Skocz do zawartości

Zlocik forumowy Zbiczno 2007


Rekomendowane odpowiedzi

Miklas ! Klaudiusz ! Nie róbcie tu MC !!! A w szczegolności Chapter Polfa Grodzisk !!! Udzielam Wam nagany wzrokowej z wpisem do akt ! *

 

Właściwa odpowiedź winna brzmieć:

[...]

...ależ Protrze ...jak mniemam ...koleżance raczej chodziło o to ...czy ktoś nie byłby na tyle miły i uczynny ...aby zaoferować Jej miejsce pasażera na swoim moto ...wchodzisz w temat :bigrazz: ;)

 

...a co do uczestnictwa w tym zlocie ...to myślę, że każdy kto akceptuje ogólnie przyjęte NIEnormy (vide post Batyły) ...jest mile widziany ;) ;) :D :D :D

 

pzodr,

w

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Otóż to Panie Wojtasik ;)

Dzięki za zwrócenie uwagi tym co nie doczytują :P

Ehhh ale coś Panowie mnie zawiedli :biggrin:

Naprawdę nikt nie chce ogrzewania na nereczki ?? ;) :notworthy: :P

FOTOOOOOOOOOO.................................... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę nikt nie chce ogrzewania na nereczki ?? :icon_eek: :clap: :P

 

No proszę jaka miła osóbka.

Kobieta chce o Was zadbać, a tu nic.

 

Nie wstyd panowie :clap:

 

No chyba, że ten brat z ZX 10...

...ale tu nie Sycylia :clap:

Edytowane przez Maro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ojej…, to ja, po takiej reakcji, również nie mam śmiałości poprosić o miejsce na tylnej kanapie.

A mogliście liczyć na takie milusińskie towarzystwo, ja również jestem bardzo słodziutką i grzeczną dziewczynką i zawsze marzyłam o chłopaku na ścigaczu. Mam kask brata i pożyczę nawet kurtkę od koleżanki, tylko mnie zabierzcie!!!!!!!!!!!!

Widzisz Infanati jacy niedobrzy koledzy? Ale ja zdjęcia nie pokarzę, bo się wstydzę :clap: :lalag: *

Pozdrawiam,

Joaśka :clap:

Edytowane przez JoasiaDH
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gdzie tak zwana "solidarnosć jajników" ? Kolejny mit upadł...

pozdrawia młody duchem posiadacz prawie-ścigacza

Rzeczywiście te dzisiejsze kobiety takie zaborcze... żeby nie było, że wszystkie :biggrin:

TO ja bym cię z chęcią wzięła na tylne siodełko w swojej Cebrze, jednak jest mi niestety nie po drodze :buttrock: :crossy:

 

PS. No i chłopak mógłby być zazdrosny :biggrin:

 

pzdr @starte

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście te dzisiejsze kobiety takie zaborcze... żeby nie było, że wszystkie :biggrin:

TO ja bym cię z chęcią wzięła na tylne siodełko w swojej Cebrze, jednak jest mi niestety nie po drodze :buttrock: :crossy:

 

PS. No i chłopak mógłby być zazdrosny :crossy:

 

pzdr @starte

 

Eee tam, wszystko zostaje w rodzinie :biggrin:

Edytowane przez Miklas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...