Skocz do zawartości

Intrudery wszelkiej maści ( VS , VL )


danny
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No Szpadi Gratuluje !! :D Jak byś chciał namiar na kogoś kto profesjonalnie poleruje , chromuje i robi z metalami wszystko , żeby jak najbardziej przypominały "lustro" to pisz na pw . Ale jak masz tylko szprychy to pasta polerska , lub scierno nabłyszczająca powinna dać rade . Chyba ze mocno wżarte to możesz papierem 2500 pozniej pasta i efekt powinien być zadowalajacy . Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Guti - HEHE - ale to ja kupilem sprzet - nie Szpadi :biggrin:

Yyyy ... hehhehehe No dobra , to głopio mi , Sorki kolego nie zerknąłem za dobrze a szapadi też ma zamiar kupić - stąd to nieporozumienie :icon_twisted: :icon_twisted: :icon_evil: :icon_razz: :banghead:

 

Oczywiście Najszczersze Gratulacje van_han !!

Edytowane przez Guti
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heheh.... cześć!. Zabawa na całego widzę. Van, moje gratulacje. Pewnie sprzęt był wart zainteresowania skoro go wziąłeś. Ja zjeździłem ćwierć kraj oglądając różnego rodzaju sprzęty.... ale nie dane mi było.

Ale w końcu zakupiłem... wprawdzie nie intrudera... lecz maraudera..... idealny wręcz stan tak mnie powalił, że wziąłem.

Najbardziej przeszkadza mi napęd łańcuchem (w poprzednim LTD 454 miałem pas:-).... ale chodzi pięknie, a pasta tempo oraz CIF (o dziwo nieźle czyści małe ogniska korozji na chromie) czynią cuda.

Mam nadzieję, że nie zostanę ukatrupiony za odejście od Intruzowania :-)

PS

We wrześni w najbliższą sobotę a właściwie już od piątku jest zlot. Podobno fajny... Do zobaczenia na szlaku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heheh.... cześć!. Zabawa na całego widzę. Van, moje gratulacje. Pewnie sprzęt był wart zainteresowania skoro go wziąłeś. Ja zjeździłem ćwierć kraj oglądając różnego rodzaju sprzęty.... ale nie dane mi było.

Ale w końcu zakupiłem... wprawdzie nie intrudera... lecz maraudera..... idealny wręcz stan tak mnie powalił, że wziąłem.

Najbardziej przeszkadza mi napęd łańcuchem (w poprzednim LTD 454 miałem pas:-).... ale chodzi pięknie, a pasta tempo oraz CIF (o dziwo nieźle czyści małe ogniska korozji na chromie) czynią cuda.

Mam nadzieję, że nie zostanę ukatrupiony za odejście od Intruzowania :-)

PS

We wrześni w najbliższą sobotę a właściwie już od piątku jest zlot. Podobno fajny... Do zobaczenia na szlaku

 

Szpadi teraz chyba moge Tobie również pogratulować maszyny ;)

 

Mała dygresja do maraudera . To w sumie pochodny motocykl Intrudera , także to chyba nie takie znowu odejscie od "intruzowania" jak to nazwałeś :icon_twisted: Tylko tak -mały szkopół (nie mam na celu zniechęcenia Cię tylko ostrzeżenia )... nie wiem który masz rok prod. ale do 99 r maraudery miały pewien problem ze smokiem w misce olejowej i czasem się przycierały , trzeba tego pilnować , mówię z autopsji kolegi który zatarł maraudera (podczas zwykłej spokojnej jazdy w trasie) a miał olej w okienku !! później po remoncie lał olej ponad stan (tak zalecili mechanicy którzy robili remont) i wszystko było ok . Nie wiem jak u Ciebie i nie wiem jak w innych modelach maraudera . Ale z tego co czytałem na forum to dopiero po 99 r prod. producent zlikwidował ten mankament jak i kilka jeszczez innych w tym modelu (głownie drobiazgi). Pozdro

Edytowane przez Guti
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szpadi teraz chyba moge Tobie również pogratulować maszyny :clap:

 

Mała dygresja do maraudera . To w sumie pochodny motocykl Intrudera , także to chyba nie takie znowu odejscie od "intruzowania" jak to nazwałeś :icon_mrgreen: Tylko tak -mały szkopół (nie mam na celu zniechęcenia Cię tylko ostrzeżenia )... nie wiem który masz rok prod. ale do 99 r maraudery miały pewien problem ze smokiem w misce olejowej i czasem się przycierały , trzeba tego pilnować , mówię z autopsji kolegi który zatarł maraudera (podczas zwykłej spokojnej jazdy w trasie) a miał olej w okienku !! później po remoncie lał olej ponad stan (tak zalecili mechanicy którzy robili remont) i wszystko było ok . Nie wiem jak u Ciebie i nie wiem jak w innych modelach maraudera . Ale z tego co czytałem na forum to dopiero po 99 r prod. producent zlikwidował ten mankament jak i kilka jeszczez innych w tym modelu (głownie drobiazgi). Pozdro

 

 

Wiem, wiem... czytałem, ale dziękuję za radę.

