Skocz do zawartości

Legendarna Big One


Rekomendowane odpowiedzi

Niedawno sprzedałem FZ i aktualnie poszukuję jakiegoś fajnego sprzęta. Borykam się z myślami, z jednej strony ciagnie do klasy Superbike YZF 750/ZX-7R ale poważnie biorę pod uwagę duże golasy z uwagi na bardziej uniwersalny charakter maszyny no i ten nie dający złudzeń design kwintesencji motocykla w czystej formie :P CB 1000 zawsze mi się podobała, wiem coś na temat tego motocykla ale czysto teoretycznie. Silnka nie trzeba przedstawiać gdyż o SC-24 możnaby napisac powieść :cool: Interesują mnie opinie użytkowników/byłych użytkowników w/w motocykla. Chodzi mi o szarą codzienność czyli spalanie, prowadzenie - jak mocno można się kłaść w winklach, stabilność w różnych warunkach, przydatność do jazdy we dwoje, ładownosć na potrzeby wypadów gdzieś dalej ect. Dodam, że w kwestii zużycia paliwa interesują mnie średnie wyniki, lubię dynamiczna jazdę ale z głową, więc nap**rdalanie do odcięcia na każdym biegu nie wchodzi w grę, gumowanie też nie bardzo... aczkolwiek może kiedyś, gdy pokonam barierę psychiczną przed nakryciem się maszyną ;)

Tylko głupiec ma na wszystko gotową odpowiedź :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mało tego u nas , o silniku to poczytasz jedynie w artykułach dotyczących CBR, choć ja kiedyś byłem strasznie npalony na dużą cebre to na 4um wiele info nie zdobyłem , mało osób tym kula , choć nie iwem dlaczego ... Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to dawaj i nie krępuj się :) Porządam teraz wszelkich możliwych info o CB 1000. Moja rozterka jest tym większa, ze zupełnie bliżej Warszawy jest XJR 1200 w tej samej cenie co duża Honda, to jak wybieranie pomiędzy przecudną blondynką u rewelacyjnej urodzie i figurze a przecudną brunetka o latynowskim temperamencie i i hiper extra ciele :)

Tylko głupiec ma na wszystko gotową odpowiedź :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

inazuma 1200 - ja myślę o wymianie mojej 750tki :flesje:

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że Honda to Honda, ale

 

Nawet za "dziwne" koła Honda by już odpadła. Dlaczego? Mój Father ma CB 750 NightHawk, w której też są dziwne obręcze kół. Z tyłu jakaś opona 140\70 17 cali, z przodu 110\80 18 cali. Dobrałem do tego nowe Dunlopy, ale nie są to Sportmaxy D220 :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Dobra, do rzeczy, zna ktoś ten motocykl? Chciałoby się komuś go obejrzeć z bliska?

 

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M462797

 

 

Sorry za odgrzewanie ale właśnie ten moto mnie zaintrygował (swoją ceną głównie). Czy ktoś go dalej nie zna? Dziadu? Czy może to kolejna padlina kusząca niska ceną, albo sprzedający sie spotkał z super małym zainteresowaniem i musi go sprzedać za śmieszne pieniądze? Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Witam, wszystkich!

Jestem posiadaczem CB1000 SZCZĘŚLIWYM posiadaczem od maja tego roku. W tym sezonie spalanie 5,5 trasa a miasto nawet do 7,78l/100km

Prowadzi się rewelacyjnie, z plecakiem też dobrze. Ma jedną wadę przeciskanie się czasem jest trudne ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...