Skocz do zawartości

Wasze docelowe moto?!


barteksax
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No nie Belgu teraz to przesadziłeś, już nie pogada z tobą :notworthy:

Jak będziemy się chcieli gdzieś przejechać to ja będę musiał dwa dni wcześniej wystartować a i tak ostatni dojade

Spoko wodza :crossy: ja spacerowe predkosci bede uskuteczniac.

Belgu1.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Docelowe moto?? hmmmmm... jak mialam moje malenstwo kochane Virago 250, po sezonie jezdzenia powiedzialam ze chce cos wiekszego...najlepiej jakiegos turystyka. Ale o takowym motocyklu nie bylo mowy - tata jest milosnikiem chopperow i powiedzial ze nie mam nawet co marzyc o jakims plastiku (dla niego kazdy turystyk, naked, itp to plastik) wiec moje marzenia poszly w sina dal. Balam sie chopperow, duzych, wiekszych od Virago, Virago juz nie podnislam...a co dopiero jeszcze wiekszego choppera. No ale losy sie tak potoczyly, ze ponad miesiac temu stalam sie posiadaczka Hondy Shadow 750. Przejechalam na niej jak narazie jakies 1000km i jestem wniebowzieta. Nie wazne ze jest stary rocznik, zwlaszcza w porownaniu do Virago. Jest cudowna, poki co ciagle cos musze wymieniac, bo stala troche nieuzywana (jakies 2 lata) i teraz poowychodzilo co jest nie tak. Ale jestem zachwycona, naparwde...ja nie umiem tego opisac...juz w glowie mam jakbym chciala ja zrobic przez zime..o ile zdrowie taty (bo tata w takich rzeczach pomaga - ja mam wizje, a tata robi :P) i pieniazki pozwola. Na dzien dzisiejszy to jest moj motocykl docelowy...i pewnie dlugo nim bedzie. Jezdzi sie wspaniale, pozycja na nim mi odpowiada, kolor tez:p, szerokie opony...no porpostu bajka dla mnie :D :D....A w przyszlosci..kto wie co to bedzie...jezeli bede mial mozliwosc i bede czula taka potzrebe - potrzebe zmiany motocykla...na pewno chcialabym cos lzejszego. Bo co jak co ale czasami Hondzia daje mi popalic ze swoja waga :)

 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To po cholerę przepłacać?

Kto przeplaca? Nie kupuje sie silniejszego motocykla aby szybciej jezdzic...

Chodzi o jego moc i moment obrotowy. O to, ze moze wiecej udzwignac

i wiecej km przejechac bo silnik jest swietnie skonstruowany itp.

A przy tym jego wyglad.... ech :P

Belgu1.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Narazie moim celem jest pięknie ubrać moją Shadowke (części już lecą ze stanów) i delektować się niedawno nabytym pierwszym w moim życiu motocyklem. Ale oczywiście myślę i na przyszłość, nie wiem dokładnie jeszcze co to będzie, ale chciałbym coś 1100 i wyżej. Dużo myślę o BMW R1200 GS adventure, może kiedyś.. Problem w tym, że to dość wysoki motocykl, a ja mierzę tylko 170cm.. Ale narazie mam niziutką VT600 i moim celem jest nią duuużo jeździć :biggrin:

Szalom! :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak se mysle ze chyba jesli juz to Boss Hoss V8 bylby moim docelowym moto. Wiekszych maszyn chyba juz nie ma a degradacja do mniejszego mija sie z celem....

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak se mysle ze chyba jesli juz to Boss Hoss V8 bylby moim docelowym moto. Wiekszych maszyn chyba juz nie ma a degradacja do mniejszego mija sie z celem....

Chyba jest cos większego, ale nie wiem, czy gabarytowo. Zejście w dół jest rzeczywiście trudne, ale nie myśłałeś nigdy o innym rodzaju motocykla?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...