Skocz do zawartości

wreszcie STOPie


Gość Karolo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Biały 0 chyba masz racje - odrazu tez tak pomyslałem jak zobaczyłem twoje zdjecie w pictures of the day - A jezeli chodzi o stopie to postawic ana przednie koło to nie jest problem ale nie wiem jak zrobic zeby moto dalej jechalo na przednim - bo jak puszczam hamulec to poprostu opada .Ogólnie to Zx9 jest do tego troszke za ciezka - albo mi brakuje umiejetności :lol:

 

Wpadnij do Łeczycy to troche poszalejemy - chociaz ja nie bede palił laka bo ostatnio w przeciagu 2 tygodni 2 razy spaliłem sprzegło i troche mnie to kosztowalo a poniewaz chce sprzedac ZX9 wiec lepiej zeby byla sprawana jak przyjedzie kupiec

 

no Pablo2x trzeba bedzie się spotkac ale to już w następnym sezonie, a co do stoppie to mi sie wydaje zeby moto jechalo to chyba nie z predkości 30 km/h, ale jeszce nigdy nie probowałem łatwo się tylko mówi :lol:

 

pozdro brachu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy pamietasz debilu z tym pedalskim tygryskiem w logo co oznacza slowo forum .

Ja nie komentuje twoich `och boje sie szkoda nie wolno tak robic`

zastanow sie gnoju kogo opieprzasz bo czasami reklama na dole postu moze Ci w tym pomoc.

 

chyba nie wiesz z kim zaczynasz :?: :?: :twisted: :twisted:

 

pozdro :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy pamietasz debilu z tym pedalskim tygryskiem w logo co oznacza slowo forum .

Ja nie komentuje twoich `och boje sie szkoda nie wolno tak robic`

zastanow sie gnoju kogo opieprzasz bo czasami reklama na dole postu moze Ci w tym pomoc.

 

Ojjjojojjjj, nie ladnie kolego... :oops: wydaje misie, ze to jednak Tobie znaczenie slowa "forum" nie jest zbyt bliskie, a poza tym brak chociazby podstawowych zasad dobrego wychowania dyskwalifikuja Cie jako partnera do jakichkolwiek rozmow.

Mam propozycje, badz tak dobry, i nie postuj tutaj, albo rob to zgodnie z ogolnie przyjetymi zasadami, i wszyscy bedziemy zadowloleni.

 

No to szerokiej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy pamietasz debilu z tym pedalskim tygryskiem w logo co oznacza slowo forum .

Ja nie komentuje twoich `och boje sie szkoda nie wolno tak robic`

zastanow sie gnoju kogo opieprzasz bo czasami reklama na dole postu moze Ci w tym pomoc.

 

Szkoda gadać ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok moze przesadzilem ale nie nawidze obelg pod swoim adresem

 

Przesadziłeś, fakt. Dlaczego skasowałeś miejsce swojego zamieszkania - wstydzisz sie czegoś ? :twisted: Może pomyślisz nad tym kubłem wody jednak - dobrze Ci zrobi.

 

Pozdro, Paweł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

no Pablo2x trzeba bedzie się spotkac ale to już w następnym sezonie' date=' a co do stoppie to mi sie wydaje zeby moto jechalo to chyba nie z predkości 30 km/h, ale jeszce nigdy nie probowałem łatwo się tylko mówi :lol:

 

pozdro brachu :D[/quote']

 

Szkoda ze nie wpadniesz do Łeczycy na forumowe spotkanie nr 2 - a jezeli chodzi o stopie to oczywiscie robie to przy wiekszej predkosci -poiszac 30km/h mialem na mysli zeby od tego zaczynac - jednak pomimo wiekszej predkosci moto nie chce mi jechac do przodu tylko tylne koło podnosi sie coraz wyżej az wkoncu sie wystrasze i puszczam hamulec - powiem szczerze ze nie mam koncepcji co zrobic zeby moto jechalo na przednim kole - moze jakies wskazówki ???

 

A co do posta Karolo- to mam tylko jedno pytanie - ile lat jeździsz na moto bo mi sie wydaje ze dopiero co kupiłes - i jeszcze nie wiesz co o znaczy jazda na motocyklu a twoje sztuszki najprawdopodobniej niedługo zakoncza sie glebą bo inaczej nie pisal bys takich bzdur - chyba ze sie myle ??

pomijam tu juz fakt chamskiego zachowania za ktory nalezało by dac w ryja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie to masz racje bo jakies 2 lata i za dobrze to jeszcze nie smigam dlatego wszystkie proby robie na pustych parkingach lub na kieleckim torze powiem Ci ze mam kumpli 3 jezdzi zx9 i miedzy innymi oni pokazywali mi jak to sie robi dobre klocki proste tarcze spora predkosc i rownomierne puszczanie przedniego hebla.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy pamietasz debilu z tym pedalskim tygryskiem w logo co oznacza slowo forum .

Ja nie komentuje twoich `och boje sie szkoda nie wolno tak robic`

zastanow sie gnoju kogo opieprzasz bo czasami reklama na dole postu moze Ci w tym pomoc.

 

Zapraszamy do Łęczycy :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karolo

postaraj sie nie sadzić jobów i nie wyzywać innych, bo takie mamy tu zasady. Nie łam ich, bo nie będziesz mile widziany.

 

Paweł:

daj człowiekowi spokój. Jak nie odpowiada Ci jego podejście do życia, to nie idź z nim na piwo, a jak już nie wyrabiasz, napisz mu priva, albo umów sie na dyskurs przez gg.

 

A straszenie wywaleniem jest po prostu śmieszne. Żenada.

 

Pozdro. Wyluzujcie się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jacio, jak widzisz zakonczyłem dyskusję, przecież napisałem "szkoda gadać ...". Nie wszedłem w pyskówki, bo to dziecinada, szkoda mi czasu na teksty "ty ch..., ja ci pokażę".

Mój kuzyn zginął w zeszłym roku w wypadku, wiem ile przeszła jego rodzina, ile bólu i cierpienia, po prostu jak usłyszałem tekst, że się ładnie wygląda w trumnie, to mnie ch*j strzelił. Myślę, że mnie rozumiesz.

 

Pozdro, Paweł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

IMHO - za podobną odpowiedź, jak na post Pawła, kolega Karolo powinien dostać czasowego bana, albo poważne ostrzeżenie (mam nadziejęm, że dotarły do niego słowa wypowiadających się wyżej kolegów)

Inaczej za chwilę na forum będzie kupa podobnych odpowiedzi i skończy się tym, z czego ostatnio śmialismy się - Forum o NSR.

Obym nie doczekał tych chwil...

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...