Skocz do zawartości

Egzamin praktyczny na kartę motorowerową


Cziken
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wg mnie jak znasz podstawy jazdy to nie przygotowuj się wcale. Jak ja zdawałem to musiałem zrobić ósemkę (bez podpierania się nogami oczywiście) i jazdę po kwadracie z kierunkowskazami. Później tylko oczekiwanie na kartę :D Pozdrawiam

Edytowane przez oli98lite
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ruszenie, zatrzymanie, ruszenie, ósemka z sygnalizowaniem skrętu, zatrzymanie.

 

Kilka minut i po sprawie, jeśli potrafisz jeździć.

 

 

Ruszenie to ma byc z odpaleniem silnika a zatrzymanie to z wylaczeniem??

 

Kierunkowskazu na 100% nie bedzie bo nie mamy skuterów tylko jakaś motorynke co kto przyniesie a jak mam niby zrobic skret w prawo na osemce bez puszczania gazu?

 

Boje sie jak nie wiem co nie mam kontaktu z motorynkami i umie tylko biegi nożne jak mi da komara to bede poskładany;/ a nie wiece czy mowia zebys wrzucił 2 czy mozna na 1 zaliczyc??

 

PS i czy mozna przy jezdzie osemki "wypuścić" nogę bez dotykania ziemi? Tak mi jest jakos latwiej...

 

Ruszenie to ma byc z odpaleniem silnika a zatrzymanie to z wylaczeniem??

 

Kierunkowskazu na 100% nie bedzie bo nie mamy skuterów tylko jakaś motorynke co kto przyniesie a jak mam niby zrobic skret w prawo na osemce bez puszczania gazu?

 

Boje sie jak nie wiem co nie mam kontaktu z motorynkami i umie tylko biegi nożne jak mi da komara to bede poskładany;/ a nie wiece czy mowia zebys wrzucił 2 czy mozna na 1 zaliczyc??

 

PS i czy mozna przy jezdzie osemki "wypuścić" nogę bez dotykania ziemi? Tak mi jest jakos latwiej...

 

 

Czy pytał sie cos z zakresu budowy motoroweru? Bo na egzaminie nic nie było i sie boje ze na tym wpadne ;/

Edytowane przez Cziken
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Egzamin na karte motorowerowa to jest smieszna sprawa, napewno zdasz. :D

 

Dokładnie, jak ja zdawałem kiedyś w szkole ogarem to był przejazd właśnie takim kwadratem po prawej stronie, musiałem CHYBA tylko machać ręką przy skręcie. Ale wtedy to zdawali wszyscy, nawet ci którzy mieli problem z ruszeniem, a potem z zatrzymaniem. Dziewczyna wjechała w tłum, a kolesie kórzy chcieli przykozaczyć wjeżdżali w krzaki :clap:

Kosztowało mnie to 10 złotych:

Za przejazd ogarem 6 zł

Na myszki do sali komputerowej 4 zł :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiekszosc ludzi zdaje rowerem, ja akurat w loku skuterem, kolesia wywalil bo wcisnal hamulec, bo ten ciec intruktor powiedzial ze mamy niedotykac hamulca bo odrazu wywala i za rok dopiero mozna drugi raz, mowi ze przez kierownice wylecimy.

spotkaliscie sie keidys z czyms takim?!!!??

 

Kosztowało mnie to 10 złotych:

Za przejazd ogarem 6 zł

Na myszki do sali komputerowej 4 zł

ja placilem 80:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kazdy go zdaje wiec nie ma o co sie martwic na pewno ci sie uda jak umiesz jezdzic :clap:

 

 

No właśnie ;p

 

Tylko ze ja 2 razy w życiu jezdzilem na motorowerze a robie to dlatego ze jak zdam to mi dziadek skuter kupi :D

 

A bodajze u nas w sql jest tak, że jest namalowana LINIA [sZTUK 1]

 

I trzeba po tej lini jechac ósemke linia jest cienka namalowana tym czyms do malowania lini na boisku.

 

Z Lini nie wolno zjechac.

 

To jest strasznie trudne- rocznie zdaje 1-2 osób :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to mity... nawet jeśli coś takiego jest to z pewnością nie jest tak trudne jak by się wydawało.

 

Ja to miałem tak, że się spytałem czy mogę raz przejechać trasę, typ powiedział że tak, więc przejechałem, później się zatrzymuje i pytam czy już mogę "zaliczac" a on mówi, nie widzę takiej potrzeby, zdałeś :clap:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to mity... nawet jeśli coś takiego jest to z pewnością nie jest tak trudne jak by się wydawało.

 

Ja to miałem tak, że się spytałem czy mogę raz przejechać trasę, typ powiedział że tak, więc przejechałem, później się zatrzymuje i pytam czy już mogę "zaliczac" a on mówi, nie widzę takiej potrzeby, zdałeś :D

 

 

To niezły jestes :clap:

 

Kurde ja sie boje jak nie wiem co ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie panikuj.. u nas tez zawsze takie gadanie bylo ze nikt nie zdaje... ja zdalem na totalnym lighcie... a teraz w tym roku jak pytam to zdalo 24 osob na 30 :icon_rolleyes: wiec spoko... :icon_rolleyes:

 

 

Ta tylko ze jak mi stanie w polowie bo bedzie rozreguowany motór... tego sie najbardziej boje ;/ juz o tej lini nie wspomne...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja placilem 80:P

 

Przepłaciłeś :icon_rolleyes:

 

Nie ma się co stresować zwłaszcza, że nie masz jeszcze skutera (tak na marginesie to weź jakąś biegókę :wink: ), to nie egzamin na prawko czy matura... chociaż na mature też się nie stresowałem :icon_rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie ze tak. lihgtowo bedzie jak nic... ostatnio moja siostra brala mojego charta i na nim zdawali. w cholere wiary mialo bunty bo mysleli ze to 125... tez mi przygotowanie! 125 od 50 nie odroznic... :/ ruszyc nie umieli a zdali... wiec spoko... :icon_rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...