Skocz do zawartości

Krzywy wal mi sprzedali!


DiboS60
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jak pójdziesz grzecznie i poprosisz to gówno to da znajdź sobie w internecie prawa konsumenta i powiedz mu jakiś artykuł to od razu Ci wymieni moja koleżanka zna te wszystkie prawa to jak idzie do sklepu coś wymienić to nie ma bata żeby nie wymienili :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

watpie zeby Ci to wymienili Dibo.... tymbardziej ze to juz wsadziles. Jak ktos wyzej juz napisal mogą ci wypierac ze sam go skrzywiles a tego juz raczej nie udowodnisz.

 

Pozdro

BYŁO:

-kilka MZ--> Kawasaki ZXR 400-->VFR 750 streetfighter-->Honda Vfr 750 rc 36 I 92r.

JEST:

-Honda VFR 750 rc36 I 90r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak pójdziesz grzecznie i poprosisz to gówno to da znajdź sobie w internecie prawa konsumenta i powiedz mu jakiś artykuł to od razu Ci wymieni moja koleżanka zna te wszystkie prawa to jak idzie do sklepu coś wymienić to nie ma bata żeby nie wymienili :notworthy:

Twoja koleżanka może sie bronić tymi prawami jeśli ma dowód zaupu, a Dibo niestety nie ma.

 

Mysle, że możesz liczyć tylko na życzliwość sprzedawcy, ja bym próbował sie dogadac :cool:

Edytowane przez MACIAS1989
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KIerwa jak moglem skrzywic czop walu musial bym w niego napazac mlotem 5kg z boku :icon_mrgreen: Leko pukalem zeby weszedl w lozysko przez drewno i to promineiowo;/Robilem silniki z czesciami wartymi tysiace a tu z simsonkiem taki sztynk;jak mysle ze mam znuw sie babrac w tym silniku gdzie nic nie pasuje do siebie i wchodzi jakos tak mega ciezko(jak ja mialem simsona to wszystko bylo tak wycheltane ze wlatywalo ewentualnie palcem wepchlem :wink: jak w japonczyku:D:) to mnie zalewa.W dupie z nimi mamy stary wal przelozymy korbowody.pewnie by chcieli zebym im przyniosl jakies zaswiadczenie ze silnik byl skladany w jakims serwisie czy cos.za wal dal 180zl.Smiech na sali;/Made in hunguary i krzywy czop :icon_evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...