Skocz do zawartości

Co mozecie powiedziec o tym moto


Rekomendowane odpowiedzi

a ja bym już na wstępie podchodził ostrożnie

primo: nie użytkowany w polsce może oznaczać dodatkowe koszty związane z tłumaczeniem dokumentów, itd

secundo: skoro sprowadzony z włoch, to dlaczego widać na 2 zdjęciu niemieckie tablice..? pal diabli resztę, ale po kiego grzyba facet kłamie w takiej mało istotnej sprawie?

tertio: ten przebieg jest jak zwykle trochę za mały, jak na 10-cio letni sprzęt...

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

secundo: skoro sprowadzony z włoch, to dlaczego widać na 2 zdjęciu niemieckie tablice..? pal diabli resztę, ale po kiego grzyba facet kłamie w takiej mało istotnej sprawie?

 

Zakładając że to handlarz: moto zostało przywiezione bez tablic, koleś założył pierwsze lepsze blachy od innego motocykla, żeby się śmignąć, pstryknąć fotki, poczuć wiatr we włosach :) , wcale nie musi kłamać odnośnie kraju pochodzenia motocykla.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kloega ma takiego i powiem wam ze smiga toto az milo . a ten wyglada na zadbanego-jesli nie mial zadnych przygod i silnik chodzi bez zarzutu[jak na suzuki hehe] to czemu nie? moto swietne do latania

dr750big ,hd evo 1340 ratrost ,gsxr 1100 91' , ram hemi 5.7

http://www.bikepics.com/members/kulka/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koles mowil wlasnie tak jak KaZet zalozyl zeby posmigac. Co do przebiegu to tez zabardzo nie wierze bo kumpel ma srada 750 z 97 roku i ma przebieg 40tyskm. I nie podoba mi sie malowanie na owiewce te takie czarne wstawki nie wygladaja na oryginalne.

 

Mam do was jeszcze jedna prosbe otoz powaznie interesuje mnie ten motor

http://moto.allegro.pl/item200229223_suzuk...rysk_srad_.html

tylko ze mam do niego kawalek i nie chcialbym na darmo jechac :/

Moze ktos cos o nim wie lub tak z fotek moze powiedziec

z gory wielkie dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prawa strona zaliczyła buziaka z asfaltem, przerysowany tłumik, malowana owiewka, pewnie dlatego założone kierunki na ledach. reszty nie dojrzę bo spec ze mnie marny, może wypowiedzą się osoby bardziej kompetentne. dodam od siebie, że trudno dostać tcata za mniej niż 10 "koła". sam długo szukałem ale z braku wystarczającej gotówki padło na co innego. Ew. jeżeli koleś przyzna się że moto miało szlifa, pokaże zdjęcia sprzed malowania i dalej jest to jednoślad to można taniej wyrwać niezłe moto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...