Szczęściem mój jest z 99 roku. Wprawdzie nie zaglądałem do silnika ale jestem dobrej myśli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje. Nie ważne czym się jeździ ważne jest co się sobą reprezentuje a czy to będzie intruder czy maruder to mi nie przeszkadza najważniejsze ze tobie się podoba i to jest najważniejsze. Aby ci służył jak najdłużej. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przegladnolem forum dosc uwaznie i nie wyjasnilem sobie sprawy co do oleju w silniku. W ksiazce serwisowej pisze SAE 10W - 40. Nie mam dojscia do tego co lal poprzedni wlasciciel!! Tak wiec czy jezeli zaleje syntetykiem 10W-40 to cos padnie? "slyszalem" ze nie mozna mieszac mineralnych z syntetykami, ale takze gdzies przeczytalem ze jak zaleje sie po mineralnym, syntetykiem to nie bedzie problemu? tematy o oleju pojawialy sie 1mil razy ale nigdzie nie znalazlem na to odpowiedzi! Jaki mam kupic olej zeby teraz nie bylo problemu!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(..) W ksiazce serwisowej pisze SAE 10W - 40. (..) czy jezeli zaleje syntetykiem 10W-40 to cos padnie? "slyszalem" ze nie mozna mieszac mineralnych z syntetykami,

Kup taki, jaki jest wymieniony w ksiezce serwisowej :banghead: - czyli 10w40, czyli POLsyntetyk - czyli masz w nim wiecej mineralnego niz syntetyka - czyli nie masz sie czego obawiac.. chyba ze reaktor to juz kompletna padaka :icon_mrgreen: (ale wtedy typ oleju bedzie juz zupelnie nieistotna sprawa)

Pozdrawiam, Jarek

Chwilowo ino K1200RS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety muszę się pożegnać.

Moim INTRUZEM pomyka już ktoś inny.

TU JEGO FOTY Z OSTATNICH DNI :crossy:

 

Ja za miesiąc dosiądę moje caco ;)

 

2003r - GOLDASSSSSSSS !!!! z CD, ABS itp...

 

Do zobaczenia na trasach Europy :crossy:

Edytowane przez motorbikeusa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety muszę się pożegnać.

Moim INTRUZEM pomyka już ktoś inny.

TU JEGO FOTY Z OSTATNICH DNI :wink:

 

Ja za miesiąc dosiądę moje caco :crossy:

 

2003r - GOLDASSSSSSSS !!!! z CD, ABS itp...

 

Do zobaczenia na trasach Europy :smile:

za ile pójdzie ten śliczny intruderek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przegladnolem forum dosc uwaznie i nie wyjasnilem sobie sprawy co do oleju w silniku. W ksiazce serwisowej pisze SAE 10W - 40. Nie mam dojscia do tego co lal poprzedni wlasciciel!! Tak wiec czy jezeli zaleje syntetykiem 10W-40 to cos padnie? "slyszalem" ze nie mozna mieszac mineralnych z syntetykami, ale takze gdzies przeczytalem ze jak zaleje sie po mineralnym, syntetykiem to nie bedzie problemu? tematy o oleju pojawialy sie 1mil razy ale nigdzie nie znalazlem na to odpowiedzi! Jaki mam kupic olej zeby teraz nie bylo problemu!!!

 

A jakim olejem zalewał poprzedni właściciel?

 

 

Kup taki, jaki jest wymieniony w ksiezce serwisowej - czyli 10w40, czyli POLsyntetyk - czyli masz w nim wiecej mineralnego niz syntetyka - czyli nie masz sie czego obawiac.. chyba ze reaktor to juz kompletna padaka (ale wtedy typ oleju bedzie juz zupelnie nieistotna sprawa)

 

Piszesz to z przekonania, że jak sprzet już ma troche kilometrów to można lać do niego pierwszy lepszy olej? Tyle czasu na forum i nie dowiedziałeś sie, że silnik (nawet przechodzony, ale też w jakim sensie) z dobrym olejem może jeszcze nieźle działać? Jak masz tak pisać to w ogóle nie pisz.

 

 

Van Han:

Mozesz wlac SAE 10W40 / 20W40 / 20W50 minerał, półsyntetyk lub syntetyk w zaleznosci od stanu kasy i upodobań.

Edytowane przez Lukass
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...