Skocz do zawartości

Czy sowiety tyle kosztują czy to na allegro takie zwyczaje?


mwichan
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Z czasem i w tej sprawie będe wiedział.

 

od ogolu do szczegolu..

zdazalo sie mowic emka na kaske i na odwrot :P

wszystko z czasem. sama do tej pory mam problemy z niektorymi czesciami (chodzi oczywiscie o silnikowe) a raczej czesto "brak" nazewnictwa jej/ich :icon_mrgreen:

 

Goska

Dzika, tak jak natura chciała

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, jestescie nie reformowalni, mozna wam gadac a wy i tak swoje, NIE KUPUJE SIE PAPIERÓW!!!!!A czemu? Bo rózni cwaniacy sprzedaja duplikaty frajerom i okazuje sie potem ze na jeden numer jezdzi tysiac innych motorów i to róznych marek, Mozna sobie zarejestrowac moto weterana za 17zł!!pisałem o tym kilka razy, i robia to wszedzie ale trzeba zachowac okreslone czynnosci, mianowicie do upadłego utrzymywac ze nie ma sie zadnej umowy bo jak koles ostatnio pokazął umowe w sadzie wrocławskim bo chciał byc lepszy, to sedzia sie usmiał i oddalił sprawe.

Co do dawania komus do remontu. Mozna ale to "niechonorowe" po to kupujesz rusa zeby przy nim osiwiec porzygac sie zesr... ocipiec i w ogóle doznac niepowtarzalnych wrazen przy naprawie i kompletowaniu czesci. jak chcesz jezdzic to polecam japonie, albo komar 3 niezniszczalny!!!A do rusa to trzeba miec respekt:-) takiego gówna nie widziałem w życiu, jakos wykonania gorzej niz fatalna, tolerancje pasowania żadne, czesci z plasteliny, tloki z gumy arabskiej, bubel na bublu kupa z kupa ale .... jakos chyba swojego zloma pokochałem tak klnąć na niego i kopiac go w przypływie złosci, kiedy wyjezdzasz z garazu bez hamulców roztrącajac przechodniów wiesz ze to jest to, SAM to scierwo poskładałes i co ciekawe chodzi:-) a nie kupiłes błyszczacego harleya i jedziesz na spotkanie emerytów. Tu masz adrenaline-dojedzie? czy klapnie po drodze:-) to jest rus, i o tym trzeba pamietac. Twardym trzeba byc a nie mietkim :icon_razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wild - clakowicie sie z Toba zgadzam, ale jesli chca to niech sobie daja takie ceny i tak nikt rozsadny nie kupi czegos takiego za tak astronomiczne sumy, hmm ale jeden koleś na allegro jest normalny , za wsk125 che 300 i to jest po remoncie i tak samo za 175 z tym ze obie bez papierow, jednak niektorzy ludzie sa naprawde glupi, ale coz ech pozdrawiam;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak zrezygnowałem z opcji "puzle".

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M435894

Już miałem ją brać ale z jak zobaczyłem jakie gość ma podejscie do klienta to zrezygnowałem. Byłem w sobote zabierać ja i dogabać się jeszcze w paru kwestjach. Koleś zapił morde i nie raczył przyjechać i odbierać telefonu. Jakoś jego ojciec dodzwonił sie do niego i przekazał że nie przyjeche, albo zabieram tak jak jest albo ... Podziękowałem i koniec. Teraz uświadomiłem sobie, że dobrze że nie wziełem tego szrota. Owszem da sie to doprowadzić do stanu używalności, ale kiedy i za ile. Chodzi mi o motor kompletny i na chodzie oczwiście do remontu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... jakos chyba swojego zloma pokochałem tak klnąć na niego i kopiac go w przypływie złosci, kiedy wyjezdzasz z garazu bez hamulców roztrącajac przechodniów wiesz ze to jest to, SAM to scierwo poskładałes i co ciekawe chodzi:-) a nie kupiłes błyszczacego harleya i jedziesz na spotkanie emerytów. Tu masz adrenaline-dojedzie? czy klapnie po drodze:-) to jest rus, i o tym trzeba pamietac. Twardym trzeba byc a nie mietkim...

 

I tu Granat masz świętą racje w piatek zastanawiałem się czy sprzęt dokula się z gliwic pod warszawe a dziś czy zdoła wrucić :P i eureka dojechałem robiąc wsumie 600km :notworthy: dwa razy tłoki ukrainskie spuchły ale to nic wystyg i pojechał dalej :P :crossy:

 

Jednak zrezygnowałem z opcji "puzle".

 

I tu dobrze uczyniłeś bo koleś mógł powpychać ci sam złom a ty byś się nawet nie zorientował i drugie tyle wyłbżyłbyś w taile których by brakowało.

 

POzdrowiam tomek

Edytowane przez motozgrzyt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dwa razy tłoki ukrainskie spuchły ale to nic wystyg i pojechał dalej

 

no nie wiem czy to takie nic..

ja swojej przygody z ruskimi tlokami po raz drugi juz nie bede powtarzac.

 

musisz sie teraz gacku za jakas inna emka rozgladac..

 

Goska

Dzika, tak jak natura chciała

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Apropo ruskich tłoków, to wszystko zależy od tego, na jaka trafisz produkcję;

Najczęściej można spotkac tłoki do dolniaków odlewane z "przetopionych klamek" - a na tym za bardzo nie da się jechac (no - chyba, że "dookoła orzecha" z prędkością przelotową 15km\h :) )

Mam dwóch kolegów, którzy jeżdżą tylko na ruskich częściach w K-750, łącznie z tłokami (oryginalne - nie "klamki"), i ciężko w to uierzyć, ale jak jechaliśmy na zlot do Leska, to prędkośc przelotowa wynosiła 100km\h (na dyfrach 9) - w zestawie kierowca+pasazer+bagaz. Prędkość porównywaliśmy ze wskazaniem licznika Hondy Magna (bo jechała z nami);

 

Ps;

Kto był na zlocie w Zagórzu - ten wie o jakich motocyklach mówię - dwie czarne K-750 z Przemyśla);

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawa z tlokami na forum tez sie juz odbyla. :banghead: dawalam zdj rosyjskiego odlewu z klamek po sezonie.

a kaski grzechow sa dobrze zlozone... i dobrze dotarte.

 

prince- kaffka, cygarek.. standarcik ?:)

 

Goska

Edytowane przez wild

Dzika, tak jak natura chciała

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...