkacie daleko i chcecie przejechać jak ja 700 km to uprzedzam... nie warto.... to padlina warta góra 13 tys... no ale nic to ... czasem trzeba pobłądzić... a podróże kształcą... chociaż kosztują... Póki co jest piękny jak spod igły KLV 1000 .. 22 tys km w kołach...ale wygląda jakby miał 200 km. Moto z Włoch ..właścicielem był pięćdziesięciolatek...no i wygląda na naprawdę zadbany... nie jeździłem jeszcze dużo bo czekam na papiery...(tylko kilka km) .... motocykl na pierwszy rzut oka wygląda na masywny, ale jak go wyprowadzałem z garazu po raz pierwszy to aż się zdziwiłem że taki duży a taki lekki... dosłownie jak szejseta... dlatego też przypasował mi .. poręczność na zbiżonym poziomie jak mały DL a jednak tysiak :) plecaczek będzie chyba też zadowolony... po przesiadce z tylnego siodełka cbr - ki :D :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluje :clap: Teraz tylko zerwij te paskudne naklejki Kawasaki i KLV, naklej Suzuki i DL i będzie pełen wypas sprzęt :) Na pewno będziesz zadowolony :) W końcu to ten sam silnik, który miałeś w TLRce :wink:

Pozdrawiam.

Edytowane przez karol1001
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i prosze państwa.... ani nie Africa ani DL .... od dziś zagościła w moim garażu widlasta pomarańcza czyli Kawasaki KLV 1000...czyli jakby nie patrzeć duży V Strom :icon_mrgreen: ... tak się prezentuje http://www.bikepics.com/members/piorekc/04klv1000/

 

Bardzo mi się podoba ten sprzęcik. Gratuluje zakupu i życzę bezawaryjności i szerokości.

 

PS to taka sama konstrukcja co V Strom? Jakaś kooperacja koncernów czy jak?

icon3.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

klv to _jest_ duży sztormiak, tylko z innymi naklejkami ;)

jsz

 

Ciekawe :bigrazz: Wiem, że niektóre koncerny samochodowe współpracują ze sobą przy produkcji poszczególnych modeli samochodów czy niektórych podzespołów np. silników (zdaje się PSA i Toyota - choć nie jestem pewien)

 

W motocyklach jest podobnie? Znasz może Jeszua inne 'klony' :bigrazz: ?

icon3.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kawasaki i Suzuki podpisały umowę o wzajemnej współpracy efektem tego jest właśnie klv 1000 czyli VStrom...silniki Kawasaki Vulcan są chyba montowane w Volusi albo Intruderze...dwusuwowe crosówki Kawy chyba występują też pod marką Suzuki... dlaczego tak się dzieje trudno wyczuć ...napewno chodzi o walkę o klijenta a co za tym idzie większe zyski bez ponoszenia dodatkowych kosztów samodzielnego projektowania nowych modeli... tak czy siak logo Kawy wcale mi nie przeszkadza...bo i tak mam sentyment do tej frmy... technologia Suzuki też raczej solidna...a i malowanie nietuzinkowe... :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kawasaki i Suzuki podpisały umowę o wzajemnej współpracy efektem tego jest właśnie klv 1000 czyli VStrom...silniki Kawasaki Vulcan są chyba montowane w Volusi albo Intruderze...dwusuwowe crosówki Kawy chyba występują też pod marką Suzuki... dlaczego tak się dzieje trudno wyczuć ...napewno chodzi o walkę o klijenta a co za tym idzie większe zyski bez ponoszenia dodatkowych kosztów samodzielnego projektowania nowych modeli...

 

O proszę, właśnie tego byłem ciekawy. Dzięki za odp.

 

 

tak czy siak logo Kawy wcale mi nie przeszkadza...bo i tak mam sentyment do tej frmy... technologia Suzuki też raczej solidna...a i malowanie nietuzinkowe... :wink:

 

Mi logo Kawy też nie przeszkadzałoby. Najważniejsza jest jakość sprzęta!! :icon_question:

 

A malowanie Twojej Kawy bardzo mi się podoba :) Oryginalne jest na pewno. Ale zauważyłem na jakieś stronie Kawasaki (chyba polskiej), że wycofują KLV z produkcji. Ciekawe co z V Stromem...

icon3.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale zauważyłem na jakieś stronie Kawasaki (chyba polskiej), że wycofują KLV z produkcji. Ciekawe co z V Stromem...

No pomyśl... Stoją przed Tobą dwa takie same motocykle. Chcesz kupić któryś z nich. Kawasaki, czy Suzuki? Prosta sprawa :). A potem sprzedaj Kawasaki za godne pieniądze... Zapomnij, nie ten kraj, nie ta marka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

gratulacje, pikny motorek :)

 

będziesz z v-stroma [ :) ] zadowolony.

Cze. Widze ,że jesteś właścicielem V Storma 650. Mam straszną na niego ochote w przyszłym roku.Dane i wszystkie publikacje, porownania mam w małym palcu, czytając je po sto razy,ale wiesz jak to jest, jak ktoś ma sprzęta to może po jakimś czasie coś naprawde powiedzieć. Jeśli byś mógł to napisz mi kilka rzetelnych słów o nim.O to samo prosze innych użytkowników. I czy warto wydać na ABS ??? Pozdrawiam .

Edytowane przez Leszek45
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...