Skocz do zawartości

Fazer.. czy pod lewym deklem jest olej??


Stifler
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam okazje kupić yamahe fazer z 2002 roku za 7 tys zl ale leżała na lewej stronie i zdarł się dekiel.. z tego co widać motor stał na dworze i te cewki pewnie szlak trafił ale nie wiem co z resztą silnika.. czy to powinno być w oleju zalane czy nie?? Zastanawiam się czy się za to brać czy odpuścić..

 

No nikt nie wie??....Jak jest z tym deklem bo jutro jade ogladać moto..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezeli to cewki alternatora to olej tam powinien byc.

 

Adam M.

Sory ale JA NIE WIDZIAŁEM (ale nikt nie mówi że widziałem wszystko) żeby sprzęt miał olej od strony alternatora .Nie dalej jak 3 tygodnie temu przy mnie kumpel właśnie na fazerze miał szlifa właśnie na lewo - rozwalił kape i też nie było oleju :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zalezy jaki Fazer ma altek, jak samowzbudny mocowany na koncowce walu to zwykle chodzi w oleju, jezeli obcowzbudny napedzany paskiem czy lancuchem to bedzie chodzil na sucho, a dalej moze go przykrywac ten dekiel z lewej strony. Nie znam Yamahy, a szukac mi sie nie chce.

Tak czy owak to ze dekiel pekl w niczym nie moglo zaszkodzic, chyba ze mechaniczne uszkodzenie cewek.

 

Adam M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sory ale JA NIE WIDZIAŁEM (ale nikt nie mówi że widziałem wszystko) żeby sprzęt miał olej od strony alternatora .Nie dalej jak 3 tygodnie temu przy mnie kumpel właśnie na fazerze miał szlifa właśnie na lewo - rozwalił kape i też nie było oleju :)

 

 

Wiele sprzętów ma tam olej i nie jestem pewien ale twoja cbr, chyba też.

 

W mojej cebuli 500 na bank jest...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w starej xj tez oleju tam nie ma ale moja xj miala tam tylko impulsator. altek miala za blokiem cylindrów. przyjrzyj sie dokladnie temu motocyklowi bo samo pekniecie dekla to nic ale jak kartery dostaly to mozliwe ze sie olej tam wlał. pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...