Skocz do zawartości

Czy sowiety tyle kosztują czy to na allegro takie zwyczaje?


mwichan
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

"model MW bez napedu" taki tekst rygor podnosi :)

 

-naprawde ladna sztuka, ale nie nastawialabym sie na to, ze w ogole ma jakeis kwity. z reszta do starej kaski jej brakuje- zamiennik w postaci krotiego blotnika dnieprowskiego oraz tlumiki, dluga rama.. przedni blotnik rowniez do kompletu skladaka.

 

oczywiscie lampki tez podpier... ;) zolwiki w cenie.

 

Goska

Dzika, tak jak natura chciała

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm wedlug mnie tak jest ogolnie z kazdymi klasykami, na allegro wski chodza po 1500 zl, i to nieraz w stanie hmm..nieciekawym, ja kupilem swoja coprawda bez papierow ale po kapitalce, i w 90% oryginalna za 280 zl i gratis czesci dostalem, poprostu igielka.... dziwia miec wiec takie duze ceny ktore sa wystawiane na allegro, pozdro :)

 

hmm wogole jesli ktos sie zna na polskich motorach a w szczoegolnosci na wsk-ach to bylbym wdzieczny gdyby ktos sie odezwal na gg , pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gosc przesadza z ta cena. przeciez to wszystko sie sypie.. co innego gdyby blacharka byla w miare. 0 tematu o dokumentach. za ta cene znajdziesz rowniez kompletna o wiele lepszym stanie.

 

Goska

Dzika, tak jak natura chciała

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście odradzam kupownaie motocykla w częściach jeśli konkretnego modelu nie masz rozkminionego od podszewki. Ja tak zrobiłem i już dwa latka bujam sie z kompletowaniem bo koła pułbębny ale pokrywy na falbane, suwak od irbita, tu brakuje śrubki emkowej tam jakiej innej dupereli, coś byś dokupił ale nawet nie wiesz jak to wygląda.

 

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm, w sumie ise zgadzam, chociaz nigdy nie kupowalem nic w czesciach, ja uwazam ze albo kupic jakis egzemplarz ktroy jest kompletny ale do remontu lub juz gotowy do jazdy i sprawdzic podstawowoe czesci silnika, czyli np glowice itd, tkaie jest moje zdanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnim czasem, znalezienie motocykla który jest w 100 % Orginalny ( Chodzi mi tylko o części, malowanie możemy sobie odpuscić ) juz coraz trudniej znaleść, sam mam dniepra, z początku go nie uważałem za weterana, i popatrzcie co się stało, stał sie weteranem, ale ostatnim czasem to mamy do czynienia z jakimś BUMEM na zabytkowe pojazdy, już nawet WSK idzie cenowo w góre i to szybko...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba ze z papierami... Za podobny komplet z lepsza blacharka, polerowanym kompletnym silnikiem dalem 2 tys. rok temu.

Papier ruski jak to zwykle bywa. Dałeś 2 tys. zł ale rok temu. Z roku na rok, raczej z miesiąca na miesiąc cena rośnie. A co do kompletnosci to gość zdekarował sie że jak czegoś brakuje to dorzuca wcześciej czy później. Dodam ze pierwszego Junaka również po czesciach złożyłem. Pamały, pomały i obecnie śmiga.

Nie znaczy że jak nie miałem ruska to nie wiem jak podstawowe emkowskie rzeczy, częsci wygladają a co za tym idzie odróżnić je od innych rusków. W tej sprawie dość dobrze orientuje się. Więc niema takiej opcji ze rama bedzie od Irbita a silnik od Kaski.

Edytowane przez GaCek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...