Skocz do zawartości

POMOCY! Gdzie kupic...


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Moje pyttanie a zarazem prosba odnosi sie do gum amortyzujacych zabieraka tylnej zebatki do KAWASAKI GPZ500S '99. Jezeli ktos ma jakis pomysl to prosze o pomoc.:notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myslalem nad tym ale narazie chce sie zorientowac czy mozna cos takiego dostac i w jakiej cenie by to bylo. Na 'rzemioslo' jeszcze bedzie czas.:icon_mrgreen: Dzisiaj wlasnie dostalem odp ze sklepu "Motocyklowe Centrum Serwisowe" na Al.Prymasa Tysiaclecia 76H w Warszawie, ze moga sprowadzic taka czesc za ok.200zl:(. Chyba najpierw wyprobuje domowe sposoby jak nie znajde czegos rozsadniejszego.:icon_question: Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to możesz wystrugać to sobie z dębowego kołka :icon_question: tylko po co ... 200 zł to nie majątek, z całym szacunkiem, ale jak decydujesz sie na zakup motocykla, to licz się również z kosztami jego utrzymania. Z tego co wiem nie ma zamienników w tym zakresie, pozostaje Ci tylko oryginał, lub wspomniane "rzemiosło"

 

Pawel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to możesz wystrugać to sobie z dębowego kołka :) tylko po co ... 200 zł to nie majątek, z całym szacunkiem, ale jak decydujesz sie na zakup motocykla, to licz się również z kosztami jego utrzymania. Z tego co wiem nie ma zamienników w tym zakresie, pozostaje Ci tylko oryginał, lub wspomniane "rzemiosło"

 

Pawel

 

Zgadzam sie ale to nie znaczy ze musze placic kazda kwote jezeli jest mozliwosc dostania czegos taniej. Dlatego wiec chce miec orientacje w cenach.:) Jezeli nie bedzie innej opcji to i 300zl sie zaplaci oby tylko wszystko dobrze cykalo:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukaj na allegro, otomoto i takich tam. Ale z drugiej strony uzywane tez moga byc juz wytarte. Ja tak jak Bekriss dorobilem podkladki i luz zniknal. Nikt mnie nie przekona ze lepiej wywalic 2 paczki na nowe. To nie jest czesc od ktorej bezposrednio zalezy bezpieczenstwo motocyklisty zeby od razu kupywac oryginalny zamiennik.

Why... So... Serious

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozebralem kolo i gumy sa nawet w niezlym stanie tylko sa juz wybite.Podloze kawalek detki i zobacze jak to bedzie dzialalo, mysle ze da rade. Znalazlem tez je w sklepie

http://www.agmot.pl/sklep.php?k=80&cz=3

z tym ze nie sa polaczone tylko na kazda wypustke jest oddzielna guma, potrzebne jest 6 szt, kazda kosztuje 10 lub 8 zeta wiec oszczednosc widac od razu.

Pozdrawiam i thx za wszystkie odpowiedzi. :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...