Skocz do zawartości

Kombinezony przeciwdeszczowe


Rekomendowane odpowiedzi

na bazarze powinieneś coś znaleźć, ALE:

* nie kupuj takiego z samej gumy/ tworzywa: potarga się szybko; np. louisa żółto-czarne, polo chyba czerwone. jeśli już, to taki z gumowanej tkaniny - wtedy będzie służył znacznie dłużej

* wersja low-budget to dwuczęściowa sztormówka ze sklepu bhp. koledzy podpowiadali niejeden raz na forum ;>

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tyż mam 2 częściowego Wintexa i sobie bardzo chwalę. Trochę ciężki i dużo miejsca w sakwie zajmuje, ale super praktyczny i super skuteczny. Jak na cruisera.

Tylko czy taki dwuczęściowy kondom na ujeżdżaczu plastików nie zamieni się w spadochron ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My używamy dwu częściowego p-deszcza kupionego w sklepie z ubraniami roboczymi. Do wyboru były dwa kolory: granatowy i zielony (różne rozmiary). W tamtym roku zapłaciliśmy za nie po 29,90 PLN sztuka :icon_mrgreen: . Do tego dostaje się taki pokrowiec- po włożeniu spodni i kurtki zajmuje 30*24*5cm. Idealnie pasuje mi do torby na bak. Mamy je już 2 sezony, przejechaliśmy w nich kilka tysięcy kilosów w różnych ulewach i nigdy nie przemokły. 650 kilometrów po autobanie, fontanna z dziesiątek tirów- TEST SEHR GUT :biggrin: Do tego są lekkie. Jedyną wadą jest ich trwałość- dziś ich używaliśmy i zauważyłem, że w niektórych miejscach (tam gdzie wiatr targa najbardziej) podgumowanie się pokruszyło. Ale myślę sobie, że za tą kasę raz na 2-3 sezony warto. Polecam.

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Eloł,

 

 

 

Szukam przezroczystego kondoma - jakby ktoś wiedział gdzie mogę takiego dostać to będę dźwięczny.

 

pozdro

 

Śliwa

 

Fa. IXS cena bodajze 149,- czy 159,- €

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śliwa a DUREX ? :wink: :biggrin:

 

 

ja kupiłem coś naprawdę z niskiej półki i po pierwszej przejazdzce odrazu mam dziurę na nogawce :icon_rolleyes:

 

Więc jak coś to nie kupujcie UTIKI bo szkoda kasy :clap:

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taaa, przyznaj się, że to chodzi o lans pod kolumnom w deszczowe dni w nowym kombiaku :biggrin:

Kawasaki GPZ500S 1991 -> Honda CBR 600 F3 1998 -> Suzuki GSX-R 750 K7 -> Suzuki DRZ 400 SM K5 -> Triumph Street Triple R 2014 & Vespa ET4 125 2004 -> BMW R NineT 2017

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...