Skocz do zawartości

kupić Kwasaki zx6r???


Rekomendowane odpowiedzi

tak tu jest. kazdy temat ze sportowym sprzetem i od razu bicie piany ze za mocne itd. potwierdzam, moze lepiej zaczac nauke od czegos slabszego ale nie gs500. moze by tak SV650?? za 14 koła mozna spokojnie trafic wtryskowca z 2003-2005. zapierdziela tez dobrze, bo do miejskiej jazdy to wiecej jak "realne" dwie paki nie potrzeba. chyba... jesli chodzi o kawy do z szejset bralbym tylko swiezsze 636 czyli 2003-2004. najlepiej kup to co trafisz w najlepszym stanie za te pieniadze :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy część z Was ma problemy ze zrozumieniem pytania (np. Jeszua)?? Wiadomo, że forum służy do wymiany poglądów i doświadczeń... skoro ktoś zadaje konkretne pytanie o dany model i doświadczenia związane z jego użytkowaniem to takie odpowiedzi powinny padać.. chcąc znaleźć konkretną informację trzeba się przegrzebać przez 80% postów kompletnie nie na temat. Szanujmy nawzajem swój czas!! PZDR

 

ps. postaraj się zagadać do SPIDI'ego.. z tego co się orientuję ostatnio mało udziela się na tym forum ale ogarnia ten temat. Spróbuj poprzez http://thesims2.pl/badboyz/kontakt.php.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość pawelmoto2

No właśnie, każdy kupuje to co lubi, ZX6 na 1 motocykl, dres, albo sygnet :P Co do marzeń, to nie wiem czy ten co sie zabił na R6 (1 motocykl, 3 tygodnie) niedawno w Wawie też o tym marzył. No ale pawelmoto2 wie lepiej, objechał swoja R1 kilka razy wokół śmietnika a teraz ZX10Rem lansuje sie na rynku i wyrywa "heleny" z fotki.pl :D

 

powiem ci tak gowno mnie obchodzi o czym marzyl ten co sie zabil w warszawie i ten co sie zbil gdzie indziej ale dla niektorych rower jest za szybki i niektorzy maja dzwony jakims chinskim gownem(z vmax 130), lub sie pozniej zala jakimi to sa zajebistymi kaskaderami na jeszcze wiekszych gownach o poj 400 i roku prod troche tylko mlodszym od wegla, ty warszafski cfaniaczku nigdy nie bedziesz mial konkretnego motocykla bo cie na to nie bedzie stac a odnosnie sygnetu to przeryj kilka razy las kabacki moze jeszcze cos zostalo z tego samolotu co mial tam miedzyladowanie

 

p.s poki co to ty sie zaliles na tym forum jak to zla baba ci wymusila i jaka gehenne w szpitalu przezywales i poki co do ciebie musiala mamusia zapie**alac i podcierac ci smarki i nosic cytrusy i soczki miszczu kierofnicy z kabackiego lasu, gdybys mial szybszy motocykl to juz dawno by bylo o tobie w temacie "smierc zdejmuje buty"itp

Edytowane przez pawelmoto2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy część z Was ma problemy ze zrozumieniem pytania (np. Jeszua)??

 

nie, bynajmniej nie mam problemów ze zrozumieniem; uważam jedynie, że wybór motocykla nie powinien zależeć jedynie od "podobamiesie" oraz tego że kogoś akurat stać na taki. forum ma posłużyć do tego, żeby komuś dobrze doradzić: jeśli pyta o sportowy sprzęt, a z treści pytania wynika iż poza plotkami z blokowiska nie ma generalnie pojęcia o czym mówi - wypada się dowiedzieć jakie ma umiejętności i doświadczenia. dla jego własnego, dobrze pojmowanego dobra

jak dla mnie EOT

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość pawelmoto2

nie, bynajmniej nie mam problemów ze zrozumieniem; uważam jedynie, że wybór motocykla nie powinien zależeć jedynie od "podobamiesie" oraz tego że kogoś akurat stać na taki. forum ma posłużyć do tego, żeby komuś dobrze doradzić: jeśli pyta o sportowy sprzęt, a z treści pytania wynika iż poza plotkami z blokowiska nie ma generalnie pojęcia o czym mówi - wypada się dowiedzieć jakie ma umiejętności i doświadczenia. dla jego własnego, dobrze pojmowanego dobra

jak dla mnie EOT

jsz

 

ale wiesz nikogo na sile nie uszczesliwisz, kazdy ma swoj rozum i od tego w jaki sposob bedzie go uzywal bedzie zalezalo ile na tym motocyklu pojezdzi i jak,dlaczego zatem ma sobie odmawiac kupna sprzeta takiego jak mu sie podoba i meczyc sie na innym tylko dlatego ze kumple powiedzieli ze trzeba kupic cos malego?

