Skocz do zawartości

zamierzam kupić Ducati 748...


Rekomendowane odpowiedzi

 

... od prawdziwego motocyklisty dzieli Cię oooolbrzymia droga! ...

 

pocieszam sie faktem ze jednak jestes ty, prawdziwa motocyklistka :eek: :icon_question:

 

I ciekawi mnie, co robisz, jak nagle w trasie Ci się coś spieprzy, a nawet nie znasz architektury swojej maszyny... Dzwonisz pożalić się do mamusi, a potem do kumpla po lawetę?

 

dzwonie do mamy, placze a na koncu puszczam rzadziutka kupke w majty :P

 

ok kazdy ma swojego bzika, ale wszystkich laczy nas wspolna pasja wiec nie ma problemu

nie pisze tego zeby z wami prowadzic wojne poprostu zawsze pisze co mysle

:)

ale ok ciesze sie ze wam sie podoba i nie narzekacie

zawsze macham ducatisimiostom na trasie :) :D

Edytowane przez Stan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pocieszam sie faktem ze jednak jestes ty, prawdziwa motocyklistka

Taka ze mnie prawdziwa motocyklistka jak z koziej d.. trąbka :P

Ale nie powiem - pracuję nad tym :buttrock:

ok kazdy ma swojego bzika, ale wszystkich laczy nas wspolna pasja wiec nie ma problemu

ale ok ciesze sie ze wam sie podoba i nie narzekacie

zawsze macham ducatisimiostom na trasie

No widzisz :icon_exclaim:

Nie narzekamy - bo to lubimy, a ja do tego jestem typek "zrób to sam", no więc mam podwójną radochę kiedy mogę pomęczyć się przy swoim sprzęcie... A do tego maksymalną satysfakcję jeśli potem chodzi jak zegarek.. przynajmniej na chwilę :P

 

A co do machania - też zawsze macham Ducacistom ;)

 

A co tam... skuterzystom też ;) może kiedyś wyrosną na motóro-maniaków :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Stan, przykro mi, zaczynam kasować Twoje posty, bo nic nie wnoszą do dyskusji poza sianiem niepotrzebnego fermentu. Jeśli nie masz nic do powiedzenia poza "Nie lubię tej marki" to skocz pogadać o tym z kolegami pod budką z piwkiem. Po prostu absolutnie w żaden sposób nie pomagasz człowiekowi, który chce kupić konkretny model motocykla.

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oczywiscie ze pomagam odradzajac, piszac o zawodnosci itd, o sztucznym micie i nijakiej jakosci, z kolegami to ty sobie pod blokiem posiedz

mysle ze kazdy ma prawo wyrazic wlasna opinie, ja mowie ze dla mnie to sztuczny przereklamowany twor i podpisuje sie pod kolega angelem dwoma rekami i nogami ze wytworzona zostala jakas otoczka kultowosci by zamaskowac niedoskonalosci sprzetowe, tak samo jest z harleyem,

kazdy sobie rozne rzeczy ceni w motocyklu, ja na przyklad to ze wsiadam i jade i nic innego mi po glowie wtedy nie chodzi.

ale jedni lubia harleya, inni ducati a jeszcze inni :)

Edytowane przez Stan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dominik daj Stan-owi spokój, on zapewne nie wie co to gadki garażowe, jak fajnie się spotkać z innymi pasjonatami i pogadać... o tym i owym. Niektórzy ludzie traktują motocykle jak np. lodówkę, czy telewizor... jest i tyle, lubią sobie włączyc i poogladać...

A my i tak dalej będziemy się spotykać i utrzymywać nasze znajomości.

Seb

 

PS. Ostatnio jechałem i spotkałem kolegę na Ducu, jak tylko mnie dostrzegł zjechaliśmy na pobocze, mimo ze sie wcześniej nie znaliśmy... :) w całej mojej 4 czy 5 letniej karierze japońskiej nie miałem takiego przypadku żeby pogadać z kierowcą "sukuwaki" na poboczu :icon_biggrin: ot tak mijaliśmy sie i tyle...

www.ducati-klub.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to chyba malo pojezdziles w tej karierze bo mi sie to zdarza dosyc ciezko ale w sumie nie jest to docelowym punktem posiadania motocykla dla mnie

widac ty masz inaczej

co do uzywania moto jak lodowki to dziwi mnie ze tak niedoskonala w formie lodowka jest dla ciebie przedmiotem kultu

sam sobie dorabiasz otoczke widze, ze na japoni to sie nie zdarzalo hehehe, coz typowe ja sam pewnie tez bym tak reagowal rozumiem cie :icon_mrgreen:

Edytowane przez Stan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.....

kazdy sobie rozne rzeczy ceni w motocyklu, ja na przyklad to ze wsiadam i jade i nic innego mi po glowie wtedy nie chodzi....

