Skocz do zawartości

Intrudery wszelkiej maści ( VS , VL )


danny
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Guti, a moze masz odme peknieta i wydaje taki odglos?

Lub krociec ssacy gaznika tez ma jakies pekniecie i zasysajac powietrze, cyka...mialem tak kiedys w Hondzie.

Podokrecaj tez wszystkie sruby i nakretki w ukladzie wydechowym, bo wydaje mnie sie, ze to tez moze generowac niepokojace odglosy...

Wiesz moze i mas racje bo kroćce mam popekane ale delikatnie, byc moze jeden z nich przy tylnym garze wydaje taki dzwięk , ale to na zimnym chyba też by tak cykał , a to tylko na ciepłym , czyli rozumiem to tak , że jakiś metal się zozszerza pod wpływem ciepła i coś moze zwieksza swoja objętość i gdzieś moze obcierać czy dotykac i cyka . chyba rozbiórka całego otoczenia silnika mi się szykuje :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bedziesz jezdzil, jesli bedzie paliwo w baku. A bak maly, wiec warto wiedziec ile pali pacjent.. albo potem pchac zelastwo :)

Ja na dodatek mam mile na liczniku, wiec musze dodatkowe operacje matematyczne przeprowadzac..

Jest jeszcze rezerwa coś ok 3l także zawsze gdzieś się na tym dojedzie.

:flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest jeszcze rezerwa coś ok 3l także zawsze gdzieś się na tym dojedzie. :flesje:

Ja mam 2l, wiec szalu nie ma.

Dwoch moich kolegow ma duze Intrudery, i zwracali mi uwage abym uwazal na rezerwe - podobniez Intruder podczas jazdy po zakretach potrafi wychlac rezerwe zanim sie na nia przelaczysz :)

Pozdrawiam, Jarek

Chwilowo ino K1200RS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 2l, wiec szalu nie ma.

Dwoch moich kolegow ma duze Intrudery, i zwracali mi uwage abym uwazal na rezerwe - podobniez Intruder podczas jazdy po zakretach potrafi wychlac rezerwe zanim sie na nia przelaczysz :bigrazz:

 

Mi to się tylko raz zdarzyło, ale to było po zimowym przeglądzie, zamieniłem przewody na zbiorniku.

A tak przez 7 lat jeżdżenia intruderami, po różnych drogach, prostych i krętych, nie zdarzyło mi się abym musiał pchać intrudera. Ale wiadomo że życie jest życiem i bywa różnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 2l, wiec szalu nie ma.

Dwoch moich kolegow ma duze Intrudery, i zwracali mi uwage abym uwazal na rezerwe - podobniez Intruder podczas jazdy po zakretach potrafi wychlac rezerwe zanim sie na nia przelaczysz ;)

Pierwsze słyszę! Mnie sie nigdy nie zdarzyło, a zakretow u nas nie brakuje! Na dodatek moj Intruz ma tylko 1.5 l rezerwy...Za to w baku miesci sie "aż" 14.5 litra, a bak mam oryginalny...widocznie jeden wyszedl japoncom troche większy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobre :clap: bo coś mi się wydaje że moje słonko też ma większy zbiornik. Jak go tak wysuszę to mi wchodzi ok 14,5 l. Myślałem że może dystrybutory tak oszukują aż wlałem odmierzony litr po litrze paliwa i wyszło mniej więcej 14,5 l. Mniej więcej :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze słyszę! Mnie sie nigdy nie zdarzyło, a zakretow u nas nie brakuje!

Wypada sie cieszyc :) W sumie to rezerwa po to jest, zeby tylek jezdzacego ratowac.. pchalem swojego 1km do elektryka (no i zuruck), i dziekuje bardzo za taka przyjemnosc :icon_mrgreen:

Mojemu koledze sie jednak zdarzyl niespodziewany koniec paliwa, i pchanie pare km grata :D

 

Na dodatek moj Intruz ma tylko 1.5 l rezerwy...Za to w baku miesci sie "aż" 14.5 litra, a bak mam oryginalny...widocznie jeden wyszedl japoncom troche większy :icon_mrgreen:

Wiekszy o litr, a rezerwa o tyle samo mniejsza :icon_mrgreen:

Jakis dziwolog ;):D

Pozdrawiam, Jarek

Chwilowo ino K1200RS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak wracając do tematu to ja w moim intruderze mam szeroką kierownice, przesuniete do przodu podnóżki. Chcę teraz kupic jakieś fajne skawy ale szukam i nie umiem takich zaleźć;/ Jak ktoś ma namiar na sakwy które będą pasowac ffajnie do intrudera to dajcie znać. Tylko jest jeden warunek nie chce usztywnianych i właśnie dlatego nie umiem ich dostać. Mam stelaże pod sakwy i tylnia ścianka sakw może być usztywniana:) a jak nie to sam ją usztywnie.

 

Pozdrawiam

dawid

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Apropos przerabiania . Widzialem niedawno w sprzedaży zestaw dyno jet stage 1 do vs 800 ... i teraz pytanie do

Pompki (i nie tylko)- czytalem ze zajmowałeś się zwiekszaniem mocy w silniku wszakże vs 1400 ale moze wiesz też jak to dziala w vs 800 czy sporo podnosi moc ? a raczej moment obr. który mnie bardziej interesuje . Jak ze strojeniem , spalaniem czy drastycznie się zwiększa ? i czy w parze z takim zestawem trzeba zmodyfikować dolot i wylot ? Moze masz dostep do wykresu Hamowanego vs 800 na takim "zestawie" dyno jet-ów stage 1 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Apropos przerabiania . Widzialem niedawno w sprzedaży zestaw dyno jet stage 1 do vs 800 ... i teraz pytanie do

Pompki (i nie tylko)- czytalem ze zajmowałeś się zwiekszaniem mocy w silniku wszakże vs 1400 ale moze wiesz też jak to dziala w vs 800 czy sporo podnosi moc ? a raczej moment obr. który mnie bardziej interesuje . Jak ze strojeniem , spalaniem czy drastycznie się zwiększa ? i czy w parze z takim zestawem trzeba zmodyfikować dolot i wylot ? Moze masz dostep do wykresu Hamowanego vs 800 na takim "zestawie" dyno jet-ów stage 1 ?

Też się nad tym zastawnawiałem w scigacz.pl kosztują 287zł + założenie i dostrojenie. To drugie przekroczy pewnie wartość zestawu dwukrotnie :banghead:

I chyba bardziej opłaca się szukać dużego intruza :biggrin: tak też właśnie czynie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zestaw Dyno Jeta nie odnosi w zasadzie mocy maksymalnej. Iglice mają za zadanie "wygładzić" przebieg momentu obrotowego (co oczywiście przełoży się na większą moc i lepsze parametry). Jak bym miał coś takiego robić to bym odrazu kupił też filtry K&N (stożki), zmienił wydech a zamiast Dyno Jeta kupił bym iny zestaw (z dyszami). Strojenie jak nie masz o tym poecia jest dosyć mozolną robotą. Lepiej chyba zdać się na profesjonalistów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...