tym bardziej ze za 14tys kupi juz zx636r a to jest calkiem poreczny sprzet, jest lekki niezle chodzi po zakretach, ma sprzeglo antyhoppingowe(czesto sie przydaje zwlaszcza poczatkujacemu) a te co maja moi kumple sa praktycznie bezawaryjne, ponadto sa to w miare mlode motocykle wiec jest duza szansa na zakup malo zuzytego okazu wiec uwazam ze wybor jest rozsadny tym bardziej ze sprzet ma posluzyc kilka lat wiec nie ma sensu kupowac emeryta

 

p.s to ze ktos ma szybki motor nie znaczy ze sie zaraz rozwali-sa tacy co nie potrafia jezdzic na chinczykach o poj 125 i vmax 120 oraz tacy co na nsr gina a niby nsr polecane sa jako sprzety do nauki jazdy - przyjemne i bezpieczne, jak widac z niektorych wypowiedzi wiele osob boli jak malolat kupuje sobie fajny sprzet a oni jezdza na trotach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pawelmoto2, twój poziom poczucia humoru i dystansu so siebie samego nie oderwał sie wysoko ponad dywan. Nie bronie Greeda, który Cie zaczepił, ale zrobił to z jajami i humorem. Na pocieszenie obaj macie po punkcie, żeby nie było, ze "kumpel z warszawki" jest pod ochroną. Przekraczasz wszelkie granice dobrego smaku. teksty o szpitalu to jedno, nie smieje sie z innych w takich sytuacjach, w lesie kabackim zginęło masę osób w katastrofie lotniczej, więc bądź tak miły i zachowaj dla siebie swoje gadki o międzylądowaniu.

Prywatne wycieczki załatwiajcie na PW, nie ma na nie miejsca na forum.

 

Pawel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem ci tak gowno mnie obchodzi o czym marzyl ten co sie zabil w warszawie i ten co sie zbil gdzie indziej ale dla niektorych rower jest za szybki i niektorzy maja dzwony jakims chinskim gownem(z vmax 130), lub sie pozniej zala jakimi to sa zajebistymi kaskaderami na jeszcze wiekszych gownach o poj 400 i roku prod troche tylko mlodszym od wegla, ty warszafski cfaniaczku nigdy nie bedziesz mial konkretnego motocykla bo cie na to nie bedzie stac a odnosnie sygnetu to przeryj kilka razy las kabacki moze jeszcze cos zostalo z tego samolotu co mial tam miedzyladowanie

 

p.s poki co to ty sie zaliles na tym forum jak to zla baba ci wymusila i jaka gehenne w szpitalu przezywales i poki co do ciebie musiala mamusia zapie**alac i podcierac ci smarki i nosic cytrusy i soczki miszczu kierofnicy z kabackiego lasu, gdybys mial szybszy motocykl to juz dawno by bylo o tobie w temacie "smierc zdejmuje buty"itp

 

Pogadamy jak przykurwisz, wiejski, tłusty szpanerze, czego oczywiście nawet tobie nie życze. A o tym na co mnie stać to masz marne pojecie, bo mi na całe moje szczescie motocykl nie słuzy do przedłużania kutasa, jak tobie - co najlepiej widać na fotce.pl :biggrin: A co do tego mojego dzwona, to nie porównuj swojej podwrocławskiej wsi z jednym rondem i brukowaną ulicą do Warszawy w szczycie, gdzie o wypadek szczególnie latem o wiele łatwiej.

 

PS po raz kolejny udowadniasz mi ze pojecie o motocyklach masz takie jak dziecko po obejrzeniu plakatu z ŚM :D

Edytowane przez Greedo

Suzuki GSR 750, GS 400, GSX 750 S Katana, GS 850 G, DR 600 S

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sylwek85..zlituj sie i przestan nazywac motocykle motorkami .To jet zenujace i swiodczy o tym ze tak naprawde powiniens kupić sobie rometa .twoje gadanie o jeźdzeniuna motocyklach kumpli to jakas paranoja.Kto normalny da sprzęt do jazdy koleszce co to jest kompletnie zielony .Chłopie, daj ty sobie luz póki co.To nie jest kwestia czy to ma byc GS czy ZX bo zabijesz sie na obu .Poprostu daj sobie chwilowo luz .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...