Skocz do zawartości

Suzuki Hayabusa ( GSXR1300, GSX1300R )


Rekomendowane odpowiedzi

  • 11 miesięcy temu...

Witam. Mam pytanie w sprawie kupna suzuki hayabusy 2008 niebardzo sie znam na mechanice i niewiem na co patrzec mówie o przebiegu do 10000km czy motor ma jakieś orginalne pląby jeżeli niebył kombinowany.A i jeszcze chodzi o papiery jakie powinien miec sprzedawca w Polsce biore pod uwage motor z Angli albo z Niemiec.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam pytanie w sprawie kupna suzuki hayabusy 2008 niebardzo sie znam na mechanice i niewiem na co patrzec mówie o przebiegu do 10000km czy motor ma jakieś orginalne pląby jeżeli niebył kombinowany.A i jeszcze chodzi o papiery jakie powinien miec sprzedawca w Polsce biore pod uwage motor z Angli albo z Niemiec.

 

 

pomijam juz kwestie doswiadczenia i przeszlosci motocyklowej. Jednostka napedowa nie ma zadnych plomb, nie jestes w stanie stwierdzic czy bylo " cos kombinowane ".

 

Swoja droga jezeli w gre wchodzi motocykl z Nimeiec, to dllaczego nie chcesz kupic bezposrednio z Niemiec, z pewnoscia ten z Niemiec kupiony w PL bedzie tanszy(m) :icon_mrgreen: ( zlomem ).

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyjeżdżaj do niemcowa...pomogę Ci w oględzinach, dostaniesz nocleg, piwo tylko łapy od mojej laski masz trzymać z daleka.

Zapraszam.

Ks ma rację, tutaj zapłacisz kilka ojro więcej ale napewno trudniej trafić na szrota.

lewa noga: http://forum.motocyk...__1#entry782383
prawa noga: http://forum.motocyk...__fromsearch__1
...i tak wszyscy umrzemy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Powoli dojrzewam do poworotu do dwóch kółek.

Jako że włosa siwego więcej na głowie, to okłamuję się, że będzie spokojniej, grzeczniej, delikatniej wolniej...

W teorii wszystko mam opracowane, ba nawet garać kupiłem, żeby padło nie marzło.

Rozglądam się zatem za motocyklem i nie będę owijał - od lat moim marzeniem jest Hayka. Ponieważ na widnokręgu zakup samochodu, nie będę mógł wyłożyć więcej niż 15 000 zł, stąd zakup Busy planuję do max 14 000 zł.

Tak więc ograniczam się do motocykli z początku wieku...

 

Zdaję sobie sprawę, że tak wiekowe motocykle jaką przeszłość za sobą mają, ale może jest nadzieja, by kupić coś co przez kolka kolejnych lat ponosi mnie po świecie....

 

(jeśli "Przy piwie" to niewłaściwe miejsce, proszę o wyrozumiałość)

Jeśli nie Hayka, to co?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopie, porywasz się na bardzo głęboką wodę. Haja to sprzęt dla moim zdaniem weteranów. To jest zdziczałe bydle.

 

Wjeździj się czymś mniejszym, naprawdę warto.

icon5.png

 

KUPIE MOTOCYKL BEZ PRAWA DO REJESTRACJI ROCZNIK 2006< , KONTAKT PW!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mi się podoba ale powstrzymali mnie i na pierwsze moto kupiłem kilofazera choć pewnie za kilka lat odważę się dosiąść buse. Tak jak koledzy wyżej słyszałem iż nawet weterani się jej boją. A ci którzy się odważyli jeżeli zdążyli to sprzedają bo za mocna. Oczywiście jestem najlepszym przykładem że można przeżyć mają jako pierwszy sprzęt mocną maszynę ale......

13703312764b45157fd8fe5.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dobrze, plan masz. a czego oczekujesz zakładając temat na forum? odradzania, oferty sprzedaży, pogaduszek przy browarze?

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

generalnie wszystko zalezy od oleju w glowie :) ,jakies doswiadczenie juz masz wiec .... ja z doswiaczenia wiem ze do normalnej jazdy 100 koni wystarcza , wiecej to juz tylko do zapie**alania lub lansu ze mam 180 koni pod dupa :) - a zapierdalalc w polszy nie ma gdzie bo i drog nie ma .

KomaRR -->Simson S51-->2 x ETZ 250 i 251--->KLR 650 A1--> XR 600R - 94--->Obecnie VFR 800 Fi -98 oraz KTM LC4 620 GS - 98 na FCR 41

 

http://www.bikepics.com/members/rysiek24/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

e tam... 180 koni to i dużo i... troche przereklamowane

hajka jest moim marzeniem z racjigabarytu

nie bede na niej wygladal jak na psie

 

doswiadczenia troche mam i wiem jak bola liszaje drogowe

tak wiec nie boje sie ani pojemnosci ani mocy

 

boje sie, ze w dobrej cenie hajki w dobrym stanie nie kupie...

Jeśli nie Hayka, to co?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak do autora - może kawa zx12 albo Blackbird ? też zapier.. pod 3paki i też gabaryty słuszne

Edytowane przez Diabel_Piszczalka

Dlaczego na świecie żył i czego chciał, dokąd dążył, komu służył - sam nie wiedział. Służył stepom, wichrom, wojnie, miłości i własnej fantazji.

 

 

Primum non nocere.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdy, ale to przenigdy nie zrozumiem ludzi twierdzących, że Haya ma spore gabaryty. Nie należę do zbyt wielkich osób, a dla mnie to małe / krótkie / niskie moto o_O Jebitne gabaryty, to może mieć Goldwing / Varadero / BMW GS, ale nie Haya.

Edytowane przez pork
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...