Skocz do zawartości

Aprilia SL 1000 Falco


Rekomendowane odpowiedzi

'Whiplash666'

No też muszę to napisać - witaj w klubie "tych co już leżeli".

Ja na swojej czarnuli nie miałem jeszcze tej wątpliwej przyjemności, na poprzedniej VFR to i owszem 2x.

Natomiast poprzedni właściciel mojej Falco podobnie jak ty, położył ją na lewą stronę.

Uszkodzenia czachy były Identyczne jak u ciebie. Kurna - jakbyś zdjęcie mojej Falco z przed 2 lat zamieścił. :eek:

Ja sam (chociaż w ogóle się na tym nie znam) sam szpachlowałem to na kilka etapów, a potem bardzo, bardzo bardzo długo szlifowałem.

Wyszło bardzo średnio.

Jak dasz to fachowcowi zapewniam cię, że zrobi to tak, że nie będzie śladu.

Daj potem dobry lakier i będzie ok, ale trzeba całą czachę malować.

Klamka cała? bo moja była złamana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no, fajnie chlopie, ze caly jestes i szkody male (choc plastiki to chyba jeden z najdrozszych elementow).

Co mnie dziwi, to ze nic innego nie jest uszkodzone np wydech.

 

Nic a nic, co do plastikow, mam druga czasze ktora dostalem do moto, szlifnieta z prawej strony :biggrin: najwyzej jak goscie powiedza ze nic nie zrobia to zrobie jedna z dwoch, co do kominow jak widac na fotce Moja strona zrobilem je zadarte do rejestracji wiec na dole musialem odejsc od wachacza sporo i to uratowalo set i komin bo caly szlif poszedl na kolektor z kwasowki i stelaze pod sakwy Moja strona :icon_mrgreen: lepsze niz crashpad :) a strat tez moze dlatego malo ze moto pojechalo prawie natychmiast na pobocze w trawe i krzaki :bigrazz:

Mi troche kolano napier*** i jest wielkosci sporego pomarancza :banghead: protektor mi sie kufa z nogawka obrocil :/ ale nie daje za wygrana i dalej smigam, jak juz jade to nawet bolu nie czuje :icon_mrgreen: prawdziwy motosapiens :P

Edytowane przez Whiplash666
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej motosapiens!

To kolano to lepiej trochę pooszczędzaj, pamiętaj, że kolana to jeden najsłabszych punktów naszej moto-anatomii i u motonitów najszybciej wysiadają. Młodyś to o tym nie myślisz ale np ja poniżej 15 stopni zakładam ocieplacze, szczególnie na dłuższą trasę. Jeśli wysięk w stawie ci się nie wchłonie w ciągu kilku dni, to trzeba będzie kolanko spunktować i wody się pozbyć.

 

A z innej beczki nie macie namiarów gdzie do Falco można dostać fajne klamki np. czerwone, bo u mnie w okolicy i na alledrogo nie ma.

Może macie coś na oku u siebie, pokrywam wszelkie koszty + stawiam :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak myslisz, dalczego przerobil swoja na Tuono :D

 

No, no, tylko nie Tuono! Z Tuono to jest tam tylko wahacz, wydech, zbiornik oleju, chłodnica oleju, przedni i tylny błotnik. A, i pług. No i amortyzator tylny, lusterka i pewnie 10 innych rzeczy. ;)

 

Ale wygląda sto razy lepiej niż Tuono. Wybierałem tylko to co dobre z Tuono i zostawiałem to co dobre z Falco.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

A z innej beczki nie macie namiarów gdzie do Falco można dostać fajne klamki np. czerwone, bo u mnie w okolicy i na alledrogo nie ma.

Może macie coś na oku u siebie, pokrywam wszelkie koszty + stawiam :flesje:

 

poszukaj na ebay.co.uk to bede ci w stanie spokojnie zalatwic :biggrin: oile sie nie myle to podchodza tez kalamki od ducatow, ja wlasnie sobie zapodalem zlote podnuzki, a jakbys chcial zminiec amor z tylu to trafilem przypadkiem na takie ogloszenie ten na sole jest od rsv alllegro

Edytowane przez Whiplash666
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poszukaj na ebay.co.uk to bede ci w stanie spokojnie zalatwic :biggrin: oile sie nie myle to podchodza tez kalamki od ducatow, ja wlasnie sobie zapodalem zlote podnuzki, a jakbys chcial zminiec amor z tylu to trafilem przypadkiem na takie ogloszenie ten na sole jest od rsv alllegro

Zamienić sachsa na sachsa ?

Czym się odróżnia ten amor od fabrycznego?

Co myslicie o takich klamkach bo coś podejrzanie tanie.... link a innych w GB nie znalazłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A te klamki, generalnie te tanie klamki, są... tanie i jakości słabej. Zdarzały się problemy, ja takie kupiłem i odesłałem.

Dzięki sebastian - oszczędziłeś mi rozczarowania.

Znalazłem chyba to o co chodzi klik

Whiplash pomożesz przy zakupie, jeśli to dla ciebie nie za wielki kłopot podaj mi na PW namiary na siebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki sebastian - oszczędziłeś mi rozczarowania.

Znalazłem chyba to o co chodzi klik

Whiplash pomożesz przy zakupie, jeśli to dla ciebie nie za wielki kłopot podaj mi na PW namiary na siebie.

 

Pewnie ze moge pomoc :) ale dopiero za jakies 3 tygodnie moge zlozyc najwyzej zamowienie bo kumpel co mi to wszystko zalatwia wyjecjal na wakacje, a z tymi klamkami to zes przy**** o polowe podniosa wartosc motocykla :)

 

te tez sa zaj*** a http://cgi.ebay.co.uk/Brembo-Ducati-Afterm...id=p3286.c0.m14 cena przez 3 :P i chyba sobie je zamowie

Edytowane przez Whiplash666
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

witam posiadam aprilie Sl-1000 i mam klopot ,w czasie jazdy po przejechaniu okolo100 metrow silnik przestaje pracowac i po wlaczeniu 3-4 razy kluczyka (zaplonu) startuje i nastepne 100metrow i znowu . czy jest ktos kto moze mi doradzic co zrobic?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Krotko mowiac, nie mam pojecia.

Posprawdzaj to co wloszki najbardziej boli - elektryke i wszystkie zlacza na moto.

 

Ale...

Prilka startuje z przycisku? Jak u Ciebie z ladowaniem akku? Wez miernik i sprawdz ile volt masz na akumulatorze przy zapalonym moto. Tak mi do glowy przyszlo, ostatnio odpalalismy r1 kolegi i mial podobne objawy, a padlo mu ladowanie...

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...