Skocz do zawartości

Wasze docelowe moto?!


barteksax
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Docelowy moze nie, ale długoterminowy może tak - co sądzicie o VTX 1300 CUSTOME? Mi się widzi :icon_biggrin: chudy przód, gruby tył ;) ładny błotnik z tyłu (zgapiony z H-D :flesje: ), osiągi pewnie niczego sobie :icon_twisted:

 

Zmiana z XV 1600 na VTX 1300 to krok w tył (moim zdaniem).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od dziecka chorowałem na HD i myślę, że spełnię kiedyś swoje dziecięce pragnienia. Dla mnie wzorem klasyki jest HD Road King czarny pobłyskujący chromami. Nie wiem tylko, czy nie będzi mu brakowało mocy po moim obecnym vf1100c :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a moim terazniejszym marzeniem jest najlepszy motocykl czyli suzuki intruder 1400 piec jest niezawodny bardzo silny i szybki malo pali i jest bezawaryjny mam nadzieje ze kiedys bede go mial w wersji sklepowej nie sa ladne ale mozna zrobic z niego takiego draga ze ....klekajcie narody zyczcie mi tego :)

pozdowka

Chamsin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmiana z XV 1600 na VTX 1300 to krok w tył (moim zdaniem).

 

Pojemność niby mniejsza ale mocy kilka koni więcej. Zresztą nie róbmy takiego cyrku z tym "krokiem w tył". W końcu nie pojemność jest miarą przyjemności z jazdy. Jak ktos zechcę się przesiąśc na jakiegoś sporta o poj. 1000 to niby krok w tył, ale z pieca o mocy np. 70KM robi się 150.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plany motocyklowe:

- customizacja Shadowki C3 (jak już ją spłacę)

- powrót do Rocket'a III (jak się tego zasmakowało to nie warto sprzedawać)

- HD - custom

- Norton Commando

 

Chyba styknie na razie

 

Pozdro,

Cender

Edytowane przez Cender
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mysle ze przynajmniej 3:

HD Road King Custom - na dluzsze trasy

HD 1200 Nighster - na miejskie korki

HD Night Rod Special - jako PowerCruiser

lub ich kwintesencja czyli FatBoy :buttrock:

 

chyba ze Honda wreszcie cos zrobi nowego w temacie Cruiser, bo narazie spi naprawde gleboko :icon_rolleyes:

 

a tak pozatym to moznaby sprobowac tez czegos innego np. MT-01 :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marzenie? BMW r75 sahara :icon_mrgreen:

a jak mial bym bardzo duzo kasy to pojechal bym do salony h-d i bym sobie wybieral: taka rama takie kola

piec i reszte gratow potem zamknal bym sie w garazu i za pomoca szlifiery spawary itp itd uszyl bym gada wybitnie pod siebie :flesje: tak zeby wszystko bylo po mojemu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym chciał taki motór na którym mógłbym przejechać wygodnie i bezawaryjnie Stany Zjednoczone od wschodniego do zachodniego wybrzeża :icon_mrgreen:

Takie rzeczy, to tylko japońskie, panie :wink: ale marzenie piękne - nie jesteś w tym sam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak sobie tylko dasz radę, to sprzęt super - bokser, 6 garów, możliwości cała masa i wymiata, że bajka.

Wymiata jak cholera!

Widziałem taką masę odmian valkyrii, że głowa boli! Z trajkami włącznie. A silniki... normalnie na sam widok kolana się gięły, że już o dźwiękach nie wspomnę.

Łożeszku, piękne to było :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...