Skocz do zawartości

Intrudery wszelkiej maści ( VS , VL )


danny
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A jakim olejem zalewał poprzedni właściciel?

(..)

olejem może jeszcze nieźle działać? Jak masz tak pisać to w ogóle nie pisz.

Wpierw moze naucz sie dobrze czytac (to a propos oleju do tej pory wlewanego), a potem moze przejdziesz do nauki pisania. A potem dopiero do udzielania porad - to a propos wlewania czegokolwiek w zaleznosci od posiadanej kasy (bo przeciez na ch*** producent wydrukowal manual).

A najlepiej to wroc do piaskownicy z ktorej wylazles, i baw sie dalej w rekonstrukcje :crossy:

Pozdrawiam, Jarek

Chwilowo ino K1200RS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat(Lukass @ 24 czerwiec 2007 - 12:15)

 

A jakim olejem zalewał poprzedni właściciel?

(..)

olejem może jeszcze nieźle działać? Jak masz tak pisać to w ogóle nie pisz.

 

Wpierw moze naucz sie dobrze czytac (to a propos oleju do tej pory wlewanego), a potem moze przejdziesz do nauki pisania. A potem dopiero do udzielania porad - to a propos wlewania czegokolwiek w zaleznosci od posiadanej kasy (bo przeciez na ch*** producent wydrukowal manual).

A najlepiej to wroc do piaskownicy z ktorej wylazles, i baw sie dalej w rekonstrukcje

 

Ja pie**ole, pokazałeś sie jako prawdziwy h*j.

 

Pinglarzu, to co podają w serwisówce to jest minimum, sam się naucz czytać i przy okazji angielskiego. A od moich porad to się odczep, jak widze Twoje to mi się chce śmiać, nic nie wnoszą zas*any mechaniku, są na poziomie podstawówki czy partacza.

 

Sam wracaj do tej swojej ubeckiej pisakownicy podpierdalaczu komunistyczny. Koleś, ja ciebie znajde i masz murowane wpiedol. Obiecuje tobie ludzki śmieciu.

Edytowane przez Lukass
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pie**ole, pokazałeś sie jako prawdziwy h*j.

 

Pinglarzu, to co podają w serwisówce to jest minimum, sam się naucz czytać i przy okazji angielskiego. A od moich porad to się odczep, jak widze Twoje to mi się chce śmiać, nic nie wnoszą zas*any mechaniku, są na poziomie podstawówki czy partacza.

 

Sam wracaj do tej swojej ubeckiej pisakownicy podpierdalaczu komunistyczny. Koleś, ja ciebie znajde i masz murowane wpiedol. Obiecuje tobie ludzki śmieciu.

:) ale rynsztok.. ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy temat dotyczący Intrudera ma się zamienić w festiwal wyzwisk i gróźb, które zbyt łatwo wylewają się z waszych pustych łbów bo macie świadomość dzielących was kilometrów? :)

Komu chcecie zaimponować prostaczkowie? Do prywatnych wyzwisk i kłótni służy "PW" (prywatna wiadomość).

Mam nadzieję, że moderatorzy wywalą wasze posty a może i was z forum.

Czego wam i sobie życzę.

WSTYD!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestescie pajacami i gowniarzami rzygac mi sie chce jak czytam takie posty atak wogole to nie chce mi sie nawet ich czytac zastukajcie do tych pustych lbow i nastepnym razem pomysl jeden z drugim na slownictwem pisownia i trescia postu :wink: :icon_mrgreen:

nie pozdrawiam was Chamsin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestescie pajacami i gowniarzami rzygac mi sie chce jak czytam takie posty atak wogole to nie chce mi sie nawet ich czytac zastukajcie do tych pustych lbow i nastepnym razem pomysl jeden z drugim na slownictwem pisownia i trescia postu :icon_rolleyes: :icon_mrgreen:

nie pozdrawiam was Chamsin

TO I JA POWIEM SWOJE, BRAWO PANOWIE MOTOCYKLISCI i niech to wystarczy ,,wstyd,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Jakiej firmy zalozyc gume na tyl? Wymiary wedlug ksiazki serwisowej to 140/90 S 15. Czy mozeci mi polecic jakies konkretne modele?

 

I drugie pytanie czy ma ktos z was do sprzedania lewe kolanko wydechu do 800-tki?

 

PS. Mam nadzieje ze juz nie bedzie w tym temacie niepotrzebnych spiec :crossy:

 

PS.2 do dzialu humor sie nadaje :) - motocykl interculer :D:D

http://moto.allegro.pl/item210272380_suzuk...culer_igla.html

Edytowane przez van_han
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w swoim intruderku miałem 150/90 S 15 Dunlopa i było wszystko, według mnie, super i troszkę lepiej to wyglądało niż 140

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich,

ciesze sie bardzo, ze trafilem na forum o intruderkach. Miesiac temu nabylem intruza 1400 i mam zamiar nieco go przerobic... Jestem na etapie zbierania wszystkich potrzebnych czesci, czyli topienia wen pieniedzy :biggrin: .

Tez jestem za przeklejeniem tego tematu na gore strony, bo jestem pewien, ze ten watek sie mocno rozwinie!

A oto moja maszynka, jeszcze w stanie, jakim ja zakupilem:

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/aaec948c259b5558.html

PS: adamzap, ja mam opone 200 z tylu i miesci sie w oryginalnym wahaczu, ale "na styk" :icon_mrgreen:

Mam zalozone wydechy "Marving" i bede je zmienial wkrotce na cos innego, bo nie podoba mi sie ich dzwiek.

 

pzd

zicoh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...