Skocz do zawartości

Jakiego crossa mam kupić???


Rekomendowane odpowiedzi

Siemka.

Nigdy jeszcze niemiałem crossa i chcialbym jakiegoś kupić gdyż bardzo mi się one spodobały. Potrzebny mi jest taki do 5000-6000 zł, bez chomologacji gdyz mało będe jeżdził po drodze tylko kawałek dziennie a reszta to lasy drużki itd. Co najważniejsze chodzi mi oto aby się mało psuł a był mocny około 28-50KM ponieważ nie chcę do niego dużo i często dokładać. Prosze was pomóżcie mi dokonac wyboru!! (bardzo podoba mi się Yamaha YZ 125 ale ponoć się często psuje i duzo trzeba do niej dokładac kasy).

Pozdrawiam

Edytowane przez Wilus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem.... wiem, "dysgrafia, dysleksja" itd ...

 

Litości ... :banghead: .

Może jestem "nadwrażliwcem", a może głosem WIĘKSZOŚCI - już się nie chce czytać niektórych postów :biggrin: .

Może trzeba przemyśleć możliwość dawania ostrzeżeń za lekceważenie Mowy Ojców?

 

Pozdrawiam,

Mario.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka.

Nigdy jeszcze niemiałem crossa i chcialbym jakiegoś kupić gdyż bardzo mi się one spodobały. Potrzebny mi jest taki do 5000-6000 zł, bez chomologacji gdyz mało będe jeżdził po drodze tylko kawałek dziennie a reszta to lasy drużki itd. Co najważniejsze chodzi mi oto aby się mało psuł a był mocny około 28-50KM ponieważ nie chcę do niego dużo i często dokładać. Prosze was pomóżcie mi dokonac wyboru!! (bardzo podoba mi się Yamaha YZ 125 ale ponoć się często psuje i duzo trzeba do niej dokładac kasy).

Pozdrawiam

 

Mam dla Ciebie idealny motocykl, po prostu to jest to czego szukasz!!!! W ogóle sie nie psuje i nic nie trzeba dokładać do niego! :icon_mrgreen:

koledzy z forum potwierdzą! ;)

http://moto.allegro.pl/item198764784_honda...c_kdx_kmx_.html

 

pozdro

Edytowane przez Artur_125
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aj tam, sie czepiacie młodego adepta offroadu..

widac ze chlopak ma pojecie, a wy go krytykujecie..

wie ze ponoc YZ sie psuja czesto, a ze taki jest twardy to szuka 50-konnego sprzeta.

 

moze kup Honde CR 500? tam mocy nie braknie nikomu :icon_mrgreen:

 

a na serio, to moto Artura_125 byloby pewnie dobrym wyborem

KTM LC4 400 SC '95

Honda CB 1100 Bol D'or '83

DKW KM 200 '35

www.bikepics,com/members/thefex/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisząc "cross" pewnie nie do końca sobie zdajesz sprawe co i jak :flesje:

W motocyklu cross z niewielkiej pojemnosci i przy niewielkiej wadze jest sporo mocy. Ale cos za cos :) Podstawowy remont trzeba robić mniej wiecej 2 razy w sezonie (w mega skrócie) Czyli jednym słowem Crossówka to motocykl wymagających dość czestych napraw i nakładów finansowych czyli z tego co napiszałes coś kompletnie nie dla Ciebie.

Enduro czyli motocykle offroadowe z chomologacją której tak nie chcesz mają mniej KM, są cięższe i mają ciutkę gorsze zawieszenie (w zaleznosci od mogelu i marki). Ale za to są znacznie bardziej zywotne. Enduro dzielimy na takie lajtowe i Hrad Enduro niewiele rozniące sie od crosówek (EXC, WR itp).

Generalnie Hondka CRM z powyzszego linka to zywotny motocykl enduro na pograniczu lajtowego/Hard i to według mnie jest cos dla Ciebie tyle ze rocznik nie taki jak sobie wymazyłeś.

 

YZ sie psują jak każdy cross jak sie o niego nie dba :flesje: dbasz to zalewasz i jezdzisz.

Edytowane przez Gawron
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Tczewie stoi KX250 na sprzedaz. 1998 rok, za cene ok 7000zl. Jak chcesz jestes zainteresowany to zpraszam na PW

 

Taaaaak, świetny jak na pierwszy motocykl do nauki jady w terenie. :banghead:

Edytowane przez Artur_125
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...