Skocz do zawartości

Auto nielubiane przez motocyklistów - Skoda :P


LYsY
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

może przesadziłem, te fiaty też były róźne , ale ile razy fiat był autem roku , a ile inne auta .Ktoś to wybiera , liczy się też wygląd auta. Pewnie jeżdzisz golfem II albo III , lub fordem eskortem ,albo nie mów że BMW, piękne auta nie....?

 

A ty czym jeździsz??? Fiatem Uno czy Temprą??? A może masz Tipo... :icon_mrgreen: Piękne auta nie....? :icon_rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, mi te twarde siedzenia w niemieckich samochodach akurat odpowiadają. Jak siadam w francuzie, to mam wrażenie, jakbym zapadał się w kupę ;)

 

pozdr

LYsY

A ja akurat lubię. Znaczy nie zapadać się w kupę, ale francuskie samochody - za ich wygodę i ergonomię.

 

pozdr

Edytowane przez jurjuszi

"Łudududududududududuuuu... Łudududududududduddddd" - Theodor (Zegrze 2010)

"Hondy mają taki dziwny dźwięk..." - Autor nieznany (Udrzyn 2010)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na skode nic złego nie powiem. Napewno sa ładniejsze, szybsze, wygodniejsze, tańsze auta ale skoda to taki kompromis i to całkiem udany.

 

A ja akurat lubię. Znaczy nie zapadać się w kupę, ale francuskie samochody - za ich wygodę i ergonomię.

 

pozdr

 

Nic na "F" - zadnego Fiata, Forda i francuza :)

 

P.S. Miałem Clio II - bardzo fajny samochodzik :icon_razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja akurat lubię. Znaczy nie zapadać się w kupę, ale francuskie samochody - za ich wygodę i ergonomię.

 

pozdr

 

Za przestoje w warsztacie, zpieprzone czujniki, przekaźniki, niemożność dotarcia na próbę lub po przygodach :biggrin:

 

Spoko, i tak Cię lubię więc zapewne jeszcze nie raz przchowam Ci wiosełko :D

Tylko głupiec ma na wszystko gotową odpowiedź :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za przestoje w warsztacie, zpieprzone czujniki, przekaźniki, niemożność dotarcia na próbę lub po przygodach :D

 

Spoko, i tak Cię lubię więc zapewne jeszcze nie raz przchowam Ci wiosełko :P

To wynika z tego, że zamiast pojechać do warsztatu od razu, czekam aż coś już pójdzie na maksa. Ile już jeżdżę bez wolnych obrotów? Hmmmm.... niech pomyslę??? :biggrin: 2 lata?

 

pozdr

"Łudududududududududuuuu... Łudududududududduddddd" - Theodor (Zegrze 2010)

"Hondy mają taki dziwny dźwięk..." - Autor nieznany (Udrzyn 2010)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dzisiaj w drodze do roboty w Nissanie nastąpiła eksplozja akumulatora :icon_mrgreen: hehehehehehehe

 

pozdr

"Łudududududududududuuuu... Łudududududududduddddd" - Theodor (Zegrze 2010)

"Hondy mają taki dziwny dźwięk..." - Autor nieznany (Udrzyn 2010)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jestem po trasce 700 km Fordem Focusem 1.8 TDDI, jako pasażer z tyłu :buttrock:

Co do silnika - to jeździ świetnie, 10 x lepiej od starszego 1.9 TDI (w V40tce starszego).

 

Jak na razie samochód ma bodajże 60 tyś. km przejechanych i jak na razie żadnych awarii nie ma.

 

Ogólnie mniej wygodny od np. tej V40.

 

Zapierdzielaliśmy ile się dało, bo byliśmy spóźnieni i wyprzedzania na trasce nie były żadnym problemem :flesje:

Jedyny problem to policja ... :notworthy:

 

 

 

http://img150.imageshack.us/my.php?image=photo0007dp0.jpg

:crossy:

 

 

WITAJ - ja mam swoją Octavkę jedynkę (2004, 1.9TDI 110KM) już od 100kkm (przebieg łączny 130kkm), więc znam to auto. MOJA OPINIA: Octavka to wół do roboty, niezawodna, prosta, zero fajerwerków. typowo klasyczna bryła, w środku NIC ciekawego ale jest to pojazd niezawodny, jeżeli nie szukasz nic co by przykuwało wzrok, a auto do przemieszczania się to KUPUJ. - moc 110KM wystarczy do normalnej jazdy, moment chyba 225Nm też OK... uważaj: na tylnej kanapie BARDZO mało miejsca dla pasażerów, ale kufer MEGA DUŻY. jak chcesz kupić z przebiegiem około 100kkm to KONIECZNIE o rozrząd się spytaj (robi się na 90kkm) - z innych awarii to miałem tylko wymianę łożyska koła I NIC WIĘCEJ. AAA - opony na których octavka wychodziła czyli MATADORY są DO BANI!!! - jeszcze jedno: BARDZO NISKO osadzony przedni zderzak jest uciążliwy szczególnie w podjeżdżaniu do krawężnika lub na wybojach polnych czy leśnych... w razie czego pytaj mnie na gg co do octavki (gg: 2724007) - przejechałem nią ponad 100.000 km to mogę coś pewnie doradzić... ;) POZDRO, Michał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

skodzianka to przyjemne tanie auto...

 

w rodzince mam 306... silnik krokowy nie odezwał sie juz do mnie przez 5lat:PP nawet niemam ochoty go wymieniac:P Era długowiecznych aut skończyła sie na roku 95... a w niektórych markach duzo wczesniej;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...