Skocz do zawartości

Pomocy w doborze motorcycla wreszcie jakiegoś normalnego


Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki wszystki za odpowiedzi. I jednak wybirę doktora bo nie jest słaby mało pali, nie najgorzej sie zbiera, dużo części, nie psuje się tak bardzo, itp. Mam jeszcze jedno pytanie po czym rozpoznać wersje 30KM bo wiem że są 33km oraz jeszcze 27km na trzydziestotrzy konną nie mam co liczyć bo to rarytas chyba u nas tak mi się wydaje ale może jednak wiecie?

Edytowane przez karolb123
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wszystki za odpowiedzi. I jednak wybirę doktora bo nie jest słaby mało pali, nie najgorzej sie zbiera, dużo części, nie psuje się tak bardzo, itp. Mam jeszcze jedno pytanie po czym rozpoznać wersje 30KM bo wiem że są 33km oraz jeszcze 27km na trzydziestotrzy konną nie mam co liczyć bo to rarytas chyba u nas tak mi się wydaje ale może jednak wiecie?

 

 

Tu masz N czyli 33km :

http://www.allegro.pl/item207651146_super_dr350_n.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oriana ze ty sobie nie poiradzisz z 600 cmm nie znaczy ze inni rowniez , XR, TTR, LC4 sa nie za ciezkie nadadza sie w teren ale wymagaja wiecej sily od 300 - 400 ccm , a moc i moment 600 powoduja banana na ustach przy odkrecaniu gazu.

 

Spoko Nitek :icon_rolleyes: jest w tym sporo racji, ale to nie tylko moja opinia, również dużych chłopców, którzy lubią czasem poświrować na poligonie czy w puszczy.

 

Ale to wszystko zależy do czego ma służyć taki motocykl, bo jakbym np chciała wybrać się na wyprawę do Mongolii to wybrała bym coś o większej pojemności.

 

A propos DR 350;

te kilka koni może nie być odczuwalne, ale to, co sprawia więcej frajdy to mechaniczny gaźnik, bo większość z nich ma podciśnieniówki.

 

Pozdrawiam :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko Nitek :bigrazz: jest w tym sporo racji, ale to nie tylko moja opinia, również dużych chłopców, którzy lubią czasem poświrować na poligonie czy w puszczy.

 

Ale to wszystko zależy do czego ma służyć taki motocykl, bo jakbym np chciała wybrać się na wyprawę do Mongolii to wybrała bym coś o większej pojemności.

 

A propos DR 350;

te kilka koni może nie być odczuwalne, ale to, co sprawia więcej frajdy to mechaniczny gaźnik, bo większość z nich ma podciśnieniówki.

 

Pozdrawiam ;)

Ale pod cisnieniowke idzie ciut przerobic ;) Wkreca sie jak na mechanicznym :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Witam

 

Byłem autorem tego tematu i teraz dalej szukam moto ale już mam 7000zł.

 

A więc sytuacja się odwraca. Nie chcąc tworzyć nowego tematu piszę w tym i proszę o odpoweiedz.

Mam zamiar kupić husqvarne te 410 lub honde xr 400. Nie wiem więc co wybrać. Ale nie jest prosto bo honda wydaje mi sie mułowata a husqvarma za to żwawa itp. Czy to prawda ze honda to muł?

A jeszcze mam pytanie w husqce z 2001 już jest na pompie? Bo podobno te sie mniej psują. Wiem,że do hondy wiecej części ale tak mnie ciągnie do husqi ze nie wiem co wybrać. Proszę was o odpowiedz.

 

Aha a zastanawiam sie nad tymi sprzetami nikt ich nie oglądał moze?

 

http://allegro.pl/item251265793_honda_xr_400_1996.html

 

http://allegro.pl/item251265868_husqvarna_410_te_2001.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skoro chcesz sprzęta bez papierów to nawet bym się nie zastanawiał, tylko brał jakiegoś crossa 2t-już od Ciebie zależy czy 125 czy 250.W tej cenie kupisz przeciez duzżo młodszego kata iż jakiekolwiek enduro;] a pozniej też zdecydowanie latwiej bedzie toto sprzedać -niż chocby ta xr 400.W dr350 to nawet się nie baw, chyba że lubisz bujać się bez jakichkolwiek emocji..na xr nie jeździłem ale moim zdaniem -po co pchac sie w stare ciezkie enduro jeśli za ta kase znajdziesz fajnego crossa ,który pozwoli Ci na dużo więcej...no chyba że koniecznie musi to byc enduro...pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podejrzewam że Jarkowi, chodzi o to że porównywanie czy Husqvarna czy Honda jest mniej awaryjna, jest zupełnie bez sensu, wszystko zależy od tego jak kto dba o moto. A jeśli chodzi o eksploatacje motocykli Husqvarna to, nie ma żadnych dodatkowych kosztów, za to że jest to Huska, wiem o tym bo akurat kolega ma WR 250 i jest z niej naprawdę zadowolony, gdybym ja kupował teraz motocykl w takim przedziale cenowym, to tylko 2t albo EXC 250/300 albo Huska WR 250 z dwóch powodów: 1. za jakieś 2000zł robię kapitalny remont który pozwala mi na bezawaryjną jazdę praktycznie przez cały sezon, 2. w tym przedziale cenowym nie kupie żadnego 4 t który dałby mi taką frajdę z jazdy jak 2t, czyli jeśli mam ochotę to jeżdżę w enduro z naprawdę konkretnym powerem, a jeśli mam ochotę to mogę poszaleć po torze, bo waga moto jest do tego jak najbardziej ok, a jeśli chodzi o spalanie to myślę że nie ma sensu o tym pisać, mi zbiornik w ktm 300 wystarcza na jakieś 4h jazdy, po takiej akcji jestem tak wyjeżdżony , że styka mi to do kolejnego weekendu, może jest to więcej niż spalanie w dr czy xr ale, taki większy 2t daje komfort, jak mawia mój kolega "nigdy nie brakuje w nim totalnego powera" :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 tyś hmm to aż się prosi aby wydać je na 250 2T. Za tą kasę to jakąś młodą (w miarę młodą 99-00) YZ-tkę albo RM ?? lub pięknego KX-a mmm piękne maszyny. Mocy pod dostakiem, frajda z jazdy niesamowita, moto w miarę lekkie - potrafi sponiewierać. O spalaniu nie ma co mówić bo tego się nie liczy. A i silnik dłużej pożyje bo nie odkręcasz manetki do końca - przynajmniej na początku.

Moje zdanie jest jak powyżej - szukaj 250 2T

ps

jesteś z dolnośląskiego - jedź, zobacz, przejedź się

http://moto.allegro.pl/item252417700_yamah..._cr_sx_kx_.html

http://moto.allegro.pl/item252651117_suzuk...dny_uwagi_.html

http://moto.allegro.pl/item251031963_kx_25...y_2002_rok.html parę zł zawsze można zorganizować

Edytowane przez zorak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ja nie chce rm kx czy inne bo to jest studnia bez dna moim zdaniem. Czytając innych posty na temat remontów crossów to mi sie odechciewa 2t który jest wyżyłowany do granic wytrzymałości. No możę jeszcze sie zastanowię nad wr 250 husqvarną bo jeszcze może być dobra.

 

Ale patrzcie na datę ostatniego mego postu różniacego sie od tego co na początku jest. Z góry dziękuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...