Skocz do zawartości

WSK nie chodzi tak jak trzeba:(


mahermnih1
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam !

Mam od niedawna motor WSK 125 i mam pewien problem a mianowicie motor nie pali na kopnik (pali na popych) na niskich obrotach lub jak jade na jedynce wolno wszystko ok jednak przy większych obrotach już jest cośnie nie tak jak trzeba. Tak dławi, czego to może być wina ??

Z góry serdecznie dziękuje za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam !

Mam od niedawna motor WSK 125 i mam pewien problem a mianowicie motor nie pali na kopnik (pali na popych) na niskich obrotach lub jak jade na jedynce wolno wszystko ok jednak przy większych obrotach już jest cośnie nie tak jak trzeba. Tak dławi, czego to może być wina ??

Z góry serdecznie dziękuje za pomoc.

 

 

sory troche namieszłem.jeżdziłem na nowej WSK 125. co mge ci poradzic to spwwdż dokładnie cewke zapłonową może miec lekkie przebicie na zewnątrz iskra wydaje się dobra ,a pod ciśnieniem jest bardzo słaba. Pozdrawiam Czato2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam !

Mam od niedawna motor WSK 125 i mam pewien problem a mianowicie motor nie pali na kopnik (pali na popych) na niskich obrotach lub jak jade na jedynce wolno wszystko ok jednak przy większych obrotach już jest cośnie nie tak jak trzeba. Tak dławi, czego to może być wina ??

Z góry serdecznie dziękuje za pomoc.

Witam sprawdz prawy czop na wale mógł się lekko obrócic przez to jest nie możliwe dokładniejsze ustawienie zapłonu.pozdrawiam Czato.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemka!sprawdź jeszcze simering od strony magneta bo może przez niego uciekać podciścnienie z komory korbowej.warto zajrzeć jeszcze pod głowice-jek wygląda uszczelka i czy nie ma w jej okolicy oleju mogącego pochodzić z cylindra.oczywiście przy zakładaniu głowicy-nowa uszczelka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...