Skocz do zawartości

Chwalę sie - najładniejsza KZ750R w Polsce :)


bartek gawlik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Piekny motocykl. Lubie ludzi ktorzy dbają o orginalność i ładny stan :buttrock: Jesli chcesz w podpisie mam fotki GSa tez "polepszony" ale był w tragicznym stanie i to jeszcze nie ten efekt....

 

PS. Porównanie do CZ świadczy niestety o kompletnej ignorancji porównującego.

Edytowane przez Greedo

Suzuki GSR 750, GS 400, GSX 750 S Katana, GS 850 G, DR 600 S

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:buttrock: :icon_evil:

szacunek dla kolegi.

jeszcze 3 lata temu mialem junaka, byl przerobiony na nie wiadomo co ni to drag ni to niewiem co, pewnego wrzesniowego dnia cos mi piklo zeby zrobic go na orginala i sie udalo trwalo to co prawda 6 miesiecy (wlacznie z zrobieniem od podstaw silnika) do dzisiaj zaluje ze go sprzedalem szkoda ze nie mam zadnych zdjęć bym sie pochwalił.

Edytowane przez ED manetka (KURCZAK)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piekny motocykl. Lubie ludzi ktorzy dbają o orginalność i ładny stan ;) Jesli chcesz w podpisie mam fotki GSa tez "polepszony" ale był w tragicznym stanie i to jeszcze nie ten efekt....

 

 

nie no twój gs też wygląda całkiem fajnie, zrobiłbym my jeszcze silnik w polerce albo szkiełkowaniu i felgi, a byłby całkiem rewelacja.

PS. u mnie w podpisie też jest link do kojej stronki na bikespics, możesz zobaczyć jak wcześniej zrobiłem sr500 i etz150 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No prosze to sie nazywa perfekcjonizm. Mysle zeby to tak zrobic ale to jest na prawde gigantyczna robota :/ Nie mowiac juz o kompletowaniu orginalnych czesci, co pochłania kase i czas. Ale powoli to zrobie, tam było popier**lone wszystko, klasycznie elektryka i jakies patenty na zasadzie co sie urwało to od MZety albo innego "pszenta". Tak wiec bedzie na pewno ;)

Suzuki GSR 750, GS 400, GSX 750 S Katana, GS 850 G, DR 600 S

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gawlik.bartek a co robiłeś z kolanami wydechu. Na fotkach to wygląda jak czarny chrom. Jak osiągnałeś taki efekt?

bo to jest czarny chrom. cały wydech jest w czarnym chromie, kolanka były mocno zabrudzone, nie można ich było doczyścić zwykłą szmatką, ale filc z pastą lekkościerną i polerka świetnie sobie z tym brudem poradziły. Trzeba było tylko uważać żeby nie przycisnąć polerką za mocno, bo czarny jest kładziony na zwykły chrom i można się było do niego przetrzeć, co sprawdziłem na wewnętrznej stronie jednego kolanka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Respect :buttrock: za efekt i checi.

 

Mnie by sie naprawde nie chcialo :P

 

A tak pozatym to ten silnik dziwnie podobnie wyglada do tego co byl jeszcze do 2003r montowany w zr 7 ?

Poprawcie jesli sie myle.

 

nie mylisz się, bo to w zasadzie te same silniki :) zaczęły karierę jeszcze w latach siedemdziesiątych w z650, poźniej rozwiercone do 750 w kz-ach, zephyrze 750 i zr7 :) przechodziły zmiany różniste ale silnik w zasadzie ten sam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...