Skocz do zawartości

Musze sie pozalic .....


MrRat
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

stary znam ten bol!!!!tylko ze jechalem swoim samochodem grzalem 144 gdzie jest ograniczenie do 80 dostalem 8 pkt i 300 zl stargowalem z 400!!!! :notworthy: :crossy:

 

HA!hahahahaha mnie tez BMW nagralo!!!!!!!!jescze jak zobaczylem ze jedzie to dalem buta nie wiedzialem ze policja!!!potem mnie wyprzedza a tu zdziwko gosciu BOMBA wlaczona i zjazd...kurde a jeszcze gdy nie bylem niczego swiadom myslalem sobie ze strasznie kiepsko dobral sobie kask do motocykla!heh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moj koleszka kupil sobie GSXFa i chcial sprawdzic jak maszynka sie ogolnie prowadzi i zbiera. No niestety wybral nieodpowiedni moment i testy kosztowaly go 19pkt i 500zł(stargowal z 1000zł) :P ladnie co?. a ze mial wczesniej 5 pkt to uzbieralo mu sie rowno 24 pkt :icon_razz: poszedl na kurs zbil do 18pkt i teraz na samiutki sezon ma chlopak psychiczne ograniczenie :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No gratuluje głównej roli w filmie :) Może akurat się pojawi jakiś urywek w sławnym programie pt: PIRAT :)

 

Może jechał tak jak ten tirowiec co go goście z kaszlaka sfilmowali biggrin.gif

Bardzo sławny koleś :) Ale nie dosyć że ma z tego frajde, to jeszcze mu za to płacą grubą kase :D

www.odszkodowania-wlodarczyk.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

400 zł i 10 pkt. wczoraj ciemnozielony mondeo za Jankami 155 tam gdzie ogranicznenie do 70.

 

Zazwyczaj rzadko rozwijam więcej niż 120km/h.

 

Te niezoznakowane patrole lekko prowokują taki zdarzenia, bo albo jedzie się na Katowickiej prawym dziurawym, pofrezowanym pasem między tirami, albo lewym gdzie każdy napiera średnio 110-120.

 

W moim przypadku tak było, auta przedemną gnają a z tyłu siedzi na tyłku samochód i napiera, przyśpieszyłem, żeby dystans zwiększyć i mieć miejsce na cokolwiek w razie czego.

No i mam, jeszcze jeden manadat i po prawie jazdy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie jak dopadli srebrnym passatem to bez gadania chcieli zabrać mi prawko, ale utargowałem na 17pkt i 550zł :crossy: To było dwa lata temu(poczatek maja) na R6. Policjant mi na koniec mówi: ,,Wie pan panie Piotrze, ze teraz wystarczy źle zaparkować i po prawku" :lalag:

Ależ to był dyskomfort przez cały sezon i poczatek następnego :buttrock:

 

W tym roku początek sezonu(jeszcze na jajeczku) w jeleniej górze - 300zł i 8pkt :) Ale to dobre tak na opamiętanie:)

 

Nawet nie chce myśleć co będzie jak mnie dopadną na Busie :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh teraz raczej z tobą by nie mieli żadnych szans, nawet na tym BMW.... A wtedy jak jechałeś R6 to też byś mógł uciec :buttrock:

 

Niech ci mama lepiej zabierze GTA , bo żyjesz w świecie gier i fantasy

Edytowane przez Greedo

Suzuki GSR 750, GS 400, GSX 750 S Katana, GS 850 G, DR 600 S

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te niezoznakowane patrole lekko prowokują taki zdarzenia, bo albo jedzie się na Katowickiej prawym dziurawym, pofrezowanym pasem między tirami, albo lewym gdzie każdy napiera średnio 110-120.

 

W moim przypadku tak było, auta przedemną gnają a z tyłu siedzi na tyłku samochód i napiera, przyśpieszyłem, żeby dystans zwiększyć i mieć miejsce na cokolwiek w razie czego.

Uważam, że to nie do końca fair i świadczy w pewnym sensie o braku odwagi (jeżeli celowo wsiadają na ogon nieoznakowanym radiowozem, żeby ponaglić, a potem zatrzymać). Jak chcą być fair, to niech jeżdżą oznakowanymi radiowozami, a przynajmniej niech nie podpuszczają. Gdy telepię się, dajmy na to, 110 km/h lewym pasem (bo np. nawierzchnia na prawym jest w koszmarnym stanie) i widzę w lusterku zbliżający się z tyłu pojazd, to staram się zjechać na prawy pas, żeby go nie blokować. Czasem jednak muszę przyspieszyć do tych 130-140 km/h, żeby wyprzedzić parę pojazdów poruszających się prawym pasem i wstrzelić się w jakąś lukę.

 

Jednak wiem z własnego (oraz innych - z wyjątkiem Janciownika* :buttrock: ) doświadczenia, że panowie władzowie zazwyczaj są tolerancyjni i jeżeli się zbytnio nie przegina, to przymykają oko na drobne przewinienia.

 

* http://forum.motocyklistow.pl/index.php?s=...ndpost&p=998640

Romet Pony > Romet Ogar 205 > MZ ETZ 251 > Suzuki GSF 600 S Bandit i Peugeot SV 50 > Yamaha YP 250 R X-Max > Merida Freeway 9300

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...