Skocz do zawartości

Yamaha fz6 fazer na pierwsze moto


Rekomendowane odpowiedzi

soryy za offtopa.

 

Czy można iść na prawko przed skończeniem 18-stki?

 

Słyszałem, że mając chyba 3 miesiące przez 18-stką można iść na kurs.

 

Prawda to ?

:D

Prawda...

Było o tym setki razy!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha... :)

 

Przy szybkich startach nie wlasciwie pusc sprzeglo daj za duzo gazu i przy 20 - 30 km/h bedziesz mial piona jak Raptowny :)

 

kto mowi o zabawie ze sprzeglem mowie ze jedziesz na jedynce i dajesz gazu do oporu to nie ma hu*a zeby ci podniosl kolo do gory ten fazer. natomiast jak strzelasz ze sprzegla to i 50cm3 ci podniesie to logiczne jest ale łatwo spalic sprzegło!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj kolega jakos taki pokorny nie byl :crossy:

 

http://forum.motocyklistow.pl/index.php?s=...ndpost&p=941588

 

 

:)

Edytowane przez ks-rider
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze się brandzlujecie tym tematem?

 

kto funduje maszynę? rodzice? pokaż im ten temat, niech sobie poczytają.

:biggrin:

 

"Precele" nie ma sensu jakakolwiek polemika w tego typu tematach, zakładator tematu najprawdopodobniej nigdy tego sprzeta miec nie bedzie bo mama ani tata mu nie kupi, a chodzi tylko i wylacznie o pokazanie sie w szerszym gronie obok nazwy mocniejszego moto, bo to jest dżezi i trendi. Dla mnie temat nadaje sie do oczyszczalni, bo zzera transfer niepotrzebnie, a koles tylko kopiuje pol strony czyjegos tekstu i dopierdzi cos na koniec w stylu: "ja tez" :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj kolega jakos taki pokorny nie byl :cool:

 

http://forum.motocyklistow.pl/index.php?s=...ndpost&p=941588

:banghead:

ksrider zakonczylem z toba dyskusje , wiec nie ciagnij dalej tematu bo nie mam ochoty uzerac sie , zal ci dupe sciska ze chce zrealizowac swe marzenie? ostatnia ripsota na twoje posty .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cos dla skuterowcow (traktujacych manetke gazu w pozycji on-off w swych odkurzaczach) i chcacych przesiasc sie na cos mocniejszego....

http://www.youtube.com/watch?v=A8_BYLDXMUE...related&search=

 

 

Dlatego czasami ciesze sie ze zaczynałem nauke od simsonka, mzetki tec a nie od chinskiego automatu :)

Edytowane przez ruthi7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ksrider zakonczylem z toba dyskusje , wiec nie ciagnij dalej tematu bo nie mam ochoty uzerac sie , zal ci dupe sciska ze chce zrealizowac swe marzenie? ostatnia ripsota na twoje posty .

 

No akuratnie zle kolego trafiles. Nic mi zadnej czesci ciala nie sciska. Dla mnie mozesz sobie i pozlacana MV Auguste kupic, tylko najpierw naucz sie chiaz na czyms innym jezdzic. Ciesz sie, ze jeszcze ktos sie o Ciebie martwi, skoro nie robia tego Twoi rodzice.

 

P.S. zycze Ci abys swoje marzenia zrealizowal ale nie tak predko, jako drugi motocykl.

 

:icon_rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bajo chyba chodzilo o to ze lepiej jakby to ograniczenie obowiazywalo tylko rok. Ale w projekcie narazie sie nic nie zmienilo i nadal jest 2 lata a pozniej do woli.

 

BTW. Ks-rider a w Niemczech jakie aktualnie obowiazuja ograniczenia mocy i na jakich zasadach? Kiedys bylo 27 i 50 KM a teraz?

Dokładnie o to mi chodziło. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mysle ze nie ma sensu ciagnac dalej dyskusji i sie klocic bo po co , laczy nas jedna pasja . Kazdy zrobi co bedzie chcial , ludzie ktorzy zakladaja takie tematy z gory maja juz podjeta decyzje :P...

 

pozdro 749.

 

Na Twoim miejscu bym nie generalizowal, niektorzy maja troche wiecej rozsadku i daja sobie czasami przetlumaczyc, inni zas pozostaja uparci jak klapouchy ;) Poza tym kloci sie w przedszkolu a na lamach forum sie dyskutuje :smile:

 

:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...wygladaja ...

 

To nie znaczy, ze sa. Rzecz tylko w tym kto dyskutuje. :lalag:

 

:lalag:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ALLy a gdzies ty sie dzieciaku takiej kasy dorobil majac zaledwie 17 lat ze cie zstac na dukata hehe. O ile wiem maloletnich nie zatrudniaja na legalu w polsce, do banku spermy nasienia od dzieciaka tez by nie chcieli, z nieletniego i niedojzalego jigolo z 3 wlosami na jajach tez slaby pozytek.

 

Padam ze smiechu jak czytam jak 17 latek kupil sobie maszyne za 20 tys zl. Prawda jest taka ze nie kupil tylko rodzice kupili mu ta zabawke :-) Oczywiscie nie mam powodu do zazdroscvi ale po co pier......... ze kupil hehe

 

A jeszcze dswiadczenie po jezdzie klasa 50 ccm. O jakim doswiadczeniu tu mozemy mowic hehe toz to raczej odmiana roweru. Nawet poczciwa wsk lub mz-ka da ci o niebo wiecej od jakiegokolwiek skutera.

 

Kosa nie popisales sie swoja wypowiedzia. Udzielasz sie w tematach o ktorych nie masz nawet mglistego pojecia. Choc jedna rzecz musze ci przyznac apropos przejechanych kilometrow. Nie ilosc przejechanych kilometrow robi z ciebie wytrawnego motocykliste tylko jakosc. To jest warunki pogodowe, rodzaj sprzetu, technika jazdy itd.

Wezmy pod uwage mego ojca ktory moze 10 razy tyle przejechal na motocyklu tego co ja. Czy jest lepszym kierowca odemnie - nie sadze. On jezdzil MZ-ka w stylu listonosza w dobrej pogodzie, no a ja troszke innym sprzetem i w innych warunkach i wykorzystujac motocykl w 100% o ile bylo gdzie to zrobic.

Komar 2320 > WSK 125 > CBR 600F2 > CBR F4I SPORT > Kymco Active > YBR 125 > CBR 600RR PC 40

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...