Skocz do zawartości

Pytanie do właścicieli Wyczynów 125


Rekomendowane odpowiedzi

@Mati kmx w zasadzie nie zwrocilem uwagi,ze sie rozchodzi tylko o wyczyna. Wtedy to jest inna bajka,racja. Co nie zmienia faktu,ze sie moze zainteresowac exc ,a nie sx'em. Wygodniejsze rozwiazanie.

 

@radzio99 to nie chodzi czy ty na tym ujedziesz czy nie,jakbym sie tak kierowal to powinienem teraz smigac wr450,bo przeciez ujade na exc 125. Nie namawiam znowu tak bardzo do 125,ale na pewno na niej sie predzej nauczysz jezdzic ,niz na 250.

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

exc, wr, ec, te, fe, xr, drz, dr, lc4 icoś tam jeszcze to też wyczyny

 

ja powiem tylko jedno, jak raz wsiądziesz na coś co ma siłę w każdej sytuacji to nie zamienisz takiego sprzęta na nic słabszego.

Co do wyboru mocy to musisz sam zdecydować, chcesz brać udział w zawodach bierz 125, wolisz bardziej popyrkać w terenie bierz coś większego (exc200 ?)

Jeszcze zależy jaką masz masę , bo jeśli ważysz więcej niż 70kg to będziesz przeklinał 125 :smile:

 

ja w twoim wieku wybrałem exc250 i nie żałuję, bardziej przyjazny niż setka, nie ma wachlowania biegami, warunek to siła w łapach i rozsądek

 

 

twój wybór, twoje pieniądze, twoje zdrowie

amen :crossy:

transport bus + 4os

stała trasa Łódź-Paryż-Łódź
PW, GG lub 663 231 860

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myśle że exc200 będze wsam raz. Dobry zawias, lekki i zgrabny i mocy też mu nie brakuje. A jak czujesz się na siłach to możesz sprubować na exc250. Ale lepiej 200 bo to taki mały diabełek podobno :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ile pali taki EXC 200/250? tak z ciekawości pytam.... jeżeli tyle ile moja 600ccm w terenie to chętnie bym sie przesiadł na jakąś 200ccm :icon_twisted:

 

Myśle że 200ccm pali tyle co seta czyli coś koło 9-10 a 250 nie wiele mniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To juz chyba lepiej poczekac i dozbierac, niz potem w brode sobie pluc,ze moglem jednak hard enduro kupic ,a nie wyczyna. Ceny sie troche roznia,to fakt. Ponizej kilka przykladow :

 

Exc 250

 

Exc 200

 

Sx 250

 

Sx 250

no ten EXC z pierwszego linka to na bank nie ma papierów bo to jakas smieszna cena jest. A tak wogole to stawiam ze to SX tylko kolo lampe załozył..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra juz wiem raczej ze kupie 125 ale jaka bo KTM-y sa dobre i sie cenia. A jak jest z japońcami???

Drogie to sa na allego ale jak sie pojedzie i konkretnie pogada to cena ulega zmianie jak ktos chce naprawde sprzedac i potrzebuje kasy :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...