 

Stąd się wzięła lodówka, czytaj ze zrozumieniem.

Wydaje mi się, że dość jasno wyrażam swoje myśli i nie trzeba tutaj doszukiwać sie ideologii. W rodzinie ducatowej jest po prostu inaczej niż w innych.

Notabene ciekawe dlaczego nie dopisujesz swoich postów w wątku Bandita, czy XJ-ty że sobie dorabiają otoczkę...hehehe... tylko sobie upatrzyłeś Duca i Haruśnie za obiekt porządania???

Seb

www.ducati-klub.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To plusy i minusy jeż znasz... teraz przygotuj sie na ostrą przepychankę z Jankiem...hihihi...

Kris ty jeździłeś już tym 748???

Seb

 

nie przejechałem się kawałek 749 i było całkiem fajowo. Janek twierdzi, że 748 jest jeszcze lepsze - oj kurczę trzeba chyba się mocniej zabrać do roboty i wystawić swojego Monsterka na sprzedaż

Kris

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

oczywiscie ze pomagam odradzajac, piszac o zawodnosci itd, o sztucznym micie i nijakiej jakosci, z kolegami to ty sobie pod blokiem posiedz

mysle ze kazdy ma prawo wyrazic wlasna opinie, ja mowie ze dla mnie to sztuczny przereklamowany twor i podpisuje sie pod kolega angelem dwoma rekami i nogami ze wytworzona zostala jakas otoczka kultowosci by zamaskowac niedoskonalosci sprzetowe, tak samo jest z harleyem,

kazdy sobie rozne rzeczy ceni w motocyklu, ja na przyklad to ze wsiadam i jade i nic innego mi po glowie wtedy nie chodzi.

ale jedni lubia harleya, inni ducati a jeszcze inni :buttrock:

 

 

Chodzi o to, że pisząc wszystkie te bzdety nie podałeś ANI JEDNEGo konkretnego argumentu, same "to jest be, bo jest be, bo ja tak twierdzę".

Mów o konkretach - w tym i tym modelu psuje się to i to, w tym i tym modelu nieudało im się zrobić tego i tego. Np. - w Monsterach psuły się wysprzęgliki. Albo - ZZR1100 potrafi zatrzeć się na trzeciej panewce podczas głębokiego złożenia, gdy poziom oleju jest za niski.

Także reasumując - będę sobie kasował Twoje nic nie wnoszące do dyskusji malkontenctwa.

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to chyba malo pojezdziles w tej karierze bo mi sie to zdarza dosyc ciezko ale w sumie nie jest to docelowym punktem posiadania motocykla dla mnie

widac ty masz inaczej

co do uzywania moto jak lodowki to dziwi mnie ze tak niedoskonala w formie lodowka jest dla ciebie przedmiotem kultu

sam sobie dorabiasz otoczke widze, ze na japoni to sie nie zdarzalo hehehe, coz typowe ja sam pewnie tez bym tak reagowal rozumiem cie :)

 

To ja dołożę parę obiegówek:

Ford - gówno wort

Fiat - jego brat

BMW - Będziesz Miał Wydatki

Włoszczyzna dobra tylko w zupie

Honda - do niej sie nie zagląda

 

I ze specjalną dedykacją dla Stana:

WV Golf - najlepszy i najmniej awaryjny samochód na świecie. Każdy mechanik Ci to powie.... :buttrock: :( :bigrazz: :lapad: :clap:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie znam żadnego uzytkownika Ducati, więc nie wypowiem się na temat trwałości, wiem jednak, że te motocykle są ładne, inne od wszystkich i piękny dźwięk wydają ich motory :buttrock:

 

Stan ja też specjalnie dla Ciebie, będę tutaj częściej zaglądał :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może Kris jak się może jeszcze kopniesz w Jedwabnem na sporcie to napisz jakie są ogólnie różnice w jeździe Monsterem i 748(9).

Pozdrawiam Seb

 

PS. Czy na forum mamy tylko jednego ujeżdżacza 748 - Janka????

www.ducati-klub.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS. Czy na forum mamy tylko jednego ujeżdżacza 748 - Janka????

 

wygląda, że Janek jest rodzynkiem :flesje:

ale znalazłem nowe ogłoszenie http://www.supermototeam.pl/images/galeria/motopanny/9.html - może trzeba by się zainteresować :cool:

Edytowane przez Muminek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...