Skocz do zawartości

Prośba o opinię. Szok...


Rekomendowane odpowiedzi

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M456167

 

CO to jest? Dlaczego tak tanio? Gadałem z gościem przez gg i telefon i zapewnia, że ma wszystkie dokumenty i że można z nim jechać na geometrię ramy ściągać plastiki itd. Mówi, że jest idealny. Czy ktoś go oglądał albo mógłby to zrobić? Jeśli ktoś ma niedaleko to fajnie by było gdyby podjechał bo ja mam sporo km. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli Ty masz tyle lat ile sobie wpisałeś pod nickiem i to ma być pierwsze powazne moto, to odradzam. Krzywde mozesz sobie zrobić albo innym.

 

Bierz mechanika i jedz sam. Jeśli to nie wałek jakiś to ten ktoś oglądajacy moze sprzątnąc Tobie świetne moto z przed nosa :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M456167

 

CO to jest? Dlaczego tak tanio? Gadałem z gościem przez gg i telefon i zapewnia, że ma wszystkie dokumenty i że można z nim jechać na geometrię ramy ściągać plastiki itd. Mówi, że jest idealny. Czy ktoś go oglądał albo mógłby to zrobić? Jeśli ktoś ma niedaleko to fajnie by było gdyby podjechał bo ja mam sporo km. Pozdrawiam!

 

Pewnie wlasciciel sie walnal i chcial wpisac 9500 w €

 

:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli Ty masz tyle lat ile sobie wpisałeś pod nickiem i to ma być pierwsze powazne moto, to odradzam. Krzywde mozesz sobie zrobić albo innym.

Nie będzie to moje pierwsze moto. Jeździłem 4 lata skuterem i 2 lata na enduro 250. A i olej w głowie mam jeszcze. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak do niego dzwoniłem i gadałem przez gg to powiedział, że ma wszystkie dokumenty, książkę serwisową i jest sprowadzony. A może to ktoś komuś świnie podkłada podając motor który nie jest na sprzedaż za tak małą cenę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak do niego dzwoniłem i gadałem przez gg to powiedział, że ma wszystkie dokumenty, książkę serwisową i jest sprowadzony

... i nie dopytales sie o cene bo liczyles na to ze to nie wyjdzie w trakcie i kupisz tego gixa za 1/4 ceny? Ciekawa strategia :)

Why... So... Serious

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i nie dopytales sie o cene bo liczyles na to ze to nie wyjdzie w trakcie i kupisz tego gixa za 1/4 ceny? Ciekawa strategia

Oczywiście ze pytałem. Powiedział, że jest to 9500zł bo wyjeżdża do pracy i musi sprzedać a gdy poprosiłem o zdjęcia jakieś to powiedział, że nie ma czym zrobić.

Edytowane przez patrykt7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...