Skocz do zawartości

Intrudery wszelkiej maści ( VS , VL )


danny
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Fajnie się prezentuje Twój intruder, sprawia wrazenie duzego sprzeta! :crossy:

 

 

Moja milość jest dla mnie wyjątkowa. Idealnie pasujemy do siebie, chociaż muszę sie przyznać, ze kiedys wrażenie na mnie robily Virago. Ale...kiedy go zobaczylam....zauroczyl mnie na zawsze.

 

Wyjątkowy w prowadzeniu, szczególnie z szeroką kierownicą i wysuniętymi daleko do przodu podnóżkami. 210 kw i daję mu radę (paker z niego, cooooo? :D )

 

 

bomba!

 

masz super wlosy!

 

 

Dziękuję bardzo, milo z Twojej strony za taki komplement. Swego czasu próbowalam je ukrywać pod kaskiem ale niewygodnie bardzo i praktycznie nie mogę ich schować. Odpuścilam i jeżdżę w rozpuszczonych.

 

 

Tak mi sie te filmy spodobały, że poproszę znajomego motocyklistę, żeby mi porobil jeszcze kilka .

 

Powiem Wam, że kiedy na nim jadę (jeżdżę spacerowo, ale moze to dlatego, że jestem nowicjuszem i wolę nie podejmować ryzyka, ok. 80-100 km/h) sprawia mi to taką ogromną radość, że krzyczę do niego, że go kocham ! I wcale sie tego nie wstydzę tu napisać.

 

Jakiś czas temu w znajomym serwisie motocyklowym spotkałam Intrudera 1500, przerobionego na maxa.

Klamki z glowkami czaszek, kierunkowskazy, lusterka i przedni lefrektor w ksztalcie krzyża, takiego z rozszerzanymi ramionami, a tlumiki?

Panowie....to zrobilo na mnie największe wrażenie. Wstawione w rury byly takie elementy od karabinow maszynowych dużego kalibru, także jak maszyna jedzie to slychać jakby strzelano z maszynu karabinowego, jak na filmie używał Rambo :D

 

Cos niesamowitego.

 

Zastanawiam sie nad przyszlym sezonem, zeby mojego Intruza też wystroić, przede wszystkim chodzi mi o wydechy, nie wiem jeszcze jak to przerobić, jakie dobrać, ale poszukam.

 

Mam pytanie

 

gdzie można kupić tego typu lusterka ?

 

Ja szukalam w sklepach internetowych ale takich nie znalazlam. Przyznam, że motyw z trupimi czaszkami nie jest za bardzo w moim guście, ale moze widzieliście jakieś inne w podobnym stylu?

 

I jeszcze jakieś bajeranckie klamki?

 

Pytanie w imieniu Intruza, jakby co :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tutaj co powinnas znalezc, maja tego 5 stron:

 

http://www.moto-akcesoria.pl/index.php?cPa..._1113_72&page=1

 

Powiem Wam, że kiedy na nim jadę sprawia mi to taką ogromną radość, że krzyczę do niego, że go kocham!

 

dziala na wyobraznie :icon_biggrin: :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartasarte

 

dzięki wielkie :icon_mrgreen: , przeglądałam juz kiedyś ta stronę i nic nie wpadło mi tak w oko.

 

Znalazłam jednak odpowiednie sklepy, na allegro, które oferują takie modele nad którymi naprawdę warto sie zastanowić, są przepiękne wzory, szkoda jednak, ze dominują trupie czaszki.

 

Ale to nic, coś wybiorę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaczekaj do najblizszego bazaru.Do Wrocka masz niedaleko a tam napewno znajdziesz imteresujące Cie rzeczy(lusterka)i to w cenach napewno nizszych niz w sklepie lub allegro(na bazarze zawsze cos utargujesz)Bazar chyba jest pod koniec sierpnia lub poczatek wrzesnia nie jestem pewien.

HI HI HI tez tak mówie do mojego sprzeta i chyba mi odbija bo w garazu tez go glaszcze :biggrin: Zboczenie czy co?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuje konsultacji przed "operacją" i mam nadzieje że ktoś się ze mną poczieli swoim doświadczeniem a rzecz jest następująca :

- jak się maszynka już nagrzeje to nie pracuje ten silnik równo tylko tak jakby obroty spadają i rosną ale to jest wyczuwalne delikatnie i stwierdziłem że świece tym bardziej że dziś zaczął cosik strzelać więc to już mnie utwierdziło tylko czy ja dobrze kombinuje to na 100% nie jestem pewien więc pytam szerszego grona - świece wymieniane jakieś +/- 1000km czy już czas na nie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poszukuję 2 elementów lampy głównej do VL800

 

części te to 2 i 3A z linka poniżej:

 

http://fiche.ronayers.com/Index.cfm/Module...DEL_K1_K2_K3_K4

 

szukam od dłuższego czasu na ebajach i alegro, niestety nic się nie trafiło (nawet kompletna lampa).

 

zastanawiam się czy moze jakiś zamiennik by pasował :icon_eek:

 

możecie coś doradzić?? a moze ktoś ma zbędne graty???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co 1000 to chyba za czesto :/

 

powiedzialbym raczej ze synchro gazniorow by ci sie przydalo

 

 

No już nie wiem synchro gaźników robiłem też tak ok. 1000 km/temu i dla tego myślałem że może któraś świeca padła :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie i Panie a teraz z zupełnie innej beczki:)))(nie chciałem zakładać nowego wątku).

Co byście mi radzili?Dorosłem właśnie do tego momentu w którym postanowiłem kupić moto i mam dylemat czy kupić używanego Intrudera 1400(rocznik 93-98,wiem duża rozpiętość cenowa ale to jest drugorzędna sprawa)czy może dużo świeższego ale o mniejszej pojemności(np.M800).Dodam,że ja bardziej się skłaniam ku Intruzowi 1400 ponieważ jest to moja wieloletnia skrywana miłość ale może powinienem kierować się rozsądkiem i kupić mniej chodzony sprzęt ale mniejszy?CO ROBIĆ?:flesje:))))

Edytowane przez Amra
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie i Panie a teraz z zupełnie innej beczki:)))(nie chciałem zakładać nowego wątku).

 

i bardzo dobrze, tylko swoje pytanie zadałeś w nieodpowiednim temacie: patrz tutaj, i tutaj też

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KOledzy i kolezanki- ratujcie! mam problem- po 6-u latach bezawaryjnej eksploatacji moj Intruz zaniemogl. Padlo ładowanie. Czy ktos mial juz taki problem? Pierwsze podejrzenie padlo na regler. Czy ktos sie orientuje jak go sprawdzic, ile kosztuje nowy lub uzywany? Znajomy mechanik twierdzi ze regler sie usmazyl od kolanaka wydechu przechodzacego wzdluz niego. Przestrzegam wszystkich ktorzy maja akcesoryjne wydechy przechodzace na jedna strone. Zeby uniknac niespodzianki lepiej przeniescie regler w inne miejsce...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Worriot! Sprawdziłeś kostkę od alternatora (trzy żółte kable)? Lubi się upalać. Jak coś nie tak to wymień albo zlutuj te przewody. Dalej przewód masowy - syfieją styki, dobrze jest oczyścić co jakiś czas. Jeśli chodzi o sam regler to przestukaj go omomierzem, do tego nie jest potrzebny żaden mechanik :) tutaj masz podane wartości:

 

http://w2.bikepics.com/pics/2007%5C07%5C10...957593-full.jpg

 

Zmierz napięcie ładowania na wolnych i wyższych obrotach, na zaciskach akumulatora powinny być wartości od około 12,9V do 14,5V max (najlepiej pod obciążeniem, na włączonych światłach). Jeśli faktycznie padł regler, to nowy można kupić np. na e-bayu, nie musi być oryginalny.

 

pzdr, Pastor.

 

 

 

ps. przyczyna może też być w alternatorze lub akumulatorze, trzeba sprawdzić po kolei. Altek musi dawać jednakowe napięcie zmienne 60-70V na każdej fazie (łatwo sprawdzić miernikiem na kostce). Być może padł już akumulator i regler świruje...

PASTOR GARAGE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki za rady J. Pastor!! Biore sie za sprawdzanie...

 

No i sprawdzone...bateria sprawna, a wedlug tej tabelki padniety jest jednak regler...na 7 wartosci, miernik pokazuje tylko jedna. Pozostaje mi szukac reglera. Moze ma ktos z was na sprzedaz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...