Skocz do zawartości

Wskaźnik biegu - ma ktoś?


Rekomendowane odpowiedzi

Był na tym forum już kiedyś o tym rozmowa. Jakieś Suzuki (chyba GN) miało coś takiego. Wiem, że jeszcze te starsze.

Można to kupić na Allegro. Poszukaj, bo na pewno było.

 

No właśnie tak próbowałem już szukać na forum i na allegro po hasłach "licznik biegów", "biegi", "licznik" i albo jest masa odpowiedzi albo żadnej. Może więc ktoś a coś takiego i może doradzić jak to się sprawdza oraz gdzie i za ile można to kupić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam takie cós w swoim stromku i goraco polecam.

bardzo pomaga, zwłaszcza nie wprawionym motocyklistom. jak juz zaczujesz motonga to pewnie nie będzie ci potrzebne - ale nigdy nie zaszkodzi mieć.

w razie jakichkolwiek wątpliwości można luknąć i wiesz co jest.

 

motór miał to już zamontowane przez poprzedniego własciciela, nie znalazłem rachunku, jedynie korespondencję z prawdopodobnym dostawcą. tyle że pod adresem: www.g-fischer.de juz nic nie ma.

 

www.acumen-electronics.co.uk

mają takie cóś w ofercie, ale polecam byc ostrożnym przy zakupie - chciałem kupić u nich smarowanie łancucha które reklamują na stronie i dupa. gadżet wisi z podpisem "coming soon" od 10 miesięcy. z 5 razy obiecywali że już za tydzień będzie i nic. mało poważni.

 

gdzies miałem jeszcze innego linka z ofertą dla poszczególnych moto, spróbuję odnaleźć i wrzucę na forum.

 

pozdr.

s*am na polityczną poprawność

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komalo, zmien avatar! :biggrin:

Kawasaki GPZ500S 1991 -> Honda CBR 600 F3 1998 -> Suzuki GSX-R 750 K7 -> Suzuki DRZ 400 SM K5 -> Triumph Street Triple R 2014 & Vespa ET4 125 2004 -> BMW R NineT 2017

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym dokupić do mojej Yamaszki wskaźnik biegu. Z tego co wiem niektóre motocykle mają to w standardzie ale można też dodatkowo zamontować takie cudo. Ma ktoś coś takiego i może polecić?

Suzuki GN 250 ma :biggrin:

 

Ps. a co szukasz 7 biegu w yamaszce? (mi sie to czasami zdarza jeszcze) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh z tym najwiekszy problem..ja bym chial zeby mi sie druga kontrolka swiecila (pierwsza od luzu) ze mam ostatni bieg juz zapiety.... ile razy to juz mi brakowalo biegow na autostradzie ... suzuki gsx400f ma tez wskaznik biegow... ostatnio widzialem sv1000 z zamontowanym takim wskaznikiem - bardzo dyskretny maly "klocek" 1x2cm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...