Skocz do zawartości

Pochwale się, a co ...


WLD_Wlodi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

wyczyść filtr powietrza, gaźnik - powinno być ok

Tylko że teraz to już naprawde ocipiałem...

 

Jak włączam Ssanie to obroty słabną, jak wyłączam to rosną...czy nie powinno być na odwrót czasem :buttrock: :cool:

 

Koleś mi tłumaczył jak się włącza i wyłącza, tak więc już sam nie wiem czy to ja się myle, czy brat mistrza polski w trialu w latach 2001/2003

www.odszkodowania-wlodarczyk.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też tak miałem w apce ze na wyokich nie miala sily bez ssania. daj wiecej paliwa,mniej powietrza w gaxniku i bedzie dobrze. tylko pamietaj ze reguluje sie na cieplym silniku. no chyba ze masz gaźnik 14mm stosowany czesto w minarelkach,wtedy o regulacji mozesz zapomniec..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie ma jak jest np. HM CRE 50

Ale nie ma takiego dużego przeskoku. Troche mocniejszy, troche ładniejszy, troche szybszy...Ale wszystko troche.

 

Raczej tego Peugeota zostawie przez te 2 lata, potem A1 i się pomyśli co kupić. Chyba że jeszcze mały tuning zrobie na 65 albo 70ccm.

www.odszkodowania-wlodarczyk.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A...no chyba że tak...

Czy ktoś kupował coś w sklepie http://www.moto-akcesoria.pl/ ;)

Mam zamiar tam kupić kierunki,handbary i jeszcze kilka małych drobiazgów

Kupowałem tam buty (wszystko poszło bardzo szybko), a gdy przyszło do wymiany, też postarali się załatwić sprawę ekspresowo. Tak więc bez obaw można tam kupować.

Edytowane przez Arcer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupowałem tam buty (wszystko poszło bardzo szybko), a gdy przyszło do wymiany, też postarali się załatwić sprawę ekspresowo. Tak więc bez obaw można tam kupować.

Ok, dzięki za informacje.

 

Teraz musze kupić lampę, zdecyduje się na polisporta:

http://moto.allegro.pl/item207573567_owiew...dual_od_ss.html

 

Kierunki z przodu:

http://moto.allegro.pl/item209476044_tunin...ale_stozek.html

 

Lampe z tyłu jakąś dopasuje, jednak jeśli będe miał nadmiar kasy to założe lampę na diodach w stylu Lexus look.

 

Jak wszystko zrobie to wkraczam na polskie drogi :banghead:

www.odszkodowania-wlodarczyk.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz musze kupić lampę, zdecyduje się na polisporta:

http://moto.allegro.pl/item207573567_owiew...dual_od_ss.html

 

Tak sie zawsze zastanawiam czy te takie halogenowe lampy swieca w ogole ?

Kiedys do dt chcialem sobie zapodac taka owiewka,ale ktos mi odradzil miedzy innymi dlatego,ze po zmierzchu widac tyle jakbym sobie latarka sam swiecil,a nawet mniej.

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sie zawsze zastanawiam czy te takie halogenowe lampy swieca w ogole ?

Kiedys do dt chcialem sobie zapodac taka owiewka,ale ktos mi odradzil miedzy innymi dlatego,ze po zmierzchu widac tyle jakbym sobie latarka sam swiecil,a nawet mniej.

 

Pozdro

Hmm...pogadam z gościem(Mechanikiem) co mi robi moto, powinien coś załatwić...z niego to spoko gość :lapad:

 

Teraz XP6 mam na regulacjach, czyszczeniu gaźnika, podłączanie instalacji elektrycznej.

Coś mi się grzała za bardzo, koleś powiedział że tak powinno być, jednak później wszystko sprawdził i CHYBA mam do wymiany uszczelke pod głowicą...

Ale spoko gość za wszystko oprócz tej uszczelki chciał 5 dych...

 

A... i z boku mi plastik paliło bo mam za blisko wydechu...ale kolo coś wymyśli :lapad:

 

PS. Na crossie wypaliłem przez dyfuzor 3 pary spodni... jakie było moje zdziwienie jak kiedyś wracałem do domu, patrze i nie mam lewej nogawki :lalag:

 

I dlatego jeżdże w krótkich :crossy: :biggrin:

www.odszkodowania-wlodarczyk.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Mam już taką upatrzoną:

http://moto.allegro.pl/item207573567_owiew...dual_od_ss.html

 

Ogólnie myśle tego Peugeota wzorować na KTMie, czyli barwy, lampy itp...

 

Pytanko:

Moja XP6 wyraźnie słabnie jak wyłącze ssanie(w górnej partii obrotów przerywa, nie chce iść itp...), ale jak włącze ssanie to jest wszystko ok. Efektem tego jest to że jeżdże cały czas na ssaniu...Czy wtedy wzrasta zużycie paliwa??

 

Wstyd się przyznać, ale przejechałem 40-50 kilometrów i spaliło mi pół baku benzyny(2-3litry)...

 

 

Witam przede wszystkim gratuluje sprzeta. Muli ci dla tego że na ssaniu sie moto nie trzyma to nie kaszlak. Ssanie włączasz przy zimnym silniku, gdy juz odpalisz możesz chwile go potrzymać jeszcze zanim wyłączysz.

 

Aha i zapodaj jakieś zdjecia po tym liftingu :wink:

 

pozdr

 

EEE sory literki mi się poje*ały i źle zrozumiałem, ja nie moge na ssaniu jeśdzić bo wtedy jest słaby, a u ciebie na odwrót. Dziwne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam przede wszystkim gratuluje sprzeta. Muli ci dla tego że na ssaniu sie moto nie trzyma to nie kaszlak. Ssanie włączasz przy zimnym silniku, gdy juz odpalisz możesz chwile go potrzymać jeszcze zanim wyłączysz.

 

Aha i zapodaj jakieś zdjecia po tym liftingu :clap:

 

pozdr

 

EEE sory literki mi się poje*ały i źle zrozumiałem, ja nie moge na ssaniu jeśdzić bo wtedy jest słaby, a u ciebie na odwrót. Dziwne.

Narazie z liftingiem się wstrzymuje :biggrin: kasa mi się skończyła...

 

Ale myśle teraz zarejestrować(bo odłożoną kase mam) i coś wykombinować żeby świeciła ta owiewka pseudo-ufo...

 

Co do ssania to tydzień temu dałem moto do mechanika. Prawdopodobnie była zapchana dysza. Dzisiaj prawdopodobnie moto odbieram :flesje:

www.odszkodowania-wlodarczyk